„Wizz Air” atnaujina skrydžius į Armėnijos sostinę Jerevaną. Bilietų skrydžiams galima įsigyti jau šiandien bendrovės interneto svetainėje www.wizzair.com arba naudojantis „Wizz Air“ mobiliąja programėle.

„Džiaugiamės, savo klientams vėl galėdami pasiūlyti tiesioginį skrydį iš Vilniaus į Ararato papėdėje įsikūrusią Armėnijos sostinę, – sako Zsuzsa Trubek, „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovė. – Jerevanas, didžiausias Armėnijos miestas, kupinas kontrastų: miesto pašonėje stūksantys kalnai, istoriniai kultūros objektai, vienuolynai ir turtinga vietinė virtuvė, atvykusių nepaliks abejingais. Esame įsitikinę, kad keliautojai pasinaudos proga susipažinti su rytų kultūra artimiau, nekantriai laukiame keleivių „Wizz Air“ skrydžiuose."

Svetingas, gamtos grožiu ir kontrastingais peizažais viliojantis Jerevanas, dar vadinamas Rožiniu miestu dėl tokios spalvos akmens, gausiai naudoto pastatams statyti. Keliautojai kviečiami aplankyti Jerevano laiptų kaskadą, nuo kurios atsiveria miesto panorama, Respublikos aikštę, muziejus, parkus, paragauti vietinės virtuvės patiekalų bei gėrimų, pasimėgauti kultūriniu gyvenimu.

Neseniai atnaujinusi siūlomų kelionių krypčių žemėlapį, „Wizz Air“ siūlo aplankyti ne tik Jerevaną. Iš Vilniaus „Wizz Air“ lėktuvai keliautojus nuo šiol skraidina į saulėtąją Barseloną (Ispanija) ir istoriniais lobiais viliojančius Atėnus (Graikija), iš Kauno siūloma skristi į Nyderlandų pietuose įsikūrusį Eindhoveną. Poilsiui ar verslo kelionėms galima rinktis anksčiau pamėgtas kelionių kryptis į Šiaurės Airijos sostinę Belfastą, pietų Danijos miestą Bilundą, Donkasterį Šiaurės Anglijoje ir Viduržemio jūros pakrantėje esančią Nicą.

Prieš vykstant pasirinkta kryptimi, „Wizz Air“ rekomenduoja pasinaudoti nuolat atnaujinamu WIZZ kelionių planavimo žemėlapiu, kuris leidžia pasitikrinti, kokios taisyklės galioja keliaujant „Wizz Air“ tinkle esančiais maršrutais. Jame taip pat pateikiama informacijos apie galimus kelionių ribojimus dėl koronaviruso pandemijos.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022 03 28 d. 17:55

Susijusios naujienos

Turkija gerina rekordus ir lieka populiariausia atostogų kryptimi užsienyje: srautai šiemet lenkia net prieš pandemiją buvusį laikotarpį
Plačiau
„Austrian Airlines“ pradės skrydžius iš Vilniaus į Vieną
Plačiau
Lietuvos oro uostų finansiniai rezultatai: praėjusiais metais suvaldyti pandemijos finansiniai iššūkiai, augimas 2022-aisiais ir planuojamas pelnas 2023 metais
Plačiau
Keliaujantiems lėktuvais – dar mažiau ribojimų: atsisakoma rekomendacijos dėvėti apsaugines veido kaukes oro uostuose ir orlaivių viduje
Plačiau
Atgal
X