Oro uosto naujienos

2009 11 09

Vilniaus oro uostas naujiems maršrutams tampa pigiausiu Europoje
Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) oro linijų bendrovėms pristatė naują  kainodarą, kuri skatins naujus skrydžius iš Vilniaus. Šiemet TVOU jau kartą buvo sumažinusi oro linijų bendrovių mokamą keleivio mokestį, kuris buvo 40 Lt.

2009 10 29

Rasti seni karo sprogmenys išvežti sunaikinti
Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono Išminavimo kuopos išminuotojai ketvirtadienį po pietų išvežė sunaikinti karo laikų sprogmenis, rytą rastus atokioje Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) teritorijoje.

2009 10 29

Atokioje oro uosto teritorijoje aptikti karo laikų sprogmenys
Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) teritorijoje atliekant žemės gręžimo darbus ketvirtadienį apie 11 val. grunte aptikti nuo Antrojo pasaulinio karo užsilikę 3 stambaus kalibro priešlėktuviniai šoviniai.

2009 10 27

Išsisklaidžius rūkui, orlaiviai vėl leidžiasi Vilniuje
Antradienįo rytą, prasisklaidžius rūkui, Tarptautiniame Vilniaus oro uoste apie 10 val. nusileido iš Rygos lauktas orlaivis, kuris dėl rūko anksčiau atskristi negalėjo. 11.10 taip pat laukiama orlaivio iš Talino, kuris dėl rūko vėlavo atskristi 2.40 val.

2009 10 27

Dėl rūko nesileidžia orlaiviai
Dėl tiršto rūko antradienio rytą Tarptautiniame Vilniaus oro uoste negali leistis orlaiviai. Didelė tikimybė, kad pagal esamas oro sąlygas iki 11 val. dėl prasto matomumo orlaiviai iš Rygos ir Talino Vilniaus oro uoste nesileis.

2009 10 26

Žiemos sezoną – nauji skrydžiai iš Vilniaus
Sekmadienį Tarptautiniame Vilniaus oro uoste (TVOU) įsigaliojo žiemos sezono reguliariųjų skrydžių tvarkaraštis, kuris galios iki 2010 metų kovo 27 dienos. Žiemos sezono tvarkaraštyje atsirado naujų skrydžių krypčių.

2009 10 22

Prieš 55-erius metus Vilniaus oro uoste aptarnautas pirmasis keleivis
VĮ Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) šiandien, spalio 22 dieną, mini atvykimo terminalo pastato 55 metų sukaktį. Šią dieną 1954-aisiais terminale skrydžiui buvo aptarnautas pirmasis keleivis.

2009 10 19

Oro uoste – daugiau taksi paslaugas teikiančių įmonių
Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) suteikė galimybę visoms miesto taksi įmonėms teikti paslaugas oro uosto Atvykimo terminalo prieigose. Iki šiol tokią teisę pagal sutartį turėjo tik UAB „Martono taksi“.

2009 10 18

Dėl rūko skrydžiai nukreipti į Kauną
Sekmadienį apie vidurdienį Tarptautiniame Vilniaus oro uoste (TVOU) turėję leistis iš Kopenhagos (Danija) ir Herakliono (Graikija) atskridę orlaiviai dėl tvyrojusio rūko buvo nukreipti į Kauną.

2009 10 13

Trumpam sutriko garso informacinė sistema
Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) Išvykimo terminale antradienio vakarą  perdegus garso informacinės sistemos stiprintuvui, po terminalą per oro uosto vėdinimo sistemą pasklido degėsių kvapas.