Oro uosto naujienos

2016 06 01

„Ryanair“ skelbia apie naują maršrutą iš Vilniaus į Oslą (Gardermoen oro uostą)
Mėgstamiausios Europos avialinijos „Ryanair“ šiandien, birželio 1 d., skelbia apie naują maršrutą iš Vilniaus į Oslą (Gardermoen oro uostą), kuriuo bus skraidinama vieną kartą per dieną nuo 2016 m. spalio 30 d.

2016 05 31

„Wizz Air“ skraidins į patraukliąją Prancūzijos Rivjerą – Nicą
Plėsdama skrydžių iš Lietuvos tinklą didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ lietuvius džiugina ir toliau – kompanija skelbia apie naujus skrydžius iš Vilniaus ir pietų Prancūziją – Nicą. Skrydžiai į saulėtąją Prancūzijos Rivjerą, dar vadinamą Žydruoju krantu, kurio „sostinė“ Nica, bus vykdomi du kartus per savaitę – trečiadieniais ir sekmadieniais. Aviakompanija skrydžius pradės nuo rugpjūčio 3 dienos. Bilietų kaina prasideda nuo 24,99 Eur.*

2016 05 30

Birželį Lietuvos oro uostuose – naujos aviakompanijos ir nauji maršrutai
Nors aviacijoje vasaros sezonas prasidėjo jau kovo pabaigoje, dauguma reguliariųjų sezoninių skrydžių Lietuvos oro uostuose startuos birželį. Vilniuje ir Palangoje maršrutus vykdyti pradės po dvi naujas aviakompanijas, taip pat vasaros sezonui sugrįš jau keliautojų pamėgti skrydžiai.

2016 05 26

Vilniaus oro uoste vyko taktinės pratybos
Gegužės 25–26 d. Vilniaus oro uosto užkardoje vyko taktinės pratybos, kurių tikslas – įvertinti Vilniaus rinktinės Vilniaus oro uosto užkardoje dirbančių pasienio pareigūnų pasirengimą sulaikyti nedraugiškai nusiteikusius asmenis, atskridusius išoriniu reisu iš trečiosios šalies, ir įvertinti bei pagerinti Vilniaus oro uosto užkardos pasienio pareigūnų bendradarbiavimą su kitomis Vilniaus oro uoste veikiančiomis tarnybomis.

2016 05 20

Aviacijos verslui vystyti – investicinis projektas Vilniaus oro uoste
Vilniaus oro uoste pradedamas vykdyti investicinis projektas „VNO Industrial Area“. 8 hektarų plotą užimančioje oro uosto teritorijoje siekiama įkurdinti specifines nedidelių orlaivių priežiūros ir remonto (angl. MRO - maintenance, repair and operations), oro krovinių gabenimo, verslo bei bendrosios aviacijos paslaugas teikiančias įmones. Vilniaus oro uostas į projekto vystymą pasiruošęs investuoti 7 milijonus eurų.

2016 05 18

„Wizz Air“ vasarą pasitinka atnaujintais orlaiviais ir nauja svetaine
5-erius metus Lietuvoje veiklą vykdanti didžiausia Centrinės ir Rytų Europos mažų sąnaudų bendrovė „Wizz Air“ savo keleivius nuo šiol skraidins atnaujinto dizaino ir didesniais orlaiviais. Lietuvoje pristačiusi pirmąjį naują „Airbus A321ceo“ orlaivį su atnaujintu išorės ir vidaus dizainu, bendrovė žada ir daugiau naujovių, viena iš jų – visiškai nauja interneto svetainė.

2016 05 12

„FilmBox LT“ pristato: Islandijos kino mėnuo
Gegužės mėnesį Vilniaus oro uosto kino salėje „FilmBox LT“ keleivių laukia trumpametražių islandiškų filmų programa. Prie įprastinės lietuviškų filmų programos prisijungė dar šeši kūriniai – „Artunas“, „Banginių slėnis“, „Ačiū“, „Vaivorykštinis vakarėlis“, „Gyvatė barškuolė“ ir „Draugužis“. Jų trukmė 12-23 min.

2016 05 11

Vilniuje sprendžiami regioninių Europos oro uostų iššūkiai
Vilniaus oro uoste – sujudimas. Šiandien sostinėje prasideda „ACI EUROPE's Regional Airports' Conference and Exhibition" – tarptautinės oro uostų tarybos („ACI Europe“) kasmet vis kitoje šalyje organizuojamas renginys. Į jį susirinks daugiau nei 200 aviacijos ekspertų – Europos ir ne tik jos oro uostų generaliniai, komercijos, finansų, strateginės plėtros direktoriai, Europos Komisijos atstovai, „ACI Europe“ valdybos nariai, oro uostuose veikiančių įmonių vadovai ir kiti aviacijos specialistai.

2016 05 10

Vilniaus oro uoste – apdovanojimus pelnę Lietuvos vaizdai
Vilniaus oro uoste atidaryta įspūdinga Lietuvos nuotraukų paroda – fotografo Karolio Janulio įamžinti šalies vaizdai iš paukščio skrydžio. Pasaulio žiniasklaidą apskriejusias nuotraukas apžiūrėti galės visi atvykusieji į Vilnių – jos eksponuojamos oro uosto atvykimo koridoriuose.

2016 05 04

„Ryanair“ švenčia 5 metų jubiliejų Vilniaus oro uoste
Šiandien,  gegužės 4 d., Europoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair“ švenčia penkių metų veiklos jubiliejų Vilniaus oro uoste. „Ryanair“ pradėjo skraidyti iš Vilniaus oro uosto 2011 m. ir per šį laikotarpį pervežė daugiau nei 2.7 milijonus keleivių. Per penkmetį aviakompanija „Ryanair“ pastebimai išplėtė veiklos apimtis Vilniaus oro uoste ir šį vasaros sezoną siūlo 15 skirtingų maršrutų iš Lietuvos sostinės įskaitant skrydžius į didžiausius Europos miestus – Londoną, Paryžių, Dubliną, Romą, Milaną, Barseloną ir Madridą.