Vilniaus oro uoste rugpjūčio 21 dieną atidaryta aviacijos fotografijos paroda. Tai jau trečioji tokia paroda, šį sykį keleivius kviečianti susipažinti su įamžintomis aviacijos specialistų kasdienybės bei NATO suvažiavimo akimirkomis.

Šį mėnesį surengta paroda ypatinga tuo, kad savo užfiksuotus kadrus galėjo siųsti ne tik oro uostų įmonių darbuotojai, tačiau ir aviacijos entuziastai, įamžinantys lėktuvus iš specialiai įrengtų aikštelių bei kitų vietų. Į Vilnių atskridę keleiviai gali pasimėgauti išskirtiniais kadrais iš kasdieninio oro uostų gyvenimo bei įamžintomis akimirkomis iš neseniai vykusio NATO viršūnių suvažiavimo.

Iš viso naujajai parodai buvo pateikta daugiau nei 170 įamžintų akimirkų. Savo fotografijos darbais dalinosi lėktuvų stebėtojai bei darbuotojai iš įmonių „Litcargus“, „Baltic Ground Services“, „Getjet airlines“ ir Lietuvos oro uostų.

Iš atsiųstų nuotraukų komisija atrinko geriausius darbus dviem skirtingom kategorijom – „Kasdienybė“ bei „NATO egzaminas“. Pirmajai kategorijai iš 101 užfiksuoto kadro buvo atrinkta 10 geriausių nuotraukų, o „NATO egzamino“ kategorijai – iš 18 nuotraukų geriausiu buvo išrinkta viena įamžinta akimirka. 

Komisiją, vertinusią atsiųstas nuotraukas, sudarė aviacinių naujienų portalo aviacijospasaulis.lt redaktorė Vilma Jankienė, Lietuvos fotomenininkų sąjungos, spaudos fotografų klubo valdybos narys Andrius Repšys, taip pat Lietuvos oro uostų maršrutų plėtros vadybininkas, aviacijos fotografas Martynas Jaugelavičius. Lėktuvų stebėtojų atsiųstus kadrus papildomai vertino ir du fotografai, internetinės svetainės planespotter.net redaktoriai Moritz Borstell iš Vokietijos bei Felix Sourek iš Austrijos. 

Keleiviai Vilniaus oro uoste esančią parodą gali aplankyti mėnesį laiko – nuo rugpjūčio 21 iki rugsėjo 21 dienos.  Parodą gali pamatyti keleiviai, atvykę į Vilniaus oro uostą iš ne Šengeno šalių.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023 10 17 d. 14:22
Atgal
X