Oro uosto naujienos

2015 07 07

Lietuvos oro uostai: per metus po susijungimo veiklos efektyvumas pakilo 11 proc.
Per pirmuosius bendros veiklos metus Lietuvos oro uostų efektyvumas, palyginti pirmus penkis 2014 ir 2015 metų mėnesius, išaugo 11 proc. Sujungti Vilniaus, Kauno ir Palangos oro vartai skaičiuoja išaugusius keleivių ir skrydžių kiekius, didėjančius pardavimus, EBITDA* ir grynąjį įmonės pelną.

2015 06 30

Oro keleivių teisių dieną – dovanos ir nemokamos konsultacijos keliautojams!
Atšaukė arba atidėjo skrydį? Dingo arba buvo sugadintas bagažas? Kur kreiptis ir kokia kompensacija priklauso? Visus atsakymus gausite apsilankę Tarptautiniame Vilniaus oro uoste Oro keleivių teisių dieną – 2015 m. birželio 30 d. 10-13 val.

2015 06 29

Pradedami skrydžiai iš Vilniaus į Odesą
Oro bendrovė „Ukraine International Airlines“ plečia savo veiklą Lietuvoje ir nuo birželio 26 dienos pradėjo skraidinti keleivius iš Vilniaus į Odesą. Skrydžiai į Ukrainos miestą prie Juodosios jūros bus vykdomi du kartus į savaitę – penktadieniais ir sekmadieniais iki rugsėjo 13 d.

2015 06 26

LRV Strateginis komitetas iš esmės pritarė Lietuvos oro uostų infrastruktūros ir paslaugų plėtrai koncesijos būdu
Siekiant efektyviau plėtoti šalies oro uostus ir užtikrinti kuo didesnę naudą valstybei, LRV Strateginis komitetas iš esmės pritarė bendrai valdomų Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų infrastruktūros ir paslaugų plėtrai koncesijos būdu. Vyriausybės strateginio komiteto pavedimu bus rengiamas Lietuvos oro uostų koncesijos investicinis projektas.

2015 06 25

Kompanija „Transaero“ iš Vilniaus nebeskraidys
Nuo šių metų birželio 15 dienos oro linijos „TransAero“ nutraukė skrydžius iš Vilniaus į Maskvos Domodedovo oro uostą. Kompanija skraidydavo tris kartus į savaitę – pirmadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais. Atšaukti visi skrydžiai iki 2016 metų kovo 25 dienos.

2015 06 17

Lietuvos oro uostai tikrino, kokiais mitais apie šalį tiki užsienio aviacijos ekspertai
Faktu, kad lietuviai mėgsta rožinės spalvos sriubą, vis dar galima nustebinti daugiau nei 60 proc. užsieniečių. Tuo tarptautiniame aviacijos renginyje įsitikino Lietuvos oro uostai pristatydami šalį nuotaikingu filmuku. Dalyviai buvo prašomi balsuoti, ar pateikti faktai apie Lietuvą ir lietuvius yra tiesa ar tik mitas. Savo atsakymu teisingumu jie galės įsitikinti kitąmet, kai vienas svarbiausių aviacijos pasaulio renginių vyks Vilniuje.

2015 06 15

Kauno oro uoste pristatytas investicinis projektas „AEROHUB KUN“
Kaune pristatytas investicinis su aviacija susijusių verslų plėtros projektas „AEROHUB KUN“.  Šis projektas - Kauno oro uosto plėtros strategijos įgyvendinimas: į puikią geografinę lokaciją turintį oro uostą ketinama pritraukti įmonių, užsiimančių orlaivių remontu, dalių gamyba, prekyba ir kt. Šiuo metu strateginiam projektui, įdarbinsiančiam kelis šimtus žmonių, drauge su „Investuok Lietuvoje“ ieškoma investuotojų.

2015 06 11

„Turkish airlines“ į Vilnių skraido jau dvejus metus
„Turkish Airlines“, trečia didžiausia aviakompanija Europoje, nuo 2015 m. kovo 29 d. vykdo tiesioginius skrydžius Vilnius – Stambulas – Vilnius kasdien, 7 kartus per savaitę. Nuo birželio 22 d. skrydžiai bus vykdomi Boeing 737-800 ir Boeing 737-900 modelio lėktuvais, kurie turi dvi klases: ekonominę ir verslo.

2015 06 02

Vilniaus oro uoste šiemet – jau daugiau nei milijonas keleivių
Gegužę Vilniaus oro uostas aptarnavo milijoninį keleivį – šiemet tokia keleivių riba peržengta dviem savaitėmis anksčiau nei pernai. Lyginant pirmųjų ketvirčių rezultatus, per metus keleivių skaičius Vilniaus oro uoste išaugo 16 proc.

2015 06 01

Nuo rudens – naujas SAS maršrutas Vilnius – Oslas
Skandinavijos skrydžių bendrovė SAS š.m. spalio 29 d. pradės vykdyti tiesioginius skrydžius tarp Vilniaus ir Oslo. Naujuoju maršrutu SAS keleiviams pasiūlys keturis reisus per savaitę: pirmadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais.