Oro uosto naujienos

2015 10 29

„airBaltic“ siunčia atvirukus iš debesų

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“, bendradarbiaudama su Latvijos pašto operatoriumi „Latvijas Pasts“, 20-tojo gimtadienio proga pristatė savo keleiviams naują paslaugą – visą spalį skrydžio metu savo draugams ar artimiesiems klientai gali nemokamai išsiųsti atviruką.

Dedame visas pastangas, kad mūsų klientų kelionė lėktuvu būtų kuo malonesnė, todėl visą spalį „airBaltic“ keleiviams siūlo unikalų šansą išsiųsti atviruką, parašytą skrendant lėktuvu 10 km aukštyje. Tai – puiki galimybė nustebinti savo mylimus žmonės Baltijos šalyse su „Debesų atviruku“. Ši paslauga – dar viena romantiška dovana klientams. Jau esame pasiūlę keleiviams savo mylimiesiems įteikti puokštę rožių ir butelį putojančio vyno skrydžio metu“, sako „airBaltic“ komercijos vadovas Kristoferis Viatte.

Atvirukai – viena asmeniškiausių bendravimo priemonių, kurią itin malonu gauti kiekvienam. Latvijos paštas plečia atvirukų pasiūlą ir bendradarbiaudamas su „airBaltic“ pristatė galimybę išsiųsti atvirukus, skrendant šių avialinijų lėktuvais. Tai itin maloni patirtis visiems, o ypač – skrendantiems lėktuvu pirmą kartą“, – sako Arnis Salnajs, Latvijos Pašto valdybos narys.

Norint išsiųsti proginį atviruką skrydžio metu, tereikia jį su linkėjimu perduoti įgulai. Po skrydžio atvirukai perduodami Latvijos paštui, kuris atvirukus nemokamai išsiunčia į bet kurią Baltijos šalį.

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ skraido į daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų. Taip pat bendrovė siūlo tiesioginius skrydžius iš Talino bei Rygos.


Atgal į sąrašą