Kavinių ir rūšinės kavos parduotuvių tinklas „Huracan Coffee“ atidarė naują kavinę Vilniaus oro uoste, kurią kavos mėgėjai gali aplankyti keleivių išvykimo terminale, skrydžių laukimo zonoje, praėję aviacijos saugumo patikrą. Lietuvos oro uostai su kavinių tinklu patalpų nuomos sutartį pasirašė 2 metams.

Pasak Lietuvos oro uostų Komercijos departamento vadovo Justino Stepšio, nors koronaviruso pandemija ir karantinas apribojo lankytojų srautus oro uostuose, tačiau planų dėl paslaugų plėtros keleiviams, reaguojant į jų poreikius, neatsisakoma ir intensyviai ruošiamasi atsigavimo laikotarpiui.

„Visada siekiame, kad keleiviai ir svečiai apsilankę mūsų oro uostuose rastų kuo platesnį kokybiškų paslaugų asortimentą. Džiaugiamės, kad mūsų partnerių gretas papildė dar vienas stiprus rinkos dalyvis, kuris, nepaisant šiandieninės sudėtingos situacijos, investuoja į plėtrą ir mato ateities galimybes“, - sako J. Stepšys.

Šiuo metu Vilniaus oro uoste iš viso įsikūrę dešimt kavinių, barų ir restoranų paslaugų teikėjų.

Didesnis pasirinkimas keleiviams

„Huracan Coffee“ tinklui tai yra aštuntoji jam priklausanti kavinė sostinėje. „Dešimt metų norėjome patekti į Vilniaus oro uostą ir štai – mes čia. Esame optimistai ir tikime, kad kelionės netrukus sugrįš į normalias vėžės, o kartu su jomis į kavines sugrįš ir kavos mylėtojai“, - sako „Huracan Coffee“ tinklo įkūrėjas ir direktorius Vytautas Kratulis.

Vilniaus oro uoste kavinė „Huracan Coffee“ įrengta išvykimo terminale, už aviacijos saugumo patikros, kur keleiviai laukia skrydžio, todėl jos lankytojai paslaugomis galės naudotis patogiai ir be skubos, nesibaiminant pavėluoti į lėktuvą.

Pasak V. Kratulio, kavinės Vilniaus oro uoste interjeras atitinka „Huracan Coffee“ kavinių modernią dvasią, o jos koncepcija bus taikoma per ateinančius kelerius metus toliau vykdant tinklo plėtrą. „Ši kavinė bus žinutė apie mus platesnei auditorijai, ne tik miestui – mums įdomūs visi, kurie domisi, ką geria. Aš pats daug skraidantis ir norėčiau oro uoste jaustis kaip namie. Tai erdvė, kurioje itin svarbu susikaupti, prieš kelionę sudėlioti planą, apmąstyti. Laukimo laikas prieš skrydį yra gana tuščias, todėl gera kava – tai tarsi dovana, kaip pozityvi karma“, - sako V. Kratulis.

Svarbi partnerystė

Lietuvos oro uostuose neaviacinės paslaugos apima komercinių patalpų, pastatų bei žemės nuomą, parkavimo, komercinės reklamos, verslo klubo, greitosios patikros, renginių organizavimo bei kitas keleiviams bei verslui teikiamas paslaugas.

Komercinių patalpų nuoma sudaro didžiausią neaviacinių paslaugų pajamų dalį. Ilgalaikis strateginis tikslas yra pasiekti, kad pusė visų pajamų būtų gaunama iš neaviacinės veiklos. Šiuo metu bendras nuomojamų patalpų oro uostuose plotas siekia apie 16 tūkst. kv. m.

Patalpas ir pastatus nuomoja kavinės, restoranai, parduotuvės, automobilių nuomos paslaugų teikėjai, bankai, antžeminio aptarnavimo bendrovės, kiti keleiviams skirtų paslaugų tiekėjai.

Apie Lietuvos oro uostus  

Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje. 2020 metais Lietuvos oro uostuose aptarnauta 1,8 mln. keleivių ir 30 tūkst. skrydžių. 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021 02 03 d. 09:09

Susijusios naujienos

Turkija gerina rekordus ir lieka populiariausia atostogų kryptimi užsienyje: srautai šiemet lenkia net prieš pandemiją buvusį laikotarpį
Plačiau
„Austrian Airlines“ pradės skrydžius iš Vilniaus į Vieną
Plačiau
Lietuvos oro uostų finansiniai rezultatai: praėjusiais metais suvaldyti pandemijos finansiniai iššūkiai, augimas 2022-aisiais ir planuojamas pelnas 2023 metais
Plačiau
Keliaujantiems lėktuvais – dar mažiau ribojimų: atsisakoma rekomendacijos dėvėti apsaugines veido kaukes oro uostuose ir orlaivių viduje
Plačiau
Atgal
X