„Vilniaus oro uosto“ partnerių parduotuvės paruošė šūsnį nuostabių pasiūlymų ieškantiems kalėdinių dovanų. Atvykite į oro uostą anksčiau ir apsipirkite šventėms patogiai! Šeimos nariui, draugui, kolegai ar verslo partneriui – dovaną rasite kiekvienam! Dalį mūsų partnerių dovanų idėjų rasite žemiau.

 „Heinemann Duty Free |Travel Value“

Gražios dovanos. Mielos dovanos. Blizgančios dovanos. Smagios, skanios ir kvepiančios dovanos – „Heineman Duty free | Travel Value“ padės rasti dovaną kiekvienam!

 
 
 
 
 

Gaukite „Heinemann Duty Free Travel Value“ parduotuvės pirkinius iš oro uosto tiesiai namo. Išsirinkite prekes vienoje iš „Heinemann Duty Free Travel Value“ parduotuvių Vilniaus oro uoste, kasoje užpildykite prekių pristatymo formą ir mėgaukitės skrydžiu. Daugiau informacijos: duty-free.lt/lt/Pristatymas

   Didžioji „Heineman Duty free | Travel Value“ parduotuvė yra iškart už aviacijos saugumo patikros. Kitos parduotuvės prie - A4/A5 ir A16/A17 vartų, tarp A15 ir A16 vartų, ir A5 ir A6 vartų. Taip pat ne Šengeno zonoje, prie B10 vartų.

   Darbo laikas suderintas su skrydžių tvarkaraščiu.

   www.duty-free.lt

Knygynas „Narvesen Bookshop“

„Narvesen“ knygyno rekomendacijos Kalėdų dovanoms nustebins net ir išrankiausią skaitovą.

 

Knygynas turi plačiausią knygų ir spaudos leidinių pasirinkimą oro uoste. Išsirinkite įdomiausią leidinį skrydžiui, o kartu pasimėgaukite ir šviežiai paruošta kava!

   Knygyną rasite už aviacijos saugumo patikros, salėje prie A15 vartų, pirmame aukšte.

   Darbo laikas suderintas su skrydžių tvarkaraščiu.

   www.narvesen.lt

Elektronikos parduotuvė „Mobili Linija“

„Mobili Linija“ rasite dovanų, kuriomis džiaugsis kiekvienas, besimėgaujantis aktyviu gyvenimo tempu!

 
 

*Nurodytos kainos galioja į ne ES šalis skrendantiems keleiviams.

Salonas taip pat prekiauja visais populiariais mobiliaisiais telefonais, priedais, ausinukais, laikrodžiais. 

   „Mobili Linija“ parduotuvė yra Šengeno zonoje, prie A6/7 vartų.

   Darbo laikas suderintas su skrydžių tvarkaraščiu.         

  www.mobili.lt

Kavinės „Caffeine“

„Caffeine“ pasirūpins, kad Kalėdos kvepėtų aromatinga kava.

[[#ex]]

Plačiau apie ekologiškos kavos pupeles:

Colombia Cauca Excelso“ - šioms pupelėms būdingas intensyvus ir vos kartesnis kavos skonis, tad skanaujant jaučiamas subtilus besilydančio juodojo šokolado poskonis.

Ethiopia Yirgacheffe“ - kava garsėjanti savitu, su niekuo nesumaišomu charakteriu – gaivi, saldi su lengvos rūgštelės natomis, lyg skanautumėme saldžias uogas.

Guatemala Huehuetenango“ - būdingas švelnus, saldus skonis, tad ir iš jų paruošta kava pilna pieniško šokolado ir riešutų poskonių ir vos juntamos lengvos rūgštelės.

Latino blend“ - profesionaliai subalansuotas, intensyvaus charakterio kavos pupelių mišinys iš Kolumbijos, Brazilijos, Gvatemalos. Šios vidutinio skrudinimo pupelės labiausiai tiks ruošti kavas espreso pagrindu, naudojant itališką kavinuką, ar tiesiog užplikant puodelyje.

Safari blend“ - subalansuotas, vidutinio skrudinimo, švelnaus skonio kavos pupelių mišinys iš Etiopijos, Kolumbijos ir Brazilijos. Lengvą uoginį rūgštingumą kavai suteikia pupelės iš Etiopijos, o tvirtą kūną ir riešutų sodrumą – pupelės iš Kolumbijos ir Brazilijos.

[[#ex]]

Taip pat prieš skrydį mėgstantys pasilepinti kavos puodeliu ar užkandžiu siūlomame meniu ras per dvidešimt rūšių skirtingų kavos gėrimų, salotų, fokačijų, kišų ar „Caffeine“ sūrio pyragų.

   Kavines rasite prie laipinimo vartų A7-8/B7-8 Šengeno erdvėje ir prie laipinimo vartų B12 ne Šengeno erdvėje.

   Darbo laikas suderintas su skrydžių tvarkaraščiu.

   www.caffeine.lt

Patogaus ir greito apsipirkimo parduotuvės „Narvesen“

„Narvesen“ siūlo nudžiuginti smaližių širdis gardžiais lietuviškais šokoladais.

 
 

   „Narvesen“ parduotuves rasite išvykimo terminalo bendroje salėje, prieš aviacijos saugumo patikrą bei atvykimo terminale B salėje.

   Darbo laikas suderintas su skrydžių tvarkaraščiu.

   www.narvesen.lt

[[#ex]]

Keleivių terminalo planas

1 aukštas

2 aukštas

3 aukštas

[[#ex]]

Paskutinė atnaujinimo data: 2022 11 24 d. 15:52
Atgal
X