Leisti
Tegyvuoja noras keliauti saugiai!

Čia rasite informaciją apie šiuo metu iš Lietuvos oro uostų vykstančius ir planuojamus skrydžius.

Informacija nuolat atnaujinama, tačiau situacijai kintant prašome prieš apsisprendžiant dėl kelionės dar kartą patikrinti šalies, į kurią vykstate, reikalavimus, skelbiamus šalies institucijų puslapiuose.

Dažniausiai užduodamus klausimus apie skrydžius karantino metu ir atsakymus į juos rasite mūsų oro uostų puslapiuose čia – Vilniaus, Kauno, Palangos

Nepraleiskite naujienų apie skrydžius ir kintančius reikalavimus – užsisakykite naujienlaiškį – www.vno.lt/naujienlaiskis.


Sveikatos apsaugos ministerija kiekvieną penktadienį atnaujina koronaviruso infekcijos (COVID-19) paveiktų šalių sąrašą, kurį galite rasti jos svetainėje čia. Daugiau informacijos planuojantys keliones gali rasti LR Užsienio reikalų ministerijos tinklalapyje.

Vykstantys ir artimiausiu metu planuojami tiesioginiai skrydžiai į Lietuvą ir iš jos

Rodyti visas

Atvykstant į Lietuvą galiojantys reikalavimai

Į paveiktų šalių sąrašą gražintos visos pasaulio valstybės. Plačiau apie tai – čia.

 • atvykstantiems iš žaliosios zonos valstybių reikia atlikti tyrimą dėl COVID-19;
 • atvykstantiems iš geltonosios zonos valstybių reikės ne tik atlikti tyrimą iki kelionės, tačiau atlikti ir antrą tyrimą jau atvykus į Lietuvą;
 • atvystantiems iš pilkos/raudonos zonos valstybių reikės atlikti tyrimą bei saviizoliuotis grįžus į Lietuvą.

Informaciją apie procedūras ir saviizoliaciją grįžus iš užsienio rasite NVSC puslapyje čia.

Vaikams, liga persirgusiems ar pilnai paskiepytiems keliautojams taikomos išimtys.

Būtina forma

Visiems atvykstantiems į Lietuvą būtina ne anksčiau, nei 48 val. iki kelionės pradžios užpildyti Nacionalinio visuomenės sveikatos centro formą čia. Formos užpildymą patvirtinantį el. paštu gautą QR kodą reikės pateikti prieš laipinimą į orlaivį užsienio oro uoste.

Testavimas oro uoste

Greta Vilniaus oro uosto veikia laboratorijos „Rezus.lt“ COVID-19 testavimo punktas, kuriame galima atlikti PGR (angl. PCR) ir antigenų testus. Plačiau čia – www.kraujolaboratorija.lt/skrydziai.

Šiuo metu oro uostuose taikomos papildomos saugumo priemonės, su jomis galite susipažinti oro uostų puslapiuose – Vilniaus, Kauno, Palangos.

Airija

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
Iš/į Kauno oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip. Airijai patekus į raudonų šalių kategoriją, grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis. Daugiau informacijos – čia.

Liga persirgusiems ar pilnai vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Atvykstantiems iš raudonosios zonos valstybių privalu turėti neigiamą PGR ar antigenų testo rezultatą. Taisyklė taikoma vyresniems nei 16 m. asmenims. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems keliautojams testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau  vykstantys į Airiją privalo užpildyti Visuomenės sveikatos keleivių registracijos formą (Public Health Passenger Locator Form).

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, visi asmenys, atvykstantys į Airiją, privalo turėti neigiamą Covid-19 testą (angl. RT-PCR), atliktą ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį (plačiau ir reikalavimai testui čia).

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip. Nuo liepos 19 d. liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne, atvykus iš Europos Sąjungos šalių, tarp jų ir Lietuvos, saviizoliacija nėra taikoma.

Naudinga informacija: apie atvykimą į šalįšalies informacija; URM informacija.

Armėnija (planuojama)

Kryptis ir skrydžius planuojanti vykdyti oro bendrovė:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
 • Jerevanas (EVN) – Wizz Air (nuo gruodžio mėn.)

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, privaloma 10 dienų izoliacija (izoliuotis nereikia paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia: nvsc.lrv.lt/isimtys).

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. Plačiau apie tai – čia. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, galima atvykti laisvai.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, atvykstant reikia turėti COVID-19  testo, atlikto ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo, neigiamą rezultatą (plačiau čia).

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys vakcinuotiems asmenims. Kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne.

Naudinga informacija: šalies informacija; URM informacija.

Austrija

Kryptis ir skrydžius planuojanti vykdyti oro bendrovė:
Iš/į Vilniaus oro uostą:

Viena (VIE)Ryanair

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis?

Taip. Austrijai patekus į raudonų šalių kategoriją, grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis. Daugiau informacijos – čia.

Liga persirgusiems ar pilnai vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip, grįžtant iš Austrijos reikalinga atlikti koronaviruso testą. Plačiau apie tai – čia.

