Oro uosto naujienos

2018 06 13

Dėl konsultacijų su Vilniaus oro uosto naudotojais

Informuojame, kad, vadovaujantis LR Susisiekimo ministro įsakymu Nr. 3-118, Valstybės įmonė Lietuvos oro uostai rengia konsultacijas su oro uosto naudotojais dėl Vilniaus oro uosto rekonstrukcijos. Oficialus Vilniaus oro uosto ir oro uosto naudotojų konsultacijų susitikimas vyks 2018 m. birželio 21 d. 13:30 vietos laiku Vilniaus oro uoste.

Konsultacijų dokumentai bus išsiųsti visiems Vilniaus oro uosto naudotojams, išreiškusiems pageidavimą dalyvauti konsultacijose.

Taip pat norime priminti, kad vadovaujantis 2009/12/EB direktyva, visi Vilniaus oro uosto naudotojai turi galimybę tapti Vilniaus oro uosto naudotojų komiteto (toliau – Komiteto) nariais. Komiteto nariais tampa oro uosto naudotojai išreiškę norą dalyvauti Komitete, todėl maloniai prašome pranešti apie savo pageidavimą tapti Komiteto nariu. Dėl dalyvavimo Komitete prašome kreiptis į Komiteto pirmininką Nikodem Szczyglowski (nikodem.szczyglowski@ticketing.lt) ir sekretorę Jūratę Šakienę (j.sakiene@ltou.lt). Komiteto darbo reglamentas yra skelbiamas Vilniaus oro uosto tinklalapyje www.vilnius-airport.lt .

Šiuo metu Komiteto nariais yra šios oro bendrovės:

Aeroflot

Air Baltic

Austrian Airlines

Belavia Belarusian Airlines

Brussels Airlines

European Air Transport/DHL

Finnair

Get Jet Airlines

LOT Polish Airlines

Lufthansa

Norwegian Air Shuttle

Ryanair

SAS Scandinavian Airlines

Small Planet Airlines

Transaviabaltika

Turkish Airlines

Ukraine International Airlines

Wizz Air

Komiteto nariai, kurie jau yra pranešę apie dalyvavimą konsultacijų susitikime, neprivalo to daryti pakartotinai.


Atgal į sąrašą