Greitoji aviacijos saugumo keleivių patikra

Oro uosto naujienos

2011 06 07

Vilniaus oro uoste vėl kils ir leisis „Skyways“
Įsibėgėjant vasaros skrydžių sezonui, į Vilniaus oro uosto veiklą įsilieja Švedijos oro bendrovė „Skyways“. Nuo birželio 7-osios „Skyways“ iš Vilniaus skraidys į dvi Europos sostines – Stokholmą ir Berlyną.

2011 06 02

Vilniaus oro uosto atvykimo salėje atidarytas Vilniaus turizmo informacijos centras
Vilniaus miesto savivaldybė išplatino šį pranešimą:

Atvykimo salėje ant sienos įrengtas informacinis reklaminis terminalas – svečiai jame galės nemokamai susirasti informaciją lietuvių ir anglų kalbomis apie svarbiausias mieste teikiamas paslaugas. Informacija iliustruota fotografijomis, suteiks galimybę svečiui pasirinkti pačius jam tinkamiausius paslaugų pasiūlymus.

2011 06 01

Gegužę beveik trečdaliu augo Vilniaus oro uosto keleivių skaičius
Keleivių srauto augimas Tarptautiniame Vilniaus oro uoste (TVOU) įsibėgėja. Šių metų gegužės mėnesį didžiausiame Lietuvos oro uoste aptarnauta 175,5 tūkst. keleivių – 31 proc. daugiau nei 2010 m. gegužę.

2011 05 26

Vilniaus oro uoste atidaryta istorinių šalies aviatorių ekspozicija
Tarptautiniame Vilniaus oro uoste, išvykimo salės steriliojoje zonoje, kur patenka tik išvykstantys keleiviai, ketvirtadienį atidaryta žymiausių Lietuvos aviatorių alėja. Ji įkurta siekiant pagerbti Lietuvos aviacijai nuo pat jos susikūrimo labiausiai nusipelniusius aviatorius.

2011 05 23

Vasarą –nauji vežėjai ir reguliariosios kryptys Vilniaus oro uoste
Įsibėgėjant vasaros skrydžių sezonui, į Vilniaus oro uosto veiklą įsilieja naujos oro linijų bendrovės ir nauji maršrutai. Reguliariuosiomis kryptimis iš Vilniaus 16 oro bendrovių skraidins į 29 Europos oro uostus.

2011 05 23

Krepšinio čempionatui – sirgaliams speciali tribūna oro uoste
Vilniaus oror uostas kartu su „EuroBasket 2011” jau nekantriai laukia Europos vyrų krepšinio čempionato ir nori Jus įtraukti į būsimą siautulį, pasiūlydami naują pramogą oro uoste.

2011 05 16

„airBaltic“ tiesioginius skrydžius iš Vilniaus siūlys bendradarbiaudama su „Skyways“
"airBaltic" išplatino šį pranešimą:

Nuo birželio 7 dienos Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“, bendradarbiaudama su Švedijos oro bendrove „Skyways“, keleiviams siūlys tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Stokholmą ir Berlyną.

2011 05 13

Vilniaus oro uoste – daugiau pramogų vaikams
Vilniaus oro uostas kartu su Lietuvos ir visomis pasaulio šeimomis gegužės 15 dieną minės Tarptautinę šiemos dieną. Šia proga keleivių terminale esančioje vaikų žaidimų aikštelėje įrengta nauja pramoga: kauliukų žaidimas ant grindų.

2011 05 02

„Ryanair“ pradeda skraidyti ilgai lauktais maršrutais iš Vilniaus. Naujas oro uostas ir maršrutai išplės dabartinį tinklą
"Ryanair" išplatino šį pranešimą:

„Ryanair“ – populiariausia Europos pigių skydžių oro transporto bendrovė pradeda skraidyti ilgai lauktu maršrutu iš Lietuvos sostinės Vilniaus. Tai pirmasis maršrutas iš šešių, kuriuo nuo šiandien pradedama skaidyti iš Vilniaus į Milaną (Bergamo). Skrydžiai naujuoju maršrutu iš Vilniaus į Milaną (Bergamo) bus vykdomi du kartus per savaitę pirmadieniais ir penktadieniais, o nuo gegužės 11 d. taip pat ir trečiadieniais.

2011 04 15

„Wizz Air“ atidaro savo 14-ąją bazę Vilniuje
"Wizz Air" išplatino šį pranešimą:

„Wizz Air“ – didžiausia pigių skrydžių bendrovė Rytų ir Centrinėje Europoje, šiandien spaudos konferencijoje pranešė nuo rytojaus, balandžio 16 d., pradedanti veiklą savo 14-oje bazėje, Vilniuje.

RSS