Liga persirgusiems ar paskiepytiems keliautojams galioja išimtys. Plačiau apie jas – čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau prieš atvykstant reikia užpildyti atvykimo formą čia. Taikomos išimtys čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, asmenys, atvykstantys į Austriją, privalo turėti neigiamą Covid-19 testą (plačiau čia).

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms. Kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne, šiuo metu atvykus iš Lietuvos saviizoliacijos reikalavimas nėra taikomas. Plačiau skaitykite čia.

 

Naudinga informacija: informacija apie atvykimą į šalį; šalies informacija; URM informacija.

Belgija

Kryptys ir skrydžius vykdančios ir planuojančios vykdyti oro bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip. Belgijai patekus į raudonų šalių kategoriją, grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis. Daugiau informacijos – čia.

Liga persirgusiems ar pilnai vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Atvykstantiems iš raudonosios zonos valstybių privalu turėti neigiamą PGR ar antigenų testo rezultatą. Taisyklė taikoma vyresniems nei 16 m. asmenims. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems keliautojams testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties?  Ne, tačiau prieš atvykstant reikia užpildyti keleivio formą (čia).

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip. Lietuva priskirta raudonų šalių kategorijai, vykstant į Belgiją reikalingas testas, jis turi būti atliktas 72 val. iki skrydžio. Daugiau informacijos – čia. Papildomas testas atliekamas 7 buvimo šalyje dieną.

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms. Kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne.  Nuvykus į Belgiją izoliuotis nereikia. Daugiau informacijos – čia.

Naudinga informacija:  informacija apie keliones į šalį; šalies informacija; forma atvykstantiems; atsakymai į dažnai užduodamus klausimus; URM informacija.

Danija

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
Iš/į Kauno oro uostą:
 • Kopenhaga (CPH)Ryanair
 • Alborgas (AAL)Ryanair (nuo lapkričio mėn.)
Iš/į Palangos oro uostą:
 • Kopenhaga (CPH)SAS

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Ne. Danijai esant geltoname šalių sąraše, grįžus į Lietuvą nereikia saviizoliuotis. Daugiau informacijos rasite čia.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal pilną vakcinacijos schemą testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, atvykti turint neigiamą COVID-19 testą galima be priežasties. Daugiau skaitykite čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo?  Taip, atvykstant iš Lietuvos yra reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą (daugiau skaitykite čia).

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip. Daugiau informacijos – čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Nuo birželio 26 d. saviizoliacija atvykus iš Lietuvos nėra reikalinga (plačiau skaitykite čia)

 

Naudinga informacija: apie atvykimą į šalį lėktuvais; šalies informacijaDanijos užsienio reikalų ministerijos informacija; URM informacija.

Egiptas

Kryptys ir skrydžius vykdančios bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis (plačiau skaitykite čia.)

Pilnai paskiepytiems ar liga persirgusiems keleiviams taikomos išimtys.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal pilną vakcinacijos schemą testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne. Tačiau visi keliautojai, taip pat ir vaikai turi užpildyti sveikatos deklaracijos formą. Ją reikės pateikti atvykus į Egipto oro uostus, todėl rekomenduojama užpildyti iš anksto ir turėti atspausdintą.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip,atvykstant į Egiptą privaloma pateikti neigiamo PGR testo rezultatą patvirtinantį sertifikatą.  PGR testas privalo būti atliktas ne anksčiau kaip prieš 72 val. (3 paras) iki atvykimo į Egiptą.

Taip pat reikia turėti sertifikato kopiją, kurią reikės palikti oro uoste.

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtis pinai vakcinuotiems asmenims.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne.

Naudinga informacija: Tez Tour informacija keliaujantiems; Novaturo informacija; URM informacija.

Estija

Kryptis ir skrydžius vykdanti oro bendrovė:
Iš/į Vilniaus oro uostą:

Talinas (TLL) – airBaltic

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip. Estijai patekus į raudonų šalių kategoriją, grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis. Daugiau informacijos – čia.

Liga persirgusiems ar pilnai vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys. Plačiau apie tai – čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau prieš atvykstant privaloma užpildyti keleivio formą čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Ne (plačiau čia), tačiau nepasiskiepyję ar nepersirgę atvykę iš Lietuvos turės atlikti testą atvykus ir saviizoliuotis 10 d., daugiau informacijos čia.

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, pasiskiepijusiems ar persirgusiems atvykstant nereikia turėti neigiamo COVID-19 testo rezultato ir nereikia saviizoliuotis.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Taip, nepasiskiepijusiems ar nepersirgusiems asmeninims atvykstant iš Lietuvos saviizoliacija privaloma, plačiau skaitykite čia.

Naudinga informacija: informacija apie atvykimą į šalį; šalių skirstymas ir izoliacijos išimtys; informacija apie keliones; URM informacija.

Graikija

Kryptis ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
Iš/į Kauno oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, taikoma saviizoliacija. Daugiau informacijos – čia. Atkreipiamas dėmesys, kad Kreta, Rodas ir Santorinis priskiriama geltonajai kategorijai, tad saviizoliuotis parvykus iš Kretos nereikia.

