Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ birželio 5 dieną šventė svarbią sukaktį – 20-ąsias savo bazės Lietuvos sostinėje Vilniuje įkūrimo metines. Nuo 2004 m. birželio mėn. „airBaltic“ tapo viena iš pagrindinių aviakompanijų, kasdien sujungiančių Lietuvos sostinę su kitomis šalimis ir užtikrinančių sklandų susisiekimą.

„Jau 20 metų Lietuva yra viena iš mūsų namų rinkų, ir mes siekiame stiprinti jos tarptautinį susisiekimą. Laikui bėgant skatinome didelį keleivių skaičiaus augimą ir dabar džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams platų kelionių pasirinkimą 19 krypčių be persėdimų, kuriomis skraidiname iš Vilniaus. Didžiuojamės būdami Baltijos šalių ambasadoriais danguje ir visame pasaulyje, taip pat esame motyvuoti, kad vis daugiau Lietuvos keleivių renkasi „airBaltic“. Šis pasitikėjimas įkvepia mus nuolat papildyti savo skrydžių tinklą Vilniuje naujais maršrutais. Mūsų užimama rinkos dalis ir toliau auga, o tai atspindi mūsų keleivių pasitikėjimą. Lietuva išlieka svarbiausia „airBaltic“ rinka, todėl siekiame išlaikyti bazę Vilniuje, plėsti maršrutų žemėlapį ir toliau augti ir kitose Lietuvos dalyse. Labai vertiname savo partnerių Lietuvos oro uostuose ir Vilniaus oro uoste bendradarbiavimą ir tikimės jį tęsti ateityje“, – teigia „airBaltic“ prezidentas ir generalinis direktorius Martinas Gaussas.

„Pastaruosius 20 metų „airBaltic" buvo itin svarbi gerinant Vilniaus ir Lietuvos susisiekimą oro transportu. Iki šiol prisimenu vieną iš savo pirmųjų skrydžių „airBaltic Fokker 50" lėktuvu tarp Vilniaus ir Kopenhagos. – sakė Lietuvos oro uostų generalinis direktorius Simonas Bartkus. – Lietuvos oro uostų ilgametė partnerystė su aviakompanija remiasi bendru įsipareigojimu plėsti galimybes keliautojams ir stiprinti regioninį susisiekimą, ir šioje srityje padaryta didelė pažanga. „airBaltic" reikšmingai išplėtė savo maršrutų tinklą, perėjo prie modernių orlaivių ir nuolat gerina keleivių aptarnavimo paslaugas. „airBaltic“ taip pat palaiko ryšius su bendrojo kodo partneriais, tokiais kaip „Delta", KLM, „Air France" ir kitais, kurie tiesioginės veiklos Baltijos šalių rinkoje nevykdo. Todėl optimistiškai žvelgiame į ateitį ir tikime, kad „airBaltic" išliks esminiu partneriu įgyvendinant mūsų strateginį siekį toliau gerinti susisiekimą oro transportu su Vilniumi“.

Nuo 2004 m. „airBaltic“ Vilniaus bazėje pervežė 6,6 mln. keleivių. Be to, „airBaltic“ skrydžiais į Vilnių ir iš Vilniaus pervežė daugiau nei 20 mln. kilogramų krovinių ir pašto siuntų.

2024 metais „airBaltic“ jungia Lietuvą 21 maršrutu į 13 šalių, išlaikydama du Vilniuje bazuojamus orlaivius.

Paskutinė atnaujinimo data: 2024 06 06 d. 09:03
Atgal
X