Autobusu iš Minsko

Autobusai „Minsktrans“ važiuoja 5 kartus per dieną maršrutu Minskas-Vilnius. Kelionės trukmė – 3 val. 45 min., Patogiame autobuse keleiviai gali naudotis Wi-Fi internetu, tualetu. Vilniuje autobusas kelionę pradeda nuo autobusų stoties, tuomet sustoja oro uoste ir vyksta į Minską.

Autobusu iš Klaipėdos ir Kauno

„Ollex“ kiekvieną dieną vykdo keleivių pervežimus iš Klaipėdos ir Kauno. Pervežimų grafikai priderinti prie skrydžių tvarkaraščių, keleiviai vežami moderniais ir patogiais autobusais.

Autobusai kasdien reguliariai važiuoja maršrutais:

  • Klaipėda – Vilniaus oro uostas - Klaipėda, Kelionės trukmė – 4 val. 10 min., kaina – 25 Eur;
  • Kaunas – Vilniaus oro uostas – Kaunas, Kelionės trukmė – 1 val. 15 min., kaina – 15 Eur.

Bilietus įsigyti galima internetu arba bilietų pardavimo vietose. Bilietų pirkimo taisykles ir daugiau informacijos galite rasti čia: https://www.ollex.lt/ekspresas

Informacija: +370 (5) 2104304 arba .

Autobusu iš Palangos

TOKS autobusai kartą per dieną veža maršrutu: Palanga–Vilniaus oro uostas–Vilniaus autobusų stotis–Palanga, užsukdami į Klaipėdos ir Kauno autobuso stotis. Išvykimas iš Palangos – 23 val.55min. Atvykimas į oro uostą – 05 val. 36 min. Atvykimas į Vilniaus autobusų stotį – 05 val. 50 min. Kelionės trukmė – 5val. 55 min. Bilietų galite įsigyti internetu arba iš vairuotojo.

Į Palangą iš Vilniaus autobusų stoties autobusas išvyksta  23 val.. 23 val. 04 min. – 04 val. 30 min. Oro uostas–Palanga. Kelionės trukmė –  5 val. 30 min. Bilietų galite įsigyti internetu arba iš vairuotojo.

Vilniaus oro uostas - Vilniaus autobusų stotis

TOKS maršrutas „Airport Express“ - patogiausias susisiekimas iš Vilniaus oro uosto į Vilniaus autobusų stotį, iš kurios galite nuvykti į bet kurį Lietuvos miestą ar Europos šalį.

„Airport Express“ autobusai į Vilniaus oro uostą ir iš jo, važiuoja  kasdien 14 kartų. Bilieto kaina 2,50 Eur. Bilietus visuomet galima įsigyti tiesiogiai iš vairuotojo arba internetu svetainėje www.autobusubilietai.lt bei stoties kasose.

[[#ex]]

Lauko schema

[[#ex]]

Paskutinė atnaujinimo data: 2024 01 04 d. 13:45
Atgal
X