Oro uosto naujienos

2015 07 22

Kitąmet Europos aviacijos maršrutų ir pasiekiamumo klausimai bus sprendžiami Vilniuje
Kitąmet Lietuvoje prognozuojamas dar didesnis turistų iš užsienio skaičius – šalį lankys Europos aviacijos ekspertai. Kovo 13-15 dienomis Nacionalinėje dailės galerijoje į tarptautinę konferenciją „Connect“ susirinks daugiau nei 400 aviacijoje dirbančių žmonių, tarp jų atstovai iš daugiau nei 50 oro linijų ir 150 oro uostų. Renginio šeimininkais pasirinkti Lietuvos oro uostai, pripažinti vienais iš labiausiai augančių oro vartų Europoje.

2015 07 20

Vilniaus oro uostas ir maltiečiai vienijasi padėdami neįgaliesiems
Maltos ordino pagalbos tarnyba, teikianti pavėžėjimo neįgaliesiems paslaugą „Važiuojam“, pradėjo veikti ir Vilniaus oro uosto teritorijoje, tad ribotos judėsenos asmenims keliauti į užsienį taps dar paprasčiau.

2015 07 15

Oro bendrovė „airBaltic“ pradeda rudens skrydžių išpardavimą
Šiandien oro vežėja „airBaltic“ paskelbė apie rudens skrydžių išpardavimą. Iki liepos 22 dienos kelionės iš Vilniaus į Stokholmą, Paryžių, Berlyną, Helsinkį, Briuselį ir Amsterdamą kaina prasideda nuo 39 eurų. Ši akcija taikoma keliaujant Basic klase, į kainą jau įtraukti visi mokesčiai ir rinkliavos, tačiau priklausomai nuo pasirinkto mokėjimo būdo gali būti taikomas sandorio mokestis.

2015 07 14

Vilniaus oro uoste – bandymas į lėktuvą įsinešti smauglį
ilniaus oro uoste užfiksuotas netikėtas incidentas – aktorius Šarūnas Banevičius pro aviacijos saugumo patikros postą bandė į lėktuvą įsinešti smauglį. Dėl galiojančių oro bendrovės reikalavimų dėl gyvūnų gabenimo, aviacijos saugumo darbuotojai į sterilią oro uosto zoną neįleido nei aktoriaus, nei jo  augintinio.

2015 07 13

Lietuvos oro uostai pirmąjį pusmetį skaičiuoja 10 proc. daugiau keleivių
Pasibaigus pirmajam 2015 metų pusmečiui Lietuvos oro uostai skaičiuoja, kad keleivių srautas Vilniuje, Kaune ir Palangoje, palyginti su tuo pačiu 2014 m. laikotarpiu, išaugo daugiau nei 10 proc. Per šešis mėnesius treji oro vartai aptarnavo daugiau nei 1,9 mln. keleivių. Praėjusiais metais tokiu metu keleivių srautas siekė 1,7 mln.

2015 07 09

„airBaltic“ pasiūlymas: tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į didžiuosius Europos miestus nuo 29 eurų
Oro bendrovė „airBaltic“ liepos 7-12 dienomis skelbia tiesioginių skrydžių iš Vilniaus išpardavimą. Bilietų į didžiausius Europos miestus kainos prasideda nuo 29 eurų.

2015 07 07

Lietuvos oro uostai: per metus po susijungimo veiklos efektyvumas pakilo 11 proc.
Per pirmuosius bendros veiklos metus Lietuvos oro uostų efektyvumas, palyginti pirmus penkis 2014 ir 2015 metų mėnesius, išaugo 11 proc. Sujungti Vilniaus, Kauno ir Palangos oro vartai skaičiuoja išaugusius keleivių ir skrydžių kiekius, didėjančius pardavimus, EBITDA* ir grynąjį įmonės pelną.

2015 06 30

Oro keleivių teisių dieną – dovanos ir nemokamos konsultacijos keliautojams!
Atšaukė arba atidėjo skrydį? Dingo arba buvo sugadintas bagažas? Kur kreiptis ir kokia kompensacija priklauso? Visus atsakymus gausite apsilankę Tarptautiniame Vilniaus oro uoste Oro keleivių teisių dieną – 2015 m. birželio 30 d. 10-13 val.

2015 06 29

Pradedami skrydžiai iš Vilniaus į Odesą
Oro bendrovė „Ukraine International Airlines“ plečia savo veiklą Lietuvoje ir nuo birželio 26 dienos pradėjo skraidinti keleivius iš Vilniaus į Odesą. Skrydžiai į Ukrainos miestą prie Juodosios jūros bus vykdomi du kartus į savaitę – penktadieniais ir sekmadieniais iki rugsėjo 13 d.

2015 06 26

LRV Strateginis komitetas iš esmės pritarė Lietuvos oro uostų infrastruktūros ir paslaugų plėtrai koncesijos būdu
Siekiant efektyviau plėtoti šalies oro uostus ir užtikrinti kuo didesnę naudą valstybei, LRV Strateginis komitetas iš esmės pritarė bendrai valdomų Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų infrastruktūros ir paslaugų plėtrai koncesijos būdu. Vyriausybės strateginio komiteto pavedimu bus rengiamas Lietuvos oro uostų koncesijos investicinis projektas.