Oro uosto naujienos

2014 04 30

„Air Lituanica“ atnaujina Amsterdamo reisą
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ nuo rugpjūčio 31 d. pradeda skrydžius į Amsterdamo Šipolio (Schiphol) oro uostą. Skrydžiai į Amsterdamą vyks kasdien, ryte. Pasipildęs skrydžių žemėlapis keleiviams suteiks dar daugiau galimybių jungiamaisiais skrydžiais per Amsterdamą keliauti po visą pasaulį.

2014 04 18

„Ukraine International Airlines“ padengs dalį sustabdytų skrydžių į Kijevą
Nuo š.m. balandžio 22 d. aviakompanija „Ukraine International Airlines“ (toliau – „UIA“) skelbia specialų pasiūlymą „Wizz Air Ukraine“ maršruto į Kijevą (Žuljanų oro uostas) keleiviams. Nuo š.m. balandžio 30 d. keleiviai, turintys „Wizz Air Ukraine“ bilietą laikinai sustabdytu maršrutu Vilnius-Kijevas galės už specialią kainą įsigyti aviakompanijos „UIA“ bilietus Vilnius-Kijevas (į Borispolio oro uostą).

2014 04 18

Dėmesio „Wizz Air Ukraine“ keleiviams: laikinai stabdomi skrydžiai Vilnius – Kijevas
Aviakompanija „Wizz Air“ skelbia patikslintą informaciją apie  jos vykdomų maršrutų tinklo ir užimtumo pakeitimus, reaguodama į žymiai sumažėjusią skrydžių iš ir į Ukrainą paklausą. Nuo š.m. balandžio 30 d. laikinai nutraukiami „Wizz Air Ukraine“ avialinijų vykdomi reguliarieji skrydžiai Kijevas-Vilnius-Kijevas. Apie tai, kada skrydžiai bus atnaujinti, aviakompanija informuos atskiru pranešimu.

2014 04 18

Vilniaus oro uoste dar daugiau „Air Lituanica“ skrydžių
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ vasaros sezono skrydžių tvarkaraštį papildė trimis naujomis kryptimis į Švedijos ir Danijos miestus bei didina kitų savo maršrutų skrydžių dažnius. Iš Vilniaus oro uosto „Air Lituanica“ orlaiviai per savaitę kils 43 kartus.

2014 04 10

Skrydžio metu naudotis elektroniniais įrenginiais galės ir „airBaltic“ keleiviai
Nuo šiol Baltijos šalių oro bendrovės „airBaltic“ keleiviai galės naudotis elektroniniais prietaisais ir lėktuve. Išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, elektroninės skaityklės, grotuvai ir kiti populiarūs nešiojami įrenginiai nuo balandžio 18 dienos galės likti įjungti viso skrydžio metu.

2014 04 08

„Air Lituanica“ vasaros skrydžių žemėlapis pasipildys Bilundo kryptimi
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ prie vasaros sezono skrydžių tvarkaraščio prideda dar vieną kryptį – į Danijos miestą Bilundą. Ir tai bus 9-asis Europos miestas, kurį bus galima pasiekti iš Vilniaus oro uosto vasarą su „Air Lituanica“.

2014 04 04

SAS keleiviai turės daugiau galimybių pasiekti JAV
SAS buvo pirmoji skrydžių bendrovė, 1954 m. pasiekusi JAV vakarų pakrantę per Šiaurės ašigalį, o šiais metais ji švenčia maršruto Kopenhaga – Čikaga penkiasdešimtmetį. 2014 m. SAS planuoja įsitvirtinti daugiausiai skrydžių į JAV siūlančios bendrovės Skandinavijoje pozicijose, pasiūlydama tiek daugiau skrydžių esamais maršrutais, tiek įtraukdama naujų krypčių.

2014 04 04

„Air Lituanica“ vasarą skraidys į du Švedijos miestus
Lietuvos ir Švedijos pasiekiamumas šią vasarą bus itin geras: oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ siūlys sezoninius skrydžius į du Švedijos miestus – Geteborgą ir Malmę. Skrydžiai bus vykdomi nuo birželio vidurio iki rugpjūčio pabaigos, abiem maršrutais skraidys 2 kartus per savaitę vakariniu laiku.

2014 04 04

Vilniaus oro uostas vasaros skrydžių sezoną pasitiko su vitaminais
Oficialus vasaros skrydžių sezonas Lietuvos oro uostuose startavo šį pirmadienį, kovo 31 dieną, o jo pristatymas tęsėsi iki vakar. Ne tik Vilniaus, bet ir Kauno bei Palangos oro uostų keleivius džiugino ir tarp lagaminų išriedėję švieži vaisiai, ir dalijamos sultys.

2014 04 01

Atšaukti „Lufthansa“ skrydžiai į Frankfurtą
Dėl streiko atšaukti visi š.m. balandžio 2, 3 ir 4 dienomis turėję vykti aviakompanijos „Lufthansa“ skrydžiai  į Frankfurtą.

Likę šiandienos skrydžiai šiuo reguliariuoju maršrutu įvyks. Dėl daugiau informacijos apie atšauktus skrydžius galima kreiptis tel.: +370 5 232 9292