Oro bendrovė „Turkish Airlines“ nuo spalio mėnesio vykdys penkis papildomus skrydžius iš Vilniaus oro uosto į Stambulą. Šį sprendimą oro bendrovė priėmė atsižvelgdama į vis augančius keleivių srautus. Šiuo metu vykdomi devyni savaitiniai skrydžiai, o nuo spalio bendrovė vykdys net 14 savaitinių skrydžių maršrutu Vilnius-Stambulas. Pasak oro bendrovės ir Lietuvos oro uostų atstovų, ši plėtra padės gerinti susisiekimą ne tik tarp dviejų miestų, bet ir palengvins galimybes keliauti daugiau nei į 330 krypčių visame pasaulyje.

Pasak „Turkish Airlines Lithuania“ generalinio direktoriaus Dinçer Eroğlu, sprendimas didinti skrydžių skaičių buvo priimtas dėl nuolat kylančių keleivių srautų, kuriuos bendrovė stebi nuo savo veiklos Lietuvoje pradžios.

„Nuo 2013 m. birželio mūsų oro bendrovė vykdė skrydžius į ir iš Vilniaus. Deja, 2020 m. dėl visą pasaulį užklupusios pandemijos buvome priversti stipriai apriboti savo veiklą. Vis dėlto pandemija baigėsi ir šiuo metu aviacija Lietuvoje ne atsigauna, o auga neįtikėtinais tempais. Todėl nusprendėme išplėsti savo veiklą ir dažninti skrydžius tarp Vilniaus ir Stambulo. Tai leis keleiviams pasirinkti dar patogesnį išvykimo laiką bei sujungs Vilnių su daugiau nei 330 krypčių visame pasaulyje, kurias siūlo mūsų oro bendrovė,“ – sakė D. Eroğlu.

Jo teigimu, Stambule įsikūrusi oro bendrovė „Turkish Airlines“ yra tapusi gerai atpažįstamu pasauliniu prekės ženklu, kuris aptarnauja populiariausias kryptis Artimuosiuose Rytuose, Tolimuosiuose Rytuose, Afrikoje, Amerikoje ir Europoje.

Tuo tarpu laikinasis Lietuvos oro uostų vadovas Aurimas Stikliūnas sakė, kad papildomi skrydžiai tarp Vilniaus ir Stambulo – tai ilgalaikės partnerystės, grįstos pasitikėjimu ir bendradarbiavimu, rezultatas.

„Turkish Airlines“ yra vienas iš esminių Lietuvos oro uostų veiklos partnerių. Nuolatos palaikome ryšį su šia oro bendrove ir ieškome geriausių sprendimų, kuriuos galėtume pasiūlyti keleiviams. Taip pat nuolatos deramės dėl galimybių atverti naujas kryptis iš Lietuvos oro uostų. Džiaugiamės, kad ilgalaikis darbas ir laiku priimti strateginiai sprendimai davė savo rezultatą,“ – pasakojo A. Stikliūnas.

Pasak jo, Stambulas yra svarbi stotelė keliautojams iš Lietuvos – ypatingai tiems, kurie keliauja už Europos ribų. Tai vienas iš strateginių oro uostų, per kurį vykdomi jungiamieji skrydžiai suteikia galimybę pasiekti beveik bet kurį pasaulio tašką. Todėl oro bendrovės sprendimą didinti skrydžių skaičių A. Stikliūnas laiko sėkme, suteikiančia daugiau galimybių tiek Lietuvai, tiek keliautojams.

„Turkish Airlines“ buvo Įkurta 1933 m. ir tuo metu vadinosi „State Airlines Administration“. Oro bendrovė veikia savo centre – Stambulo oro uoste. Bendrovės flotilę sudaro 386 orlaiviai ir jie skraido į daugiau nei 330 krypčių Turkijoje, Europoje, Azijoje, Afrikoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje. Tai yra didžiausia oro linijų bendrovė pasaulyje pagal aptarnaujamas tarptautines kryptis.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022 08 16 d. 12:07

Susijusios naujienos

Dėl sustiprintų aviacijos saugumo patikros procedūrų – tam tikrais laikotarpiais gali formuotis keleivių eilės Vilniaus oro uoste
Plačiau
Paskelbtas konkursas daugiafunkcio pastato statyboms Vilniaus oro uoste
Plačiau
Pirmojo pusmečio finansiniai rezultatai: Lietuvos oro uostų pelną augina tiek aviacinės, tiek neaviacinės paslaugos
Plačiau
Lietuvos oro uostų generaliniu direktoriumi paskirtas Simonas Bartkus
Plačiau
Atgal
X