Oro uosto naujienos

2015 10 29

Šiandien iš Vilniaus oro uosto - naujas SAS maršrutas į Oslą
Skandinavijos skrydžių bendrovė SAS šiandien pradeda vykdyti tiesioginius reguliarius skrydžius tarp Vilniaus ir Oslo. Naujuoju maršrutu SAS pasiūlys keleiviams keturis reisus per savaitę - pirmadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais. Skrydžiai tarp Lietuvos ir Norvegijos sostinių bus vykdomi „Boeing 737-700” lėktuvais, talpinančiais 141 keleivį.

2015 10 28

Vilniaus oro uosto automobilių aikštelėse nebereikės laukti prie kasų
Vilniaus oro uoste atsiskaityti už automobilio stovėjimą bus galima greičiau ir patogiau. Automobilių aikšteles valdanti „UniPark“ pristatė mobiliąją programėlę, kuria galima už stovėjimą susimokėti telefonu ir taip išvengti piko metu susidarančių eilių prie mokėjimo kasų.

2015 10 27

Užsieniečius į Vilnių kvies ir „airBaltic“ bei Vilniaus oro uosto vaizdo klipas
Baltijos šalių oro linijos „airBaltic“ skatina turistus keliauti į Vilnių – bendradarbiaudama su Lietuvos oro uostais kompanija sukūrė vaizdo klipą, pristatantį Lietuvos sostinę ir tiesioginius skrydžius iš Paryžiaus, Berlyno, Amsterdamo, Stokholmo, Briuselio bei Rygos. Filmukas bus naudojamas skatinant jungiamuosius skrydžius į Lietuvą iš didžiųjų Europos sostinių.

2015 10 23

Į Vilnių atskridę keleiviai saulės spinduliais džiaugsis jau oro uoste
Nuo šiol, kad ir koks oras būtų lauke, į Vilniaus oro uostą atvykstantys žmonės galės pasijusti lyg po Viduržemio jūros pakrantės saule – tokią atmosferą bagažo skyriuje kurs moderni šviesos instaliacija. Unikali technologija „CoeLux®“, suteikianti natūralios saulės ir žydro dangaus įspūdį, pirmą kartą pasaulyje pritaikyta oro uosto erdvei.

2015 10 20

„Ryanair“ pristato 2-jų dienų bilietų išpardavimą
30% mažesnės kainos pasirinktiems žiemos sezono skrydžiams iš vilniaus ir kauno oro uostų

2015 10 20

„Wizz Air“ pervežė 100 milijonų keleivių
„Wizz Air“, didžiausios mažų sąnaudų skrydžių bendrovės Centrinėje ir Rytų Europoje, paslaugomis per 11 veiklos metų pasinaudojo 100 milijonų keleivių. Šiandien šimtamilijoninis keleivis ir visi kiti, kartu skridę iš Londono Lutono į Varšuvą, buvo pasveikinti skrydžio metu – oro linijų bendrovė visiems padovanojo po vieną nemokamą skrydį. Atsižvelgiant į vis didėjantį bilietų žemomis kainomis populiarumą, „Wizz Air“ pastaruoju metu nuolat gerina klientų aptarnavimą: neseniai pristatytas automatinis vietų priskyrimas bei papildoma galimybė pirmenybinio įlaipinimo keleiviams su savimi į saloną pasiimti papildomą asmeninį daiktą.

2015 10 09

„Ryanair” pristato 2016 m. vasaros sezono skrydžių tvarkaraštį Lietuvai
3 naujos kryptys, daugiau kaip 1,5 mln keleivių ir 1 160 darbo vietų
Šiandien, spalio 8 d., Lietuvoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair” paskelbė 2016 m. vasaros sezono skrydžių tvarkaraštį. Bendrovė vykdys 29 maršrutus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų ir siūlys 3 naujas kryptis į Birmingemą, Kopenhagą ir Londono Liutono oro uostą. Iš viso per 2016-uosius „Ryanair” planuoja pervežti daugiau kaip 1.5 mln klientų Lietuvoje ir išlaikyti 1 160 darbo vietų Kauno ir Vilniaus oro uostose.

2015 10 09

Per metus Vilniaus oro uoste – beveik dešimtadaliu daugiau verslo klasės keleivių
Nuo praėjusių metų spalio verslo keleivių skaičius pagrindiniame šalies oro uoste išaugo 8 proc. Per metus, kai Vilniaus oro uoste veikia atnaujintas Verslo klubas „IDW Esperanza Resort“, jo paslaugomis jau spėjo pasinaudoti 28,5 tūkst. išvykstančių verslo klasės klientų. Tą patį laikotarpį praėjusiais metais tokių keleivių skaičius siekė kiek daugiau nei 26 tūkst. Iš viso nuo Verslo klubo Vilniaus oro uoste įkūrimo 1997 metais, verslo klientų srautai išaugo beveik perpus.

2015 10 01

Spalį skelbia latviškų filmų mėnesiu
Startavusi su lietuviškų filmų programomis kino salė Vilniaus oro uoste „FilmBox LT“ plečia savo pristatomų filmų ir šalių lauką. Siekiant pasiūlyti keleiviams kuo įdomesnį repertuarą nuo šiol kas mėnesį kino salėje bus rodomos įvairių šalių filmų programos.

2015 09 29

2017-ųjų vasarą Vilniaus oro uosto keleiviai persikels į kitus miestus
Vilniaus oro uostas 2017-ųjų vasarą – nuo liepos 14 d. iki rugpjūčio 18 d. – vykdys orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukciją. Numatytu laikotarpiu lėktuvai Vilniuje nesileis, o susisiekimas su Lietuva bus užtikrinamas per kitus oro vartus – dauguma oro linijų planuoja šiuo laikotarpiu skrydžius perkelti į Kauną ir Palangą. Šiuo metu skaičiuojama, kiek papildomos infrastruktūros reikės, norint sostinėje sulaukiamą keleivių srautą aptarnauti kituose miestuose.