Vienkartinis bilietas iš vairuotojo – 1 Eur
Vilniečio kortelė – 1,50 Eur
30 min. bilietas – 0,65 Eur
60 min. bilietas – 0,90 Eur
1 dienos bilietas – 5,00 Eur
3 dienų bilietas – 8,00 Eur
5 dienų bilietas – 12,00 Eur
10 dienų bilietas – 15,00 Eur
Kainos nurodytos be lengvatų. Apie studentams, pensininkams ir neįgaliesiems taikomas lengvatas teiraukitės bilietų pardavimo vietoje arba apsilankykite Vilniaus viešojo transporto interneto svetainėje: www.judu.lt
Vienkartinį viešojo transporto bilietą galite įsigyti iš vairuotojo. Kaina be nuolaidų – 1 Eur. Jei Vilniuje planuojate praleisti daugiau laiko, rekomenduojame įsigyti Vilniečio kortelę. Ją įsigyti galite oro uoste esančioje „Narvesen“ parduotuvėje (Atvykimas A arba Išvykimas), mieste – Vilniečio kortelės ženklu pažymėtose vietose.
Miesto autobusų tvarkaraščius rasite Vilniaus viešojo transporto interneto svetainėje www.stops.lt, Vilniaus oro uosto atvykimo terminale esančiuose ekranuose ir oro uosto autobusų stotelėje.
Kelionę viešuoju transportu susiplanuoti galite internetiniame puslapyje www.stops.lt arba naudojantis mobiliosiomis aplikacijomis m.ticket ir trafi.
Vykdami 88 arba 3G autobusu, miesto centrą pasieksite per maždaug 20 minučių.
Iš / į Vilniaus oro uostą kursuoja 4 autobusai ir 1 naktinis autobusas. 3G autobusas kursuoja kas 10 minučių. 1, 2 ir 88 vyksta kas 20-30 minučių. Naktinis autobusas 88N maršrutu Oro uostas–Centras–Europos aikštė vyksta nuo 22:30 iki 5:30 ryto.
Į Vilniaus oro uostą galima atvykti ar iš jo išvykti keliais būdais: miesto autobusais, TOKS mikroautobusu, traukiniu, taksi ir automobiliu.
Miesto autobusai:
Miesto autobusų tvarkaraščius rasite Vilniaus viešojo transporto interneto svetainėje www.vilniustransport.lt ir Vilniaus oro uosto atvykimo terminale esančiuose monitoriuse ir oro uosto autobusų stotelėje.
Bilietą galite įsigyti oro uosto atvykimo salėje esančiame spaudos kioske Narvesen arba pirkti iš autobuso vairuotojo. Bilieto kaina – 1 euras. Apie studentams, pensininkams ir neįgaliesiems taikomas lengvatas teiraukitės bilietų pardavimo vietoje arba apsilankykite Vilniaus viešojo transporto interneto svetainėje: www.vilniustransport.lt.
TOKS mikroautobusai stovi aikštelėje prie išėjimo iš atvykimo salės ir važiuoja maršrutais Oro uostas – Stotis, Stotis – Oro uostas. Bilietą įsigyti galite iš mikroautobuso vairuotojo. Vieno bilieto kaina – 1 euras . Lengvatos netaikomos.
Traukinys: atvykti į oro uostą arba iš jo išvykti galima traukiniu. Tvarkaraštį rasite čia: www.litrail.lt Traukinių stotelę rasite vadovaudamiesi nuorodomis.Bilietą galite įsigyti traukinyje, jo kaina – 0,80 EUR.
Taksi: apie Vilniaus oro uosto rekomenduojamą taksi, jo kainas ir veikimo tvarką skaitykite čia: www.vilnius-airport.lt/ Pasinaudoję taksi paslaugomis visada reikalaukite kvito už suteiktas paslaugas!
Automobilis: informaciją, kaip atvykti į oro uostą automobiliu, rasite mūsų svetainėje: www.vno.lt.
Vykdami į oro uostą įvertinkite transporto srautų situaciją miesto keliuose ir tinkamai susiplanuokite laiką, kad nepavėluotumėte į skrydį. Rekomenduojame atvykti Į Vilniaus oro uostą 2val. prieš skrydį.
Galite skambinti telefonu +370 700 77877 visą parą. Be to, visos automatinės kasos ir įvažiavimo – išvažiavimo įrenginiai yra ryšio priemonėmis sujungti su operatoriumi, kad iškilus techniniams nesklandumams galėtume jums operatyviai padėti įvažiuoti ar išvažiuoti iš aikštelių.
Taip. PVM sąskaitos – faktūros išrašomos daugiaaukštės automobilių stovėjimo aikštelės kasoje bet kuriuo paros metu. Jeigu už automobilio stovėjimą sumokėjote automatinėje kasoje, išsirašant sąskaitą faktūrą būtina pateikti gautą čekį.
Rekomenduojame rezervuoti ilgalaikio stovėjimo vietą iš anksto ir mokėti geriausią kainą renkantis iš daugiau stovėjimo aikštelių. Tai padaryti galite pradiniame Vilniaus oro uosto tinklapio lange.
Automobilį parai ir ilgiau oro uosto teritorijoje galite palikti septyniose ilgalaikio stovėjimo aikštelėse. Vietą šiose aikštelėse rekomenduojame iš anksto rezervuoti mūsų elektroninėje parduotuvėje. Jeigu vietos iš anksto neužsisakote, galite naudotis 3 ilgalaikio stovėjimo aikštelėmis.
Už trumpalaikį automobilio stovėjimą atsiskaitoma banko kortele ir grynaisiais pinigais, kuriuos galite išsiimti iš bankomatų oro uosto terminale. Grynaisiais pinigais atsiskaityti galima 10 ct, 20 ct, 50 ct, 1 bei 2 eurų monetomis ir 5, 10, 20, 50, 100 eurų banknotais.
Automobilį galima pastatyti trijose trumpalaikėse ir septyniose ilgalaikėse automobilių stovėjimo aikštelėse.
Derėtų kreiptis į oro linijų bendrovę ar kitą pardavėją, iš kurio įsigijote skrydžio bilietus. Taip pat galite kreiptis tiesiogiai į oro linijas aptarnaujančią antžeminio aptarnavimo kompaniją.
Papildomo bagažo svorio kainas numato oro linijų bendrovės. Skirtingos bendrovės taiko skirtingas kainas, tad rekomenduojame to iš anksto teirautis aviakompanijos, su kuria skrisite, atstovybėje.
Tai priklauso nuo oro linijų bendrovės taisyklių. Vienos bendrovės kompiuterio svorį skaičiuoja kartu su rankiniu bagažu, kitos kompiuterio svorio neskaičiuoja. Dėl leidžiamo vežtis rankinio bagažo svorio rekomenduojame iš anksto pasiteirauti aviakompanijos, su kuria skrisite, atstovybėje.
Šią informaciją reikėtų pasitikrinti kiekvieno oro vežėjo, iš kurio perkate bilietą, internetiniame puslapyje, nes bendrovės taiko skirtingus rankinio bagažo vežimo reikalavimus.
Reikėtų kreiptis į oro linijų bendrovės atstovybę oro uoste ir pranešti apie savo situaciją. Šių kompanijų kontaktus rasite čia.
Apie keleivių registracijos laiką ir tvarką iš anksto informuoja oro linijų bendrovė ar bilietų pardavimo tarpininkas. Keleivių registracija oro uoste dažniausiai prasideda 2 val. iki skrydžio ir baigiasi, likus 30-40 min iki skrydžio.
Registruotis skrydžiui galima ir internetu. Jei turėsite tik rankinį bagažą, oro uoste galėsite eiti tiesiai prie aviacijos saugumo patikros. Su registruojamu bagažu turėsite eiti prie keleivių registracijos stalų.
Pirkdami bilietus internetu į savo el. pašto dėžutę turite gauti elektroninį bilietą, kurį reikia atsispausdinti ir turėti atvykus į oro uostą. Registracija vyksta taip pat kaip ir turint įprastą bilietą. Registruotis skrydžiui galima ir internetu. Jei keliausite tik su rankiniu bagažu, oro uoste galėsite eiti tiesiai prie aviacijos saugumo patikros. Su registruojamu bagažu turėsite eiti prie keleivių registracijos stalų.
