Leisti

Mikroautobusu

Bendrovė TOKS Vilniaus miesto gyventojams bei svečiams siūlo paslaugą – kelionę mikroautobusu iš autobusų stoties iki Vilniaus oro uosto bei atgal. Bilieto kaina – 2 Eur.

Autobusu

Į Vilniaus oro uostą kursuoja tiesioginiai autobusai iš Vilniaus miesto. Viekartinio bilieto kaina (perkant autobuse) – 1 Eur.

Viešasis transportas mieste pradeda važiuoti apie 5 valandą ryto ir baigia apie vidurnaktį.

Iš oro uosto Vilniaus miesto centrą autobusu galite pasiekti vos per 20 minučių.

Iš / į Vilniaus oro uostą veža šie autobusai:

 • Nr. 3G – Oro uostas–Centras–Fabijoniškės                 
 • Nr. 1 – Oro uostas–Vikingų g.–Stotis
 • Nr. 2 – Oro uostas–Vikingų–Liepkalnio g.–Stotis
 • Nr. 88 – Oro uostas–Centras–Europos aikštė
 • Nr. 88N* – Oro uostas–Centras–Europos aikštė  

*88 autobusas naktį kursuoja nuo 22:30 iki 05:30. 

Transporto bilietai:

VIENKARTINIS BILIETAS. Įlipus į viešąjį transportą, vienkartinį transporto bilietą galima nusipirkti iš vairuotojo, jo kaina be nuolaidų 1 Eur. Bilietas galioja iki galinės maršruto stotelės.

VILNIEČIO KORTELĖ. Jei Vilniuje planuojate praleisti daugiau laiko, rekomenduojame įsigyti Vilniečio kortelę ir ją papildyti elektroniniais bilietais arba pinigais. Vilniečio kortelę, kurios kaina 1,5 Eur, galite įsigyti Oro uoste esančioje „Narvesen“ parduotuvėje (Atvykimas A arba Išvykimas), mieste – Vilniečio kortelės ženklu pažymėtose vietose. Vilniečio kortelę iškart galite papildyti norimu bilietu – įlipę į transporto priemonę, kortele palieskite geltonąjį komposterį ir aktyvintas bilietas pradės galioti.

Atvykstantiems trumpų atostogų į Vilnių rekomenduojami tokie viešojo transporto bilietai:

 • Vilniečio kortelė - 1,50 Eur. 
 • 30 min. bilietas - 0,65 Eur. 
 • 60 min. bilietas - 0,90 Eur. 
 • 1 dienos bilietas - 5,00 Eur. 
 • 3 dienų bilietas - 8,00 Eur.
 • 5 dienų bilietas - 12,00 Eur. 
 • 10 dienų bilietas - 15,00 Eur.  

Kainos nurodytos be lengvatų. Apie studentams, pensininkams ir neįgaliesiems taikomas lengvatas teiraukitės bilietų pardavimo vietoje arba apsilankykite Vilniaus viešojo transporto interneto svetainėje: www.vilniustransport.lt.

MOBILIOJI APLIKACIJA. Atsiskaityti už bilietus bei planuoti maršrutą galite naudojantis „trafi“ programėle – tai ypač patogu ir paprasta. Svarbu turėti interneto ryšį. Naudojantis šia programėle, galima įsigyti norimą kiekį bet kokios rūšies bilietų, todėl galėsite nupirkti ir aktyvinti bilietą tiek sau, tiek su jumis važiuojančiam keleiviui.

Naktiniai autobusai 88N:

Jeigu jūsų numatytas skrydis yra vėlai vakare arba anksti ryte, rekomenduojame pasinaudoti naktiniu autobusu 88N, kuris važiuoja kiekvieną naktį maršrutu Oro uostas–Centras–Europos aikštė. 

88 autobusas kursuoja naktį nuo 22:30 iki 5:30. 

Važiuojant naktiniu autobusu 88N su savimi turėkite grynųjų pinigų, kadangi šiuose autobusuose galioja tik bilietai, įsigyti iš vairuotojo. Bilieto kaina – 1 Eur.

[[#ex]]

Viešojo transporto schema

[[#ex]]

Paskutinė atnaujinimo data: 2019 06 10 d. 12:56
Atgal