Pilnai paskiepytiems ar liga persirgusiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą?

Taip. Atvykstantiems iš Graikijos privalu turėti neigiamą PGR ar antigenų testo rezultatą. Taisyklė taikoma vyresniems nei 16 m. asmenims. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems keliautojams testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, ES gyventojai gali į Graikiją atvykti turizmo tikslais, tačiau privaloma ne vėliau nei 24 val. prieš atvykimą užpildyti keleivio atvykimo formą.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo?  Taip, atvykstantys į Graikiją privalo turėti neigiamą COVID-19 PGR (angl. PCR) testą, atliktą ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį, ar neigiamą antigenų testą, atliktą ne anksčiau nei 48 val. iki atvykimo į šalį (plačiau čia).

Taip pat, atvykstantys į Graikiją atsitiktiniu būdu kviečiami testuotis atvykus oro uoste, ir jeigu Jūsų COVID-19 testas bus teigiamas Jūsų bus paprašyta saviizoliuotis 10 d. (plačiau čia).

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms. Kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne.

Atvykstantys į Graikiją atsitiktiniu būdu kviečiami testuotis oro uoste, ir jeigu Jūsų COVID-19 testas bus teigiamas Jūsų bus paprašyta saviizoliuotis 10 d. (plačiau čia).

Naudinga informacija: informacija apie keliavimą į GraikijąGraikijos nacionalinės sveikatos organizacijos informacija; URM informacija.

Gruzija (Sakartvelas)

Kryptis ir skrydžius vykdanti oro bendrovė:
Iš/į Vilniaus oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis (plačiau skaitykite čia.)

Pilnai paskiepytiems ar liga persirgusiems keleiviams taikomos išimtys.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal pilną vakcinacijos schemą testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau prieš atvykstant reikia užpildyti keleivio formą. Ją galima rasti ir pildyti čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, Lietuvos piliečiai, atvykstantys į Gruziją, privalo turėti neigiamą PGR (angl. PCR) testą, atliktą ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį (daugiau informacijos ir taikomos išimtys – čia).

Nuvykus į Gruziją, trečią dieną privalu atlikti pakartotinį PGR testą. Plačiau apie tai – čia.

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys vakcinuotiems ir persirgusiems žmonėms, kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne.

Naudinga informacija: šalies informacija apie atvykimą; anketą prieš atvykimą; atsakymai į klausimus apie sienos kirtimą; URM informacija.

Islandija (planuojama)

Kryptis ir skrydžius planuojanti vykdyti oro bendrovė:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
 • Reikjavikas (KEF) – Wizz Air (nuo gruodžio mėn.)

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Ne. Islandijai esant geltoname šalių sąraše, grįžus į Lietuvą nereikia saviizoliuotis. Daugiau informacijos rasite čia.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. Plačiau apie tai – čia. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau visi atvykstantys turi užpildyti registracijos formą čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, užsieniečiams, atvykstantiems į Islandiją, privaloma turėti ne seniau kaip prieš 72 val. atlikto COVID-19 neigiamo testo rezultatą (plačiau čia).

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Ne, net ir pilnai vakcinuoti asmenys turi atvykdami turėti neigiamą COVID-19 tyrimo rezultatą, tačiau jiems netaikoma saviizoliacija atvykus. Plačiau čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Taip, nepasiskiepyję ar nepersirgę asmenys turi atvykę atlikti papildomą COVID-19 testą ir saviizoliuotis bei po 5 dienų atlikti dar vieną COVID-19 testą. Daugiau informacijos čia.

Naudinga informacija: informacija atvykstantiems; registracijos forma; URM informacija.

Ispanija

Kryptys ir skrydžius vykdančios bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
Iš/į Kauno oro uostą:
 • Alikantė (ALC) – Ryanair
 • Maljorka (PMI) – Ryanair
 • Madridas (MAD) – Ryanair (nuo spalio mėn.)
 • Malaga (AGP) – Ryanair (nuo spalio mėn.)

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis?  Grįžus iš Ispanijos privaloma 10 d. saviizoliacija (išskyrus Maljorką, Tenerifę ir Gran Kanariją), plačiau – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal pilną vakcinacijos schemą testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. O grįžtantiems iš Maljorkos privalu testą atlikti ne tik prieš kelionę į Lietuvą, bet ir atlikti pakartotinį testą atvykus į Lietuvą.  Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal pilną vakcinacijos schemą testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne. Tačiau visi, vykstantys į Ispaniją, privalo užsiregistruoti šioje formoje ir turėti gautą QR kodą.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, atvykstantys keleiviai turi pateikti PGR arba antigenų testo neigiamą rezultatą (plačiau – čia). PGR testas turi būti atliktas ne anksčiau nei 72 val., antigenų – ne anksčiau nei 48 val. prieš atvykstant į Ispaniją.

 

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, pilnai vakcinuotiems keliautojams, kuriems po paskutinio skiepo praėjo 14 d., nebereikia vykstant į Ispaniją atlikti koronaviruso testo. Tokia pati išimtis galioja Covid-19 persirgusiems asmenims.  Plačiau skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne.

