Autobusu iš Minsko

Bendrovės „Ecolines“ autobusai kasdien 4 kartus važiuoja maršrutu  Minskas–Vilniaus oro uostas. Kelionės trukmė – 3 val. 45 min, kaina – 11 Eur. Patogiame autobuse keleiviai gali nemokamai naudotis planšetiniais kompiuteriais, Wi-Fi internetu, individualia 220V jungtimi, WC, taip pat nemokamai vaišintis kava bei arbata. Vilniuje autobusas kelionę pradeda autobusų stotyje, tada užsuka į oro uostą ir keliauja į Minską. Minske kelionė pradedama centrinėje autobusų stotyje (Bobruiskaya g. 6), tada vykstama į Vilniaus oro uostą, o maršrutas baigiamas Vilniaus autobusų stotyje.

Autobusu iš Palangos

TOKS autobusai kartą per dieną veža maršrutu: Palanga–Vilniaus oro uostas–Vilniaus autobusų stotis–Palanga, užsukdami į Klaipėdos ir Kauno autobuso stotis. Išvykimas iš Palangos – 23 val.55min. Atvykimas į oro uostą – 05 val. 36 min. Atvykimas į Vilniaus autobusų stotį – 05 val. 50 min. Kelionės trukmė – 5val. 55 min. Bilietų galite įsigyti internetu arba iš vairuotojo.

Į Palangą iš Vilniaus autobusų stoties autobusas išvyksta  23 val.. 23 val. 04 min. – 04 val. 30 min. Oro uostas–Palanga. Kelionės trukmė –  5 val. 30 min. Bilietų galite įsigyti internetu arba iš vairuotojo.

[[#ex]]

Lauko schema

[[#ex]]

Paskutinė atnaujinimo data: 2021 04 26 d. 18:41
Atgal
X