Valstybės sienos apsaugos tarnyba nurodo, jog keleiviams vykstantiems į daugumą Europos šalių (išskyrus Turkiją), užtenka turėti asmens tapatybės kortelę. Keleiviai vykstantys į ne Šengeno erdvės šalis turi pateikti galiojantį pasą ir vizą (jeigu reikia), priklausomai nuo šalies, į kurią vykstama. Į Rusiją, Baltarusiją, Ukrainą, Izraelį keliaujantys keleiviai paprastai turi turėti galiojančią vizą, išduotą iki išvykimo.
Lėktuvo bilietus galite įsigyti oro uoste veikiančiose oro linijų atstovybėse, įsikūrusiose išvykimo terminale.
Pirmiausiai reikėtų teirautis aviakompanijos, kurios bilietą įsigijote arba planuojate pirkti. Dėl išsamios informacijos apie augintinių skraidinimą kreipkitės į Valstybės maisto ir veterinarijos tarnybą telefonu +370 5 2739042, taip pat skaitykite augintinių gabenimo taisykles čia: http://vmvt.lt. Arba teiraukitės informacijos nemokamu numeriu - Nr. 8 800 40403
Šią paslaugą teikia visą parą oro uoste veikiantis muitinės poskyris, esantis išvykimo terminale, kairėje pusėje prieš keleivių patikros postą. Jeigu nerandate muitinės darbuotojo, kreipkitės į aviacijos saugumo darbuotojus.
Keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų alkoholio bei tabako gaminių kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti asmeniniam naudojimui, o ne pardavimui. Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Rekomenduojame visais atvejais šiuo klausimu kreiptis į oro uosto muitinės postą: išvykimo terminalo tel. nr. 8 5 2306078, atvykimo terminalo tel. nr. 8 5 2330317.
Galima, tačiau tik išėmus pjaustyti skirtus peiliukus.
Šis išaiškinimas yra taikomas tik šaltkrepšiams, o ne nešiojamiems šaldytuvams.
Keleivis į orlaivio saloną gali įsinešti šaltkrepšį, tačiau jo šaldymo elementui, kurio viduje yra skystis (šaldomas pavirsta į ledą) ir jis yra kietos ar skystos būsenos, taikomi skysčių draudimo reikalavimai:
Elektroninės | IQOS tipo | |||
![]() |
![]() |
Bet kokios elektroninės cigaretės (įskaitant tas, kurios garina ar kaitina e. skysčius, tabaką) leidžiamos gabenti tik rankiniame bagaže, t.y. registruotame bagaže jas draudžiama vežti. Skrydžio metu elektorinės cigaretės privalo būti apsaugotos nuo netyčinio įsijungimo, taip pat keleiviui jas draudžiama krauti skrydžio metu. Elektroninės cigaretės baterijos galingumas negali viršyti 100 Wh.
Ne, negalima.
Rankiniame bagaže galima vežti ne daugiau kaip 2 tokius įrenginius, o vieno įrenginio galingumas negali viršyti 160 Wh. Jeigu įrenginio galingumas viršija 100 Wh, jo vežimas turi būti suderintas su oro linijų bendrove. Įrenginius, kurių galingumas yra daugiau nei 160 Wh, vežtis lėktuvu draudžiama. Įrenginių, kurių galingmas yra iki 100 Wh, galima vežti iki 20 vnt., vežimo su aviakompanija derinti nereikia.
Bengališkas ugneles draudžiama vežti tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže.
Taip, galima.
Taip, galima.
Taip, galima.
Taip, galima.
Galima, jei transporto priemonės detalė nebuvo naudota kaip transporto priemonės kuro sistemos dalis (ji neturėjo sąlyčio su degiomis medžiagomis, pvz., kuru, tepalu, alyva).
Taip, galima.
Taip, galima.
Keleivis rankiniame bagaže gali vežtis švirkštus su adatomis, insulino pieštukus, insulino pompą ar kita diabeto įrangą skirtą naudoti kelionės metu, jeigu kartu vežamas insulinas. Keleivis rankiniame ir registruotame bagaže gali vežtis skystą insuliną didesniais nei 100 ml. kiekiais. Diabeto įranga ir insulinas turi būti iš anksto išimti iš rankinio bagažo ir pateikti atskirai aviacijos saugumo darbuotojui patikrinti. Rekomenduojame supakuoti visus šiuos daiktus į sandarų plastikinį maišelį ir laikyti juos rankiniame bagaže taip, kad jį atidarius būtų galima greitai išimti šiuos daiktus ir parodyti aviacijos saugumo darbuotojui. Išimkite insuliną, švirkštus ir sudėkite į dėžutę tikrinimui su rentgeno spindulių įrenginiu (insuliną tikrinti rentgeno spindulių įrenginiu yra saugu, tačiau keleivis taip pat turi teisę paprašyti, kad jis būtų patikrintas kitu būdu.)