Naudinga informacija: registracijos forma atvykstantiems; šalies informacija anglų k. (ispanų k.); URM informacija.

Italija

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
Iš/į Kauno oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Ne. Italijai patekus į geltonąjį šalių sąrašą, grįžus į Lietuvą niekam nebereikia saviizoliuotis. Daugiau informacijos – čia.)

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Kadangi Italija pateko į geltonąjį šalių sąrašą, pakartotinį testą reikia atilkti ir jau sugrįžus į Lietuvą. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal pilną vakcinacijos schemą testuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau prieš atvykstant reikia užpildyti atvykimo formą.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, atvykstantys į Italiją turi pateikti neigiamą, ne seniau nei prieš 48 val. daryto Covid-19 (antigeninio arba molekulinio) testo, rezultatą (plačiau – čia).

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip. Pilnai vakcinuotiems ar liga persirgusiems keliautojams taikomos testavimo išimtys. Daugiau informacijos – čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Jei atvykstate turėdami reikiamo testo neigiamą rezultatą, esate persirgę ar pilnai vakcinuoti – saviizoliuotis nereikia. Plačiau apie tai – čia.

Naudinga informacija: atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus; informacija atvykstantiems; interaktyvi forma, kurioje galima pasitikrinti kokie reikalavimai jums gali būti taikomi atvykstant – čia; URM informacija.

Izraelis

Kryptis ir skrydžius planuojanti vykdyti oro bendrovė:
Iš/į Vilniaus oro uostą:

Tel Avivas (TLV) – Wizz Air

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis (plačiau skaitykite čia)

Pilnai paskiepytiems ar liga persirgusiems keleiviams taikomos išimtys.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal pilną vakcinacijos schemą testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Taip, šiuo metu į šalį gali atvykti asmenys, turintys tam priežastį, turintys draudimą nuo COVID-19 ir gavę oficialų Izraelio institucijų leidimą (šeimos reikalai, savo srities profesionalai ir kt.), plačiau apie tai, kas gali atvykti į Izraelį – čia. Norintys atvykti turi užpildyti prašymo atvykti formą ir vykti tik gavus leidimą.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, atvykstant reikia turėti COVID-19 PGR (angl. PCR) testo, atlikto ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo, neigiamą rezultatą (plačiau čia).

Informacija vakcinuotiems ir/ar persirgusiems keliautojams – čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis?  Taip, atvykę piliečiai privalo saviizoliuotis.

Naudinga informacija: Informacija apie tai, kas gali atvykti į šalįprašymo leisti atvykti forma; URM informacija.

Jungtinė Karalystė

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:

 

 • Liverpulis (LPL) Wizz Air (nuo gruodžio mėn.)
 • Belfastas (BFS)Wizz Air (nuo gruodžio mėn.)
Iš/į Kauno oro uostą:

 

 • Mančesteris (MAN) – Ryanair (nuo lapkričio mėn.)
Iš/į Palangos oro uostą:
 • Londono Stanstedas (STN) – Ryanair (nuo lapkričio mėn.)
 • Londono Lutonas (LTN) – Wizz Air

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis?  Taip, grįžus į Lietuvą reikia 10 d. saviizoliuotis (plačiau skaitykite čia)

Pilnai paskiepytiems ar liga persirgusiems keleiviams taikomos išimtys.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal pilną vakcinacijos schemą testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau visi, vykstantys į Jungtinę Karalystę, privalo užpildyti specialią formą. Formą reikia užpildyti ne anksčiau kaip 48 val. iki kelionės ir turėti užpildytą telefone ar spausdintą (plačiau – čia).

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip. Į Angliją atvykstantiems nevakcinuotiems keliautojams privaloma turėti neigiamą Covid-19 testo rezultatą, atliktą ne anksčiau kaip 3 dienos iki išvykimo dienos. Daugiau informacijos – čia. Reikalavimus testams rasite čia.

Nevakcinuoti keliautojai, ketinantys vykti į Jungtinę Karalystę (JK), privalo nuvykus (antrąją ir aštuntąją dienomis) atlikti papildomą Covid-19 testą. Pilnai vakcinuotiems keliautojams atlikti aštuntosios dienos testo nereikia. Prieš kelionę turite užsisakyti ir susimokėti už kelionės testo paketą. Šio testo paketo numerio reikės pildant keleivio vietos nustatymo formą (plačiau – čia).

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms?

Taip. Pilnai vakcinuotiems keliautojams nebereikia prieš skrydį atlikti koronaviruso testo. Daugiau informacijos – čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Nevakcinuotiems keliautojams privalu izoliuotis 10 d. Pilnai vakcinuotiems keliautojams saviizoliuotis nereikia. Daugiau informacijos – čia.

Naudinga informacija: šalies informacijainformacija apie dėl atvykimo į JK; privaloma užpildyti forma atvykstant; URM informacija.

