Leisti

Skrydžiai įsibegėja ir vis daugiau vykdoma tiesioginių krypčių iš visų trijų Lietuvos oro uostų. Galbūt jau senokai neskridote, todėl norime nuraminti, jog kelionės lėktuvu paprastėja. Vis daugiau šalių priima persirgusius koronavirusu ar nuo jo pasiskiepijusius nereikalaudamos papildomų testų ar saviizoliacijos. Taip pat dauguma ES šalių priima keliautojus su ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu (plačiau apie jį čia).

Taisykles, galiojančias grįžus iš užsienio šalių į Lietuvą, galite rasti NVSC puslapyje čia.

Taip pat atnaujintos taisyklės dėl vaikų izoliacijos, visas išimtis ir reikalavimus rasite šioje nuorodoje lentelės apačioje - nvsc.lrv.lt/lt/informacija-visuomenei-apie-covid-19/butinosios-proceduros-grizus-is-uzsienio/viskas-apie-izoliacija/izoliavimosi-isimtys.

Siekiame, kad jūsų kelionės būtų sklandžios ir malonios, todėl šiame puslapyje rasite pagrindinę informaciją, kurios gali prireikti planuojant skrydį.

Kur keliauti tikrai paprasta? 

Šalys, kurios pasiskiepijusius ar persirgusius asmenis priima be COVID-19 testo ir nereikalauja saviizoliuotis:

Visas iš ir į Lietuvos oro uostus tiesiogines skrydžių kryptis bei reikalavimus vykstant į užsienio šalis rasite čia: www.vno.lt/kryptys-is-lietuvos-oro-uostu

Turite klausimų? Turime atsakymų!

 

Suprantame, jog galbūt seniai buvote oro uoste ir kyla įvairių klausimų, kaip gi viskas šiuo metu vyksta. Atsakymus rasite mūsų dažnai užduodamų klausimų skiltyje.

Įsibegėjant vasarai oro uoste daugėja ir keliaujančių. Todėl rekomenduojame į oro uostą atvykti likus mažiausiai 2 valandoms iki skrydžio bei nepamiršti su savimi turėti konkrečių šalių reikalaujamas keleivio atvykimo formas, kurias būtina užpildyti dar prieš atvykstant į tą šalį.

Saugumas - mūsų prioritetas

Siekiame, jog oro uostas būtų saugi vieta keliauti, todėl rūpinamės švara, saugių atstumų laikymusi, prašome visų, esančių oro uoste, dėvėti apsaugines veido kaukes. Visi trys Lietuvos oro uostai prisijungė prie Europos aviacijos saugumo agentūros inicijuotos saugumo chartijos ir įsipareigojo užtikrinti aukščiausius epidemiologinius saugos standartus keleiviams, darbuotojams ir partneriams oro uostuose. Apie šiuo metu veikiančias papildomas priemones skaitykite čia.

Skrydžių tvarkaraštis

Vykstančių skrydžių tvarkaraštį rasite čia.

Pradėkite savo atostogas jau oro uoste 

Palepinkite save ir skrydžio laukimo laiką praleiskite Narbutas verslo klube. Už 29 eur (arba 25 eur perkant internetu) jūsų laukia:

  • Neriboti šalti ir karšti užkandžiai
  • Alkoholiniai, gaivieji ir karšti gėrimai
  • Privati, jauki ir patogi erdvė 

Daugiau informacijos: www.vno.lt/Narbutas

O nestovėti eilėse ir greičiau patekti į ramų skrydžio laukimą padės greitoji patikra (angl. fast-track), kurią taip pat galite iš anksto užsisakyti čia.

Kavinės, restoranai ir parduotuvės veikia

Vilniaus oro uoste maloniai laukti skrydžio galite ir čia veikiančiuose kavinėse ir restoranuose. Jūsų laukia:

  • Kavinė „Caffeine LT“;
  • Restoranas „Charlie Pizza“;
  • Kepyklėlė „Crustum“;
  • Kavinė „Huracán Coffee“;
  • Restoranas „PANKolis Airport“;
  • Baras „Pankolis by Kalnapilis Beer Garden“
  • Baras „Švyturys“.


Taip pat veikia parfumerijos ir kosmetikos parduotuvėCrème de la Crème boutique“, elektronikos parduotuvė „Mobili Linija“, patogaus ir greito apsipirkimo parduotuvės „Narvesen Lietuva“, knygynas „Narvesen Bookshop“, dalis „Heinemann Duty Free“ parduotuvių, savitarnos pardavimo automatai.

COVID-19 testavimas oro uoste

Greta Vilniaus oro uosto veikia laboratorijos „Rezus.lt“ Covid-19 testavimo punktas. Testavimo punktai taip pat veikia Kauno bei Palangos oro uostuose. 

Visą informaciją apie punktą, testavimo procesą bei kainas rasite čia

Informaciją apie tai, kokie testai reikalingi keliaujant į svečias šalis, rasite čia

 

Daugiau Vilniaus oro uoste teikiamų paslaugų rasite čia: www.vno.lt/lt/paslaugos-oro-uoste

Nepraleiskite skrydžių naujienų ir gaukite jas tiesiai į savo pašto dėžutę. Prenumeruokite Lietuvos oro uostų naujienlaiškį:

 
Paskutinė atnaujinimo data: 2021 11 16 d. 15:04
Atgal
X