Keleivis, nešiojantis nenuimamą insulino pompą, turėtų iš anksto įspėti aviacijos saugumo darbuoją, kad ją turi. Aviacijos saugumo darbuotojai keleivį ir insulino pompą patikrins aviacijos saugumo įranga ir rankiniu būdu.
Gabenant švirkštus su adatomis, insulino pieštukus, insulino pompą ar kita diabeto įrangą nereikalaujama aviacijos saugumo darbuotojams pateikti gydymo įstaigos pažymą, kad keleivis serga diabetu ir jam reikia leistis insuliną.
Bengališkas ugneles draudžiama vežti tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže.
Rankiniame bagaže žaislinius ginklus vežti draudžiama, tačiau juos galima vežti registruotame bagaže.
Žiebtuvėlių kurą ir skystų dujų balionėlius vežti oro transportu draudžiama.
Vieną pakelį paprastų degtukų ar paprastą žiebtuvėlį leidžiamia vežti tik arti savęs (pvz., drabužių kišenėje, bet ne rankiniame lagamine, krepšyje). Zippo tipo žiebtuvėlį leidžiama vežti arti savęs tik tuomet, jeigu jame esantis skystas kuras yra absorbuotas - t.y. žiebtuvėlyje yra dagtis.
Rankiniame bagaže leidžiama vežti amato įrankius, jeigu jų ašmenys ar kotas yra ne ilgesni kaip 6 cm. Bet kokio ilgio ašmenų ar koto amato įrankius galima vežti registruotame bagaže.
Rankiniame bagaže galima vežti peilį, jeigu jo geležtė yra ne ilgesnė kaip 6 cm, lengvai atsilenkia (nėra automatiškai iššokanti) ir nėra paaštrinta iš abiejų galų.
Rankiniame bagaže svarmenis vežti draudžiama, tačiau juos leidžiama vežti registruotame bagaže.
Uogienės, raugintos ar marinuotos daržovės yra priskiriamos skysčiams, todėl šiuos produktus gabenant rankiniame bagaže taikomi skysčių gabenimo reikalavimai.
Konservuoti produktai, kurie yra skystyje, yra priskiriami skysčiams, todėl juos gabenant rankiniame bagaže taikomi skysčių gabenimo reikalavimai.
Galima, jei transporto priemonės detalė nebuvo naudota kaip transporto priemonės kuro sistemos dalis (ji neturėjo sąlyčio su degiomis medžiagomis, pvz, kuru, tepalu, alyva). Dėl konkrečių detalių gabenimo taisyklių kreipkitės į Aviacijos saugumo skyrių tel. nr. +370 611 40747.
Teisės aktai nenustato konkretaus mažamečių vaikų skysto maisto kiekio, kurį keleivis gali vežtis rankiniame bagaže. Į orlaivį jo leidžiama įsinešti tiek, kiek yra būtina vartoti visos kelionės metu (likusią dalį reikėtų sudėti į registruotą bagažą). Aviacijos saugumo darbuotojai turi teisę neleisti įsinešti per didelio kiekio, jeigu manoma, kad skysto maisto kiekis yra didesnis, nei būtina vartoti kelionėje.
Vaistams vežtis apribojimų nėra. Vaistams, kurie yra skysčio pavidalo, taikomos atitinkamos aviacijos saugumo tikrinimo procedūros. Kelionės metu naudojamų vaistų poreikį ir kiekį reikia pagrįsti - t.y. aviacijos saugumo darbuotojai turi teisę neleisti rankiniame bagaže vežtis skystų vaistų, jeigu jų kiekis yra per didelis numatomai kelionės trukmei.
Ne, tai nėra būtina, tačiau, jeigu įmanoma, rekomenduojama su savimi turėti recepto kopiją. Keleiviui gali tekti paaiškinti aviacijos saugumo darbuotojui, kad skystas vaistas jam gyvybiškai svarbus vežtis rankiniame bagaže.
