Oro uosto naujienos

2016 07 07

Vilniaus oro uoste – oro keleivių teisių diena

Liepos 7 d. 11–14 val. Vilniaus oro uoste Europos vartotojų centras Lietuvoje surengs informacinę akciją, skirtą Oro keleivių teisių dienai. Centro specialistai nemokamai konsultuos keliautojus: primins oro keleivių teises, patars, kaip elgtis, jei buvo atšauktas ar atidėtas skrydis, dingo arba buvo sugadintas bagažas, vartotojų lauks kelionėse praversiančios dovanos.

Oro keleivių teisių diena – jau tradiciniu tapęs Europos Sąjungos oro uostų vienos dienos renginys, atkreipiantis dėmesį į keliautojų teises. Akciją inicijavo visose ES valstybėse, Islandijoje ir Norvegijoje įsikūrusių Europos vartotojų centrų tinklas ECC-Net.

Europos vartotojų centras Lietuvoje veikia nuo 2005 m. Centro misija – padėti spręsti problemas, kilusias Lietuvos vartotojams, įsigijusiems nekokybišką prekę ar paslaugą Europos Sąjungos valstybėse narėse, Norvegijoje ar Islandijoje bei šių valstybių vartotojams, įsigijusiems nekokybišką prekę ar paslaugą Lietuvoje. Europos vartotojų centro Lietuvoje specialistai patarimus ir pagalbą vartotojams teikia nemokamai.


Atgal į sąrašą