Šveicarijos tarptautinės oro linijos („Swiss“) kovo 30 d. (trečiadienį) pradėjo tiesioginius skrydžius tarp Vilniaus ir Ciuricho. Reguliarūs tiesioginiai skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę – trečiadieniais ir šeštadieniais. Teigiama, kad naujoji kryptis yra strategiškai svarbi tiek Lietuvos oro uostams, tiek turizmo ir verslo partneriams.

„Labai džiaugiamės galėdami nuo šio aviacijos vasaros sezono sujungti Šveicariją ir Lietuvą tiesioginiu skrydžiu. „Swiss“ priklauso „Lufthansa Group“ kompanijai, o šis naujas skrydis dar labiau stiprins mūsų grupės užimamą rinkos dalį Lietuvoje. Ciurichas yra ne tik turistams patrauklus miestas, tačiau ir aviacijos centras, per kurį galima pasiekti kitas Europos, Šiaurės Amerikos ar Vidurinių Rytų šalis“, - teigia Patrikas Borgas Hedley, „Lufthansa Group“ pardavimų direktorius Suomijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos rinkoms.

„SWISS“ yra trečioji „Lufthansa Group“ įmonių grupės oro bendrovė, kuri vykdys skrydžius iš Vilniaus. Kaip teigia Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų vadovas Aurimas Stikliūnas, šios kompanijos atėjimas į Lietuvos oro erdvę yra nuoseklaus skrydžio skatinimo strategijos įgyvendinimo rezultatas.

„Esame aktyvaus aviacijos atsigavimo laikotarpyje, o ši nauja kryptis dar labiau išplės mūsų keleivių galimybės rinktis įvairias kryptis tiesioginiams, reguliariems skrydžiams. Tvirtai tikime, kad ši kryptis bus itin paklausi verslo keliautojams, o turizmo tikslais keliaujantys – taip pat atras naujas galimybes būtent Šveicarijoje“ – sako A. Stikliūnas.

„SWISS“ iki šiol nevykdė reguliarių tiesioginių skrydžių į ir iš Vilniaus. Skrydžius „SWISS“ kompanija vykdys lėktuvais Airbus A220-100/A220-300, taip pat Helvetic Airways Embraer E190-E2/E195-E2. Šiuose orlaiviuose taikomos naujausios variklių technologijos bei kiti aviacijos technologiniai pasiekimai, kurie atitinka aukščiausius aviacijos aplinkosaugos standartus. Technologiniai pasiekimai leidžia aviacinių degalų sąnaudas, lyginant su panašaus tipo lėktuvais, sumažinti net ketvirtadaliu, o lėktuvų keliamas triukšmas yra net perpus mažesnis.

Apie Lietuvos oro uostus

Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje. 2021 metais Lietuvos oro uostuose buvo aptarnauti beveik 2,5 mln. keleivių, daugiau nei 34 tūkst. skrydžių ir pergabenta daugiau nei 20 tūkst. tonų krovinių.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022 03 30 d. 17:10

Susijusios naujienos

Turkija gerina rekordus ir lieka populiariausia atostogų kryptimi užsienyje: srautai šiemet lenkia net prieš pandemiją buvusį laikotarpį
Plačiau
„Austrian Airlines“ pradės skrydžius iš Vilniaus į Vieną
Plačiau
Lietuvos oro uostų finansiniai rezultatai: praėjusiais metais suvaldyti pandemijos finansiniai iššūkiai, augimas 2022-aisiais ir planuojamas pelnas 2023 metais
Plačiau
Keliaujantiems lėktuvais – dar mažiau ribojimų: atsisakoma rekomendacijos dėvėti apsaugines veido kaukes oro uostuose ir orlaivių viduje
Plačiau
Atgal
X