Vokietijos oro bendrovė „Lufthansa“ planuoja nuo šio žiemos sezono (spalio pabaigoje) didinti esamų skrydžių dažnį tarp Vilniaus ir Frankfurto, kuris yra itin svarbus aviacijos centras jungiamiesiems skrydžiams (tiek verslo, tiek turizmo kelionėms). Šiuo metu vykdoma 12 savaitinių skrydžių, planuojama, kad dažnis bus didinamas iki 14 savaitinių skrydžių šiuo maršrutu.

Po skrydžių dažnio padidinimo reguliarus susisiekimas su Frankfurtu vyks nepertraukiamai kiekvieną savaitės dieną. Bilietų pardavimai jau paskelbti oro bendrovės svetainėje. 

„Lufthansa“ nuo 2023 metų kovo pabaigos pirmą kartą istorijoje Vilniaus oro uoste pradėjo vykdyti tiesioginius, reguliarius skrydžius net su keturiomis savo grupės kompanijomis: „Lufthansa“, SWISS, „Austrian Airlines“ ir „Brussels Airlines“.

Oro bendrovės „Lufthansa“ ir SWISS vykdo skrydžius į atitinkamai Frankfurtą ir Ciurichą, o „Austrian Airlines“ - į Vieną, „Brussels Airlines“ - į Briuselį. Visi minėti maršrutai jungia Lietuvos sostinę su svarbiais šalies pasiekiamumui gerinti aviacijos centrais.

Detalią informaciją apie šiuo metu Lietuvos oro uostuose vykdomas tiesioginių ir užsakomųjų skrydžių kryptis galima sužinoti specialiame polapyje www.vno.lt/kryptys  

Paskutinė atnaujinimo data: 2023 10 17 d. 14:22
Atgal
X