Vaistams (skysčiams) 100 ml apribojimas nėra taikomas. Vaistai vertinami pagal „gyvybės arba mirties“ kriterijų. Pavyzdžiui, skystis kontaktiniams lęšiams nėra gyvybiškai svarbus vaistas, todėl tokio skysčio turėtų būti ne daugiau kaip 100 ml. Insulinas, vaistai ampulėse injekcijoms, skystis nuo kosulio ir kt. panašūs vaistai gali viršyti 100 ml talpą. Vaistų leidžiama pasiimti tiek, kad jų užtektų ne tik skrydžio metu, bet visos kelionės laikotarpiu (t.y. iki pat galutinio kelionės tikslo).
Kiekvienas vaistų vežimo atvejis gali būti skirtingas, tad situacija vertinama vadovaujantis protingumo kriterijais.
Vaistai (skysčiai) neturi būti pakuojami į 1 litro talpos maišelį. Jie turi būti išimti iš rankinio bagažo ir pateikti patikrinti atskirai.
Kietos konsistencijos medus (kuris kambario temperatūroje nekeičia formos) nėra skystis, todėl rankiniame bagaže tokios konsistencijos medų galima gabenti neribotais kiekiais.
Kitos konsistencijos medus (dantų pastos konsistencijos/tirštumo) esantis didesnėje nei 100 ml. talpoje privalo būti patikrintas skystųjų sprogmenų aptikimo įranga, todėl rankiniame bagaže tokios konsistencijos medų galima gabenti tik po patikrinimo.
Sviestas/kremas (paprastas, riešutų ar šokoladinis) yra priskiriamas skysčiams, todėl jį gabenant rankiniame bagaže taikomi skysčių gabenimo reikalavimai.
Paštetas yra priskiriamas skysčiams, todėl jį gabenant rankiniame bagaže taikomi skysčių gabenimo reikalavimai.
Rankiniame bagaže vežtis „droną“ leidžiama, jeigu jo baterijos talpa neviršija 100 Wh. Jeigu „drono“ baterija galingesnė – t.y. nuo 100 Wh iki 160 Wh, jo vežimas turi būti suderintas su oro linijų bendrove. Jeigu „drono“ baterijos talpa viršija 160 Wh, jį draudžiama vežtis tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže.
Rankiniame bagaže galima vežtis ne daugiau kaip 20 elektroninių įrenginių su ličio baterijomis, įskaitant įkroviklius-akumuliatorius („power banks“).
Kietą maistą leidžiama gabenti tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže. Visi skysčiai (pvz., jogurtas, sultys), vežami rankiniame bagaže turi būti ne didesnės kaip 100 ml talpos taroje. Visi skysčiai turi būti sudėti į vieną 1 litro talpos maišelį. Visi skysčiai (išskyrus medikamentus, kūdikių maistą bei skysčius saugiuose vienkartiniuose maišeliuose), kurie viršija 100 ml privalo būti vežami registruotame bagaže.
Skysčiams priskiriamos medžiagos ar produktai, kurie yra skysčių, aerozolių ar gelių pavidalo - t.y. pastos, losjonai, skystų ir kietų medžiagų mišiniai, hermetiškų talpyklų turinys, pvz., dantų pasta, plaukų gelis, šampūnas, gėrimai (vanduo, sultys, limonadai ir kiti gėrimai), sriubos, majonezas, jogurtas, sirupai, kvepalai, skutimosi putos ir kiti panašios konsistencijos produktai.
![]() |
1 litro talpos plastikinio daug kartų užsegamas maišelis neturėtų būti didesnis nei 16 x 22 cm. |
Galima. Įrenginių, kurių galingumas yra iki 100 Wh, galima vežti iki 20 vnt., o vežimo suderinti su aviakompanija nereikia. Įrenginių, kurių galingumas yra tarp 100 ir 160 Wh, galima vežti iki 2 vnt., reikalingas vežimo suderinimas su aviakompanija. Vieno įrenginio galingumas negali viršyti 160 Wh. Jeigu įrenginio galingumas viršija 100 Wh, jo vežimas turi būti suderintas su oro linijų bendrove. Įrenginius, kurių galingumas yra daugiau nei 160 Wh, vežtis lėktuvu draudžiama.
Rankiniame bagaže galima turėti ne didesnius nei 100 ml talpos indelius (kosmetikos priemonių taip pat), kurie turi tilpti į 1 l talpos plastikinį užsegamą maišelį. Specialiuosius plastikinius maišelius galite gauti keleivių registravimo vietoje oro uosto terminale arba prie keleivių aviacijos saugumo patikros posto.