Kipras

Kryptys ir skrydžius vykdančios bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
Iš/į Kauno oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Ne. Kiprui patekus į geltonąjį šalių sąrašą, grįžus į Lietuvą niekam nebereikia saviizoliuotis. Daugiau informacijos – čia.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip, prieš kelionę į Lietuvą privalu atlikti testą. Kadangi Kipras pateko į geltonąjį šalių sąrašą, grįžus į Lietuvą reikės atlikti pakartotinį Covid-19 testą. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal pilną vakcinacijos schemą testuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, Lietuva įtraukta į raudonų šalių kategoriją, tai reiškia, jog galima atvykti be priežasties.

Tačiau visi vykstantys į Kiprą, prieš skrydį privalo užpildyti ir pateikti anketą „Cyprus Flight Pass“. Išsamią informaciją dėl anketos pildymo rasti ir ją užpildyti galima čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip. Lietuva yra įtraukta į raudonų šalių kategoriją, todėl ne anksčiau kaip 72 val. iki skrydžio reikia atlikti PGR (angl. PCR) testą ir gauti neigiamą atsakymą. Antrąjį Covid-19 testą reikės atlikti jau atvykus į Kiprą. Daugiau informacijos – čia.

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms?

Taip. Pilnai vakcinuotiems keliautojams taikomos testavimo ir saviizoliacijos išimtys.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Taip, tačiau kadangi Lietuva yra įtrauka į raudonų šalių kategoriją, saviizoliuotis reikės tik iki tol, kol bus gautas atvykimo į Kiprą metu atlikto Covid-19 testo neigiamas rezultatas. Pilnai vakcinuotiems keliautojams nei testuotis, nei saviizoliuotis nereikia. Daugiau informacijos – čia.

Naudinga informacija: atvykimo anketa; URM informacija.

Kroatija

Kryptis ir skrydžius vykdanti oro bendrovė:
Iš/į Vilniaus oro uostą:

Dubrovnikas (DBV)airBaltic

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip. Kroatija yra raudonojoje zonoje, todėl grįžus į Lietuvą reikia 10 d. saviizoliuotis. Daugiau informacijos – čia.

Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. Plačiau apie tai – čia. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau prieš atvykstant reikia užpildyti keleivio formą čia – entercroatia.mup.hr.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, atvykstantys į Kroatiją turi pateikti neigiamą Covid-19 PGR (angl. PCR) testo, atlikto ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį, rezultatą, arba neigiamą antigenų testo rezultatą, atliktą ne anksčiau kaip 48 val. iki atvykimo į šalį (išimtys ir daugiau informacijos – čia).

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms. Daugiau informacijos – čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne, nebent atvykus vietoje atliksite Covid-19 testą, tuomet reikės saviizoliuotis kol bus gautas rezultatas. Jeigu testas dėl tam tikrų priežasčių negali būti atliktas, tuomet reikia saviizoliuotis 10 dienų (plačiau čia).

Naudinga informacija: informacija apie atvykimą į šalį; turizmo informacija; URM informacija.

Latvija

Kryptys ir skrydžius vykdanti oro bendrovė:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
Iš/į Palangos oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip. Latvijai esant raudonajį šalių sąraše, grįžus iš Latvijos reikia 10 d. saviizoliuotis. Daugiau informacijos – čia. Liga persirgusiems ar pilnai vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą?

Taip. Atvykstantiems iš raudonos zonos valstybių reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testo rezultatą. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems keliautojams testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau visiems asmenims, kertantiems Latvijos Respublikos sieną, privaloma užpildyti elektroninę formą ir išsisaugoti QR kodą. Anketą privaloma užpildyti ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, vykti į Latviją gali turintys ne anksčiau nei prieš 72 val. atlikto PGR (angl. PCR) arba ne anksčiau nei prieš 48 val. atlikto antigeno tyrimo neigiamą rezultatą. Plačiau ir informacija apie išimtis – URM puslapyje čia.

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip. Pilnai vakcinuotiems ar persirgusiems keliautojams nereikia atlikti koronaviruso testo. Plačiau skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Taip, atvykus į Latviją reikia 10 d. saviizoliuotis. Išimtys taikomos pilnai paskiepytiems ar persirgusiems keliautojams. Plačiau skaitykite čia.

Naudinga informacija: Informacija apie vykimą į Latviją; Lietuvos ambasados Latvijoje informacija; elektroninė forma atvykstantiems; URM informacija ; Latvijos pateikiama užsienio šalių rizikos vertinimo lentelė. 

Lenkija

Kryptis ir skrydžius vykdanti oro bendrovė:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
 • Varšuva (WAW) – LOT

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip. Lenkija pateko į raudonąją zoną, todėl grįžus į Lietuvą reikia 10 d. saviizoliuotis. Daugiau informacijos – čia. Liga persirgusiems ar pilnai vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. Plačiau apie tai – čia. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Ne.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Taip.

Saviizoliacija netaikoma atvykstantiems iš Šengeno šalių ir turintiems ne anksčiau kaip prieš 48 val. iki atvykstant atlikto COVID-19 testo (PGR (angl. PCR) arba antigenų) neigiamą rezultatą. Saviizoliacija taip pat netaikoma liga persirgusiems ar ES patvirtinta vakcina pilnai vakcinuotiems žmonėms.
Išimtys ir daugiau informacijos – čia.

