Oro uosto naujienos

2014 04 01

Atšaukti „Lufthansa“ skrydžiai į Frankfurtą
Dėl streiko atšaukti visi š.m. balandžio 2, 3 ir 4 dienomis turėję vykti aviakompanijos „Lufthansa“ skrydžiai  į Frankfurtą.

Likę šiandienos skrydžiai šiuo reguliariuoju maršrutu įvyks. Dėl daugiau informacijos apie atšauktus skrydžius galima kreiptis tel.: +370 5 232 9292

2014 03 31

„Wizz Air“ pradėjo skrydžius į Gruziją
„Wizz Air“, didžiausia pigių skrydžių bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje*, šiandien pradėjo vykdyti skrydžius į Kutaisį, Gruziją. Pirmasis lėktuvas su 139 keleiviais iš Vilniaus oro uosto pakilo šiandien, 6.05 val. Tuo tarpu 88 keleiviai iš Gruzijos Tarptautiniame Vilniaus oro uoste nusileido 12 val. 25 min. Nuo šiol, tiesioginiai skrydžiai, pirmą kartą sujungiantys Lietuvą su Gruzija, bus vykdomi du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais, o bilietas į vieną pusę kainuos nuo 139 Lt.

2014 03 26

Nauja „Wizz Air“ kryptis – iš Vilniaus į saulėtąją Larnaką
„Wizz Air“, didžiausia pigių skrydžių bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje*, nuo š.m. birželio 22 dienos skraidins nauju maršrutu iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto į Larnaką (Kipras). Tiesioginiai skrydžiai, sujungsiantys Lietuvą su Kipru, du kartus per savaitę bus vykdomi vienu iš naujų kompanijos „Airbus A320“ tipo lėktuvų.

2014 03 24

Nuo gegužės SAS keleivius tarp Vilniaus ir Stokholmo skraidins dažniau
Nuo š.m. gegužės 4 d. Skandinavijos skrydžių bendrovė SAS keleivius tarp Stokholmo ir Vilniaus skraidins dažniau ir šiuo maršrutu iš viso vykdys 28 skrydžius per savaitę. Papildomų reisų lėktuvai iš didžiausio Švedijoje Stokholmo Arlandos oro uosto sekmadieniais kils 20:45 val., o pirmadieniais ir ketvirtadieniais – 21:05 val. Papildomų reisų lėktuvai iš Vilniaus oro uosto kils pirmadieniais, antradieniais ir penktadieniais 6:40 val.

2014 02 20

Vilniaus oro uostas su Rygos oro uostu dalijosi gerąja ES pirmininkavimo veiklos patirtimi
Vakar Tarptautiniame Vilniaus oro uoste (TVOU) viešėjo Rygos tarptautinio oro uosto vadovų delegacija,. Vilniečiai pasikvietė latvius pristatyti TVOU veiklos Lietuvos pirmininkavimo ES pusmečio metu rezultatus, dalijosi sėkmingos oro uosto veiklos pirmininkavimo renginių metu pavyzdžiais. Latvija ES tarybai pirmininkaus pirmąjį 2015 m. pusmetį.

2014 02 19

„Norwegian“ pradės tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Stokholmą
Norvegų aviakompanija „Norwegian Air Shuttle“, rinkoje veikianti prekės ženklo „Norwegian“ vardu,  tęsia plėtrą Lietuvoje. Š.m. gegužės 8 d. startuos naujas aviakompanijos maršrutas iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) į Stokholmo Arlandos oro uostą.

2014 02 14

Meilės dieną „Air Lituanica“ sujungė Vilnių ir Paryžių
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ šiandien, vasario 14 d., pradėjo skrydžius į Paryžiaus Šarlio de Golio oro uostą – pirmasis reisas su 95 proc. užpildytu orlaiviu išskrido anksti ryte. Tikimasi, jog naujasis maršrutas sustiprins bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Prancūzijos.

2014 02 12

„Air Lituanica“ skraidys į Taliną
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ nuo kovo 12 d. pradeda skrydžius nauju maršrutu į Taliną. Į Estijos sostinę bus skraidinama darbo dienomis, rytais ir vakarais.

2014 02 11

„Turkish Airlines“ dažniau skraidys iš Vilniaus
Nuo šių metų balandžio 28 dienos ketvirtos didžiausios oro linijos Europoje „Turkish Airlines“ didins reguliariųjų skrydžių iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) skaičių nuo 3 savaitinių iki 6 savaitinių skrydžių. Papildomi trys skrydžiai vyks pirmadieniais, trečiadieniais ir sekmadieniais Airbus 319 ir Airbus 320 modelių orlaiviais.

2014 02 11

SAS pristato naujosios kartos lojalumo programą „EuroBonus“
Skandinavijos skrydžių bendrovės SAS lojalumo programą „EuroBonus“ daugybė jos klientų vertina ypač palankiai, ji yra viena populiariausių Skandinavijoje. Siekdama suteikti savo keleiviams dar daugiau privilegijų ir paslaugų bei užtikrinti dar daugiau patogių ir paprastų sprendimų kelionės metu, SAS pristato naujosios kartos lojalumo programą „EuroBonus“, kuri įsigalios š.m. balandžio mėnesį.