Prieš patikros procedūrą pasakykite aviacijos saugumo darbuotojui, kad turite dirbtinę galūnę. Priklausomai nuo dirbtinės galūnės pobūdžio (pvz., metalo kiekio), aviacijos saugumo darbuotojai Jus patikrins arkiniu metalo ieškikliu arba/ir rankomis bei narkotinių ir sprogstamųjų medžiagų ieškikliu. Rekomenduojama turėti medicinos įstaigos išduotą pažymą, tačiau Lietuvoje ji nėra privaloma. Bet kokiu atveju, Jūs galite paprašyti aviacijos saugumo darbuotojų, kad Jus patikrtintų detalios patikros patalpoje, nematomoje kitiems keleiviams.
Arkinių metalo ieškiklių gamintojai užtikrina, kad jų pagaminti įrenginiai nesutrikdys širdies stimuliatoriaus veikimo. Tačiau keleivis turi teisę paprašyti aviacijos saugumo darbuotojo, kad jis nebūtų tikrinamas arkiniu metalo ieškikliu, o patikrai būtų pasirinktas kitas būdas. Paprastai tokiu atveju keleivis tikrinamas rankomis.
Rekomenduojama turėti medicinos įstaigos išduotą pažymą, tačiau Lietuvoje ji nėra privaloma. Jeigu arkinis metalo ieškiklis sukels pavojaus signalą, pasakykite aviacijos saugumo darbuotojui apie metalinį implantą ir nurodykite vietą, kurioje jis yra, o aviacijos saugumo darbuotojai Jus patikrins rankomis. Bet kokiu atveju, galite paprašyti aviacijos saugumo darbuotojų Jus patikrinti detalios patikros patalpoje, kurios nemato kiti keleiviai.
Šiuo klausimu rekomenduojame kreiptis į šalies, iš kurios jūs skrisite, ambasadą Lietuvoje arba artimiausioje valstybėje esančią šalies ambasadą, jei Lietuvoje jos nėra. Taip pat galite teirautis oro uosto pasienio poste tel. nr. (+370 5) 2151370.
Jeigu vaikas keliauja su vienu iš tėvų, reikia turėti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Antrojo iš vaiko tėvų rašytinio sutikimo pateikti nereikia. Jeigu vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo vaikas išvyksta į užsienio valstybę, pavarde, LR pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu, pateikiamas vaiko gimimo liudijimas. Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens dokumentu reikia turėti bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinį sutikimą, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopiją. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno arba seniūno.
Norėdami detalesnės informacijos apie lydimų ir nelydimų nepilnamečių vaikų keliavimą, būtinai iš anksto kreipkitės į Valstybės sienos apsaugos tarnybą tel. nr. +370 5 2151370
Taip, tačiau laikydamiesi saugumo reikalavimų ir nesukeldami streso aplinkiniams. Augintinis turi būti su pavadėliu ir antsnukiu (jei augintinis yra agresyvus).
Šeimininkas atsako už augintinio veiksmus, palaiko savo augintinio švarą ir tvarką.
Pirmiausia susisiekite su savo banku ir užblokuokite prarastą kortelę. Jeigu banko kortelę palikote jungtiniame bankomate, skambinkite telefonu +370 5 236 1361. Jei banko kortelę palikote kurio nors iš bankų bankomate, kreipkitės tiesiai į konkretų banką.
Taip, kviečiame apsilankyti viešbutyje „AirInn“. Daugiau informacijos apie viešbutį ieškokite čia.
Taip. Oro uoste veikia nemokamas belaidis interneto ryšys „Free WiFi Vilnius airporti“.
Visą reikiamą informaciją apie oro uosto parduotuves, kavines ir kitas paslaugas teikiančias įmones rasite čia.
Kortelėmis galima atsiskaityti visose oro uosto terminalo prekybos vietose.
Jei jūsų bagažas dingo arba daiktai pasimetė kelionės metu, reikia kreiptis į oro linijų bendrovę, kurios paslaugomis naudojotės.
Taip pat galite susisiekti antžeminio aptarnavimo kompanijoms:
Pirmiausia reikėtų kreiptis į aviacijos saugumo darbuotoją arba skambinti telefonu +370 611 40747.