Naudinga informacija: šalies informacija; atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus; URM informacija.

Malta

Kryptis ir skrydžius vykdanti oro bendrovė:
Iš/į Vilniaus oro uostą:

Malta (MLA) – Ryanair

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis?  Ne. Maltai esant žalių šalių sąraše, grįžus į Lietuvą niekam nereikia saviizoliuotis. Daugiau informacijos rasite čia.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. Plačiau apie tai – čia. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, atvykstantiems iš Lietuvos priežasties nereikia (plačiau – čia). Tačiau prieš atvykstant reikia užpildyti atvykimo formą, ją rasite čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, atvykstantys į Maltą turi pateikti neigiamo Covid-19 PGR (angl. PCR) testo rezultatą, atliktą ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį (išimtys ir daugiau informacijos – čia).

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip. Keliautojai, pateikę skaitmeninį ES Covid pažymėjimą, liudijantį pilną asmens vakcinaciją (praėjus 14 dienų po paskutinio skiepo), nėra reikalaujami testuotis prieš atvykstant ir saviizoliuotis atvykus. Daugiau informacijos – čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Taip. Nevakcinuotiems keliautojams privaloma 14 d. saviizoliacija viešbutyje. Daugiau informacijos – čia.

Naudinga informacija: informacija apie atvykimą į šalį; „Visit Malta“ informacija; URM informacija.

Norvegija

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
Iš/į Kauno oro uostą:
Iš/į Palangos oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip. Kadangi šalis yra raudoname šalių sąraše, grįžus iš Norvegijos privaloma 10 d. saviizoliuotis (plačiau – čia).

Liga persirgusiems ar pilnai paskiepytiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Prieš kelionę privaloma atlikti Covid-19 testą. Plačiau – čia.

Tyrimas nereikalingas paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ar liga persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia: nvsc.lrv.lt/isimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau prieš atvykstant privaloma užpildyti šią formą: reg.entrynorway.no.

Vakcinuotiems ir/ar persirgusiems ir turintiems tai patvirtinantį skaitmeninį ES Covid-19 pažymėjimą asmenims pildyti atvykimo formos nereikia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Ne, tačiau testą reikės atlikti jau atvykus į Norvegiją. Plačiau skaitykite čia.

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, pilnai pasiskiepijusiems ar persirgusiems asmenims nereikės atvykus į Norvegiją atlikti testo, plačiau skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Taip, Lietuva patenka į tamsiai raudonos spalvos šalių sąrašą, iš kurių atvykstant privaloma saviizoliuotis. Plačiau skaitykite čia. Saviizoliacija neprivaloma vakcinuotiems ar liga persirgusiems keliautojams ir turintiems tai patvirtinantį skaitmeninį ES Covid-19 pažymėjimą.

Naudinga informacija: šalies informacijaNorvegijos sveikatos instituto informacija apie tarptautines keliones; URM informacija.

Nyderlandai

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
Iš/į Kauno oro uostą:
 • Eindhovenas (EIN)Wizz Air (nuo 2022 m. kovo)

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Ne, Nyderlandams patekus į geltoną zoną, saviizoliacija grįžus šiuo metu nėra taikoma.  Daugiau informacijos rasite čia.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. Plačiau apie tai – čia. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau skrydžio metu reikės užpildyti sveikatos klausimyną, kurį pateiks oro linijos. Užpildytą formą turėkite su savimi, nes gali reikėti parodyti atvykus į šalį (plačiau čia).

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, Lietuva nuo rugpjūčio 16 d. įtraukta į aukštos rizikos šalių sąrašą, todėl, jeigu keleivis nėra pasiskiepyjęs ar persirgęs, tuomet prieš atvykstant reikia turėti neigiamą COVID-19 testo rezultatą. Plačiau skaitykite čia.

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, pilnai pasiskiepijusiems ar persirgusiems asmenims galioja išimtys, apie jas skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne, atvykstantiems iš ES ar Šengeno šalių saviizoliuotis nereikia, plačiau čia.

Naudinga informacija: informacija atvykstantiems į šalįURM informacija.

Portugalija

Kryptis ir skrydžius vykdanti bendrovė:
Iš/į Vilniaus oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Ne, nuo rugsėjo 20 d. Portugalija ir Madeiros sala priskiriamos prie geltonų šalių, todėl grįžus iš jos saviizoliuotis nereikia (plačiau).

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą?

Taip. Kadangi Madeiros sala kaip ir visa žemyninė Portugalijos dalis priskiriama geltonai zonai, tad grįžtant iš jos, be kitų reikalavimų, reikia atlikti koronaviruso testą. Daugiau informacijos – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems keliautojams testuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau prieš atvykstant į Madeirą privaloma užsiregistruoti anketoje madeirasafe.com.

