Oro uosto naujienos

2016 03 04

Vilniaus oro uostas kviečia susipažinti su jo veikla iš arčiau
Lietuvos oro uostai antrus metus iš eilės švenčia tarptautinę „Kliento dieną“. Kovo 18d. (penktadienį) Vilniaus oro uostas atveria savo duris ir kviečia visus norinčius apsilankyti aerodrome bei sužinoti, kokie keleivio akims nematomi procesai kasdien jame vyksta.

2016 02 25

„Juta Jazz Cafe“ atsinaujino!
Vilniaus oro uoste įsikūrusi „Juta Jazz Cafe“ kavinė atsinaujino! Į prie A11 įlaipinimo vartų įsikūrusią kavinę užsukite išgerti kavos bei gaiviųjų gėrimų, paragauti sumuštinių ir desertų bei gerai praleisti laiką atsipalaiduojant prieš skrydį.

2016 02 24

Skrydis savaitgaliui į Taliną – tik 98 EUR
Vasario 24 d. Estija švenčia 98-ąjį savo gimtadienį. Šia gražia proga oro linijos „Nordic Aviation / Adria Airways“ parengė specialų pasiūlymą savaitgalio skrydžiams Vilnius–Talinas–Vilnius bei Talinas–Vilnius–Talinas. Bilietai į abi puses kainuoja 98 EUR.

2016 02 23

Lauktuvės iš Lietuvos: išvykstantiems pasiūlys kokybiškų lino gaminių
Iš Lietuvos išvykstantys turistai arba šalies gyventojai nuo šiol Vilniaus oro uoste lauktuves galės rinktis iš dar didesnio išskirtinių lietuviškų gaminių asortimento. Naujai atidarytoje parduotuvėje „Linen Tales“ išvykstantieji galės įsigyti aukščiausios kokybės lino namų tekstilės.

2016 02 22

Keleivių dėmesiui: neveikia lėktuvų atvykimo ir išvykimo realiu laiku tvarkaraštis
Informuojame, kad šiuo metu dėl techninių nesklandumų neveikia Vilniaus oro uosto lėktuvų atvykimo ir išvykimo realiu laiku tvarkaraštis. Lietuvos oro uostų informacinių technologijų specialistai stengiasi ir dirba, kad aktuali informacija būtų atnaujinta kaip įmanoma greičiau. Problemos turėtų būti pašalintos iki vasario 22 d. (pirmadienio) 18 val.

2016 02 17

Ukrainos oro linijos sveikina Lietuvą su gimtadieniu ir dovanoja nuolaidas
Ukrainos oro linijos sveikina keleivius su Lietuvos Valstybės atkūrimo diena ir vasario 16-29 dienomis skelbia 20 proc. nuolaidą skrydžiams iš Vilniaus.

2016 02 11

„Ryanair” pristato naują maršrutą iš Vilniaus į Berlyną
Europoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair“, skelbia naują žiemos sezono maršrutą iš Viniaus oro uosto į Berlyną. Keleiviai iš Vilniaus į Berlyno Šonefeldo oro uostą bus skraidinami tris kartus per savaitę žiemos sezono metu.

2016 02 10

Greitosios keleivių patikros paslaugą jau galima įsigyti ir savitarnos terminale
Nuo šių metų pradžios Vilniaus oro uosto išvykimo salėje pradėjo veikti savitarnos terminalas FOXBOX. Jame galima greitai ir patogiai įsigyti vienkartinę greitosios keleivių patikros (angl. – fast track) paslaugą.

2016 02 08

SAS suteikia klientams daugiau galimybių lengvai keliauti
Skandinavijos skrydžių bendrovė SAS nuo šių metų balandžio mėnesio pradeda teikti paslaugą „SAS Go Light“ keliaujant bet kuria kryptimi Europoje. Ši paslauga skirta klientams, kurie nori keliauti lengvai, pasiėmę tik rankinį bagažą, be to, pageidauja pigesnių kelionės bilietų.

2016 02 05

Nuo šiol Vilniaus oro uosto keleiviai savo bagažą galės pakuoti patogiau
Vilniaus oro uosto išvykimo salėje atidaryta specialiai keleiviams sukurta „Pack&Fly“ erdvė, kurioje jie galės pasirūpinti savo bagažo apsauga – supakuoti lagaminą ir taip apdrausti jį nuo atidarymo, sušlapimo ar sugadinimo arba tiesiog palikti jį pasaugoti specialioje saugykloje. Naujojoje zonoje taip pat galima įsigyti sertifikuotų lagaminų spynelių ar kitų kelionėje praversiančių smulkmenų – pagalvėlių, ausų kištukų ir pan.