Vykstant į žemyninę Portugaliją reikia užpildyti atvykimo deklaraciją čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, visiems, atvykstantiems į Madeirą, yra rekomenduojama turėti ne anksčiau kaip 72 val. prieš atvykimą atlikto COVID-19 PGR (angl. PCR) testo neigiamą rezultatą. Keleiviams, atvykus neturintiems neigiamo testo rezultato, testai yra atliekami vietoje. Daugiau informacijos – čia.

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, vykstant į Madeirą taikomos išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms. Kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Atvykus į Madeirą saviizoliuotis nereikia. Žemyninėje Portugalijoje galioja kitos taisyklės, plačiau apie jas čia.

Naudinga informacija: registracijos forma atvykstantiems į Madeirą; informacija atvykstantiems į Madeirą; Portugalijos informacija; URM informacija.

Prancūzija

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Šiuo metu Prancūzija (išskyrus Martiniką ir Gajaną) patenka į geltonąją kategoriją, todėl saviizoliuotis nereikia.  Daugiau informacijos rasite čia.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Atvykstantiems reikia atlikti koronaviruso testą. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems keliautojams testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau prieš atvykstant reikia užpildyti atvykimo deklaraciją. Forma pildymui čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, atvykstant reikia turėti COVID-19 PGR (angl. PCR) arba antigenų testo, atlikto ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo, neigiamą rezultatą (plačiau čia).

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys vakcinuotiems asmenims. Kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne, atvykus iš ES šalių saviizoliuotis nereikia. Apie šiuo metu Prancūzijoje taikomus ribojimus skaitykite čia.

Naudinga informacija: šalies informacijaPrancūzijos užsienio reikalų ministerijos informacija (informacija prancūzų k. čia); URM informacija.

Suomija

Kryptys ir skrydžius vykdančios ir planuojančios vykdyti oro bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
Iš/į Kauno oro uostą:
 • Helsinkis (HEL)Ryanair (nuo spalio mėn.)
 • Turku (TKU) – Wizz Air (nuo 2022 m. kovo)

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Ne, nuo rugsėjo 27 d. Suomija priskiriama prie geltonų šalių, todėl grįžus iš jos saviizoliuotis niekam nereikia (plačiau).

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. Kadangi Suomija priskiriama geltonam šalių sąrašui, grįžus į Lietuvą reikia atlikti pakartotinį testą. Plačiau apie tai – čia. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties?

Ne. Nuo liepos 12 d. iš Lietuvos į Suomija galima vykti be priežasties. Daugiau informacijos – čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo?

Nuo liepos 12 d., liga nepersirgę ir/ar pilnai nepaskiepyti keliautojai koronaviruso testą gali atlikti arba prieš kelionę, arba jau atvykę į Suomiją. Daugiau informacijos – čia.

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys persirgusiems ir vakcinuotiems asmenims.  Kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Tačiau neturint neigiamo COVID-19 testo rezultato jūsų gali būti parašyta atlikti testą sienos kirtimo vietoje ir saviizoliuotis kol lauksite rezultatų (plačiau čia).

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne, tačiau rekomenduojama saviizoliuotis 72 val., tiems, kurie atvykę privalo pasidaryti antrą COVID-19 testą. Gavus neigiamą rezultatą, saviizoliacija baigiama (plačiau čia).

Naudinga informacija: Suomijos pasienio tarnybos informacijainformacija apie atvykimą ir galiojančius reikalavimus; pagalbinė sistema atvykstantiems; URM informacija.

Švedija

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
Iš/į Kauno oro uostą:
 • Geteborgas (GOT) – Ryanair (nuo lapkričio mėn.)
 • Stokholmas (ARN) – Ryanair (nuo lapkričio mėn.)

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Ne, Švedija nuo rugsėjo 13 d. priskiriama prie geltonų šalių, todėl grįžus saviizoliuotis niekam nereikia (plačiau čia).

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. Kadangi Švedija priskiriama geltonam šalių sąrašui, grįžus į Lietuvą reikia atlikti pakartotinį testą. Plačiau apie tai – čia. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, užsieniečiams, atvykstantiems į Švediją iš Europos Ekonominės Erdvės šalių, privaloma turėti ne seniau kaip prieš 72 val. atlikto COVID-19 neigiamo testo rezultatą (plačiau čia).

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip. Jei esate persirgę ar pasiskiepiję, atlikti testo nereikia, tačiau reikia pateikti tai patvirtinatį sertifikatą. Daugiau informacijos rasite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne, atvykus iš Lietuvos saviizoliuotis nereikia.

Naudinga informacija: informacija dėl kelionių į Švedijąšalies informacija; informacija atvykstantiemsURM informacija.

Turkija

Kryptys ir skrydžius vykdančios bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:

 

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, privaloma 10 dienų izoliacija (izoliuotis nereikia paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia: nvsc.lrv.lt/isimtys).

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Privalomas tyrimas dėl COVID-19. Daugiau informacijos čia.

Tyrimas nereikalingas paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia nvsc.lrv.lt/isimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne. Tačiau visi atvykstantys į Turkija privalo užpildyti atvykimo į Turkiją formą – register.health.gov.tr.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, skrendantys į Turkiją turi turėti ne senesnį kaip 72 val. iki atvykimo atlikto PGR (angl. PCR) arba antigenų (ne senesnį kaip 48 val.) testo neigiamą rezultatą. Neturintys testo (popierinio ar skaitmeninio dokumento) nebus įleidžiami į skrydį (plačiau čia).

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys persirgusiems ir vakcinuotiems asmenims. Kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne, atvykstant iš Lietuvos saviizoliuotis nereikia.

Naudinga informacija: Turkijos turizmo informacijaTurkish Airlines informacija; URM informacija.

Ukraina

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
Iš/į Kauno oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, privaloma 10 dienų izoliacija (izoliuotis nereikia paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia: nvsc.lrv.lt/isimtys).

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Privalomas tyrimas dėl COVID-19. Daugiau informacijos čia.

Tyrimas nereikalingas paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia nvsc.lrv.lt/isimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne. Tačiau į Ukrainą atvykstantiems užsieniečiams privaloma turėti sveikatos draudimo polisą, kuris padengia gydymąsi nuo COVID-19 ligos ir observaciją, yra išduotas Ukrainoje registruotos arba atstovybę Ukrainoje turinčios draudimo kompanijos. Draudimas turi galioti visą buvimo Ukrainoje laikotarpį (plačiau URM puslapyje).
Nuo rugpjūčio 5 d. atvykstantys nepasiskiepiję asmenys nuo 18 m. turi įsidiegti programėlę mobiliajam telefonui „Vdoma“, plačiau skaitykite čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, atvykstantys užsieniečiai turi turėti ne anksčiau kaip 72 val. prieš kertant Ukrainos sieną atliktą COVID-19 PGR (angl. PCR) arba antigenų testo neigiamą rezultatą (plačiau čia).

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys vakcinuotiems asmenims. Kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Taip, pilnai nepasiskiepyję asmenys nuo 18 m. ir atvykstantys į Ukrainą, turi įsidiegti programėlę mobiliajam telefonui „Vdoma“ ir saviizoliuotis, plačiau skaitykite čia. Saviizoliacija nutraukiama atlikus COVID-19 testą per 72 val. po atvykimo ir gavus neigiamą rezultatą.

Turintiems pilną vakcinaciją saviizoliacija netaikoma.

Naudinga informacija: Ukrainos sveikatos apsaugos ministerijos informacijašalies informacija anglų kalbaturizmo informacija; URM informacija.

Vengrija (planuojama)

Kryptis ir skrydžius planuojanti vykdyti oro bendrovė:
Iš/į Kauno oro uostą:
 • Budapeštas (BUD) – Ryanair (nuo lapkričio mėn.)

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, Vengrija pateko į raudonąjį šalių sąrašą, todėl grįžus reikia 10 d. saviizoliuotis, plačiau skaitykite čia. Liga persirgusiems ar pilnai vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. Plačiau apie tai – čia. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, turintys neigiamą COVID-19 testo rezultatą, pasiskiepyję ar persirgę gali atvykti laisvai.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, užsieniečiams, atvykstantiems į Vengriją, privaloma turėti ne seniau kaip prieš 72 val. atlikto COVID-19 neigiamo testo rezultatą (plačiau čia).

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip. Pilnai vakcinuotiems ar liga persirgusiems keliautojams nereikia atvykstant turėti neigiamo testo rezultato, plačiau – čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne.

Naudinga informacija: šalies informacija atvykstantiems; URM informacija.

Vokietija

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
Iš/į Kauno oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, privaloma 10 dienų izoliacija (izoliuotis nereikia paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia: nvsc.lrv.lt/isimtys).

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. Plačiau apie tai – čia. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Kadangi Lietuva nuo spalio 1 d. įtraukta į aukštos rizikos šalių sąrašą, atvykstantiems reikia užsiregistruoti čia: www.einreiseanmeldung.de.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, atvykstantys į Vokietiją lėktuvu turi turėti neigiamą COVID-19 testo rezultatą, atliktą prieš atvykstant į šalį. Apie tinkamus testus ir jų atlikimo laiką plačiau skaitykite čia.

Testo rezultatas gali būti popierinis ar elektroninis dokumentas vokiečių, anglų, prancūzų, italų arba ispanų kalba.

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys persirgusiems ir vakcinuotiems asmenims. Kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Taip, nepersirgę ar neturintys pilnos vakcinacijos, atvykus turi saviizoliuotis 10 d. (plačiau čia).

 

Su COVID-19 susijusios prevencinės priemonės gali skirtis tarp Vokietijos federalinių žemių, todėl vykstantiems į Vokietiją rekomenduojama stebėti konkrečios federalinės žemės atsakingų tarnybų sprendimus čia.

Apie šiuo metu Vokietijoje galiojančius ribojimus ir taikomas priemones skaitykite URM puslapyje čia.

Naudinga informacija: informacija keliaujantiems į Vokietiją; atsakymai į dažnai užduodamus klausimus; URM informacija.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021 09 30 d. 17:34
Atgal
X