Oro uosto naujienos

2016 04 21

Lietuvos oro uostai: keleivių skaičius išaugo 17 proc.
Lietuvos oro uostai per pirmąjį metų ketvirtį aptarnavo 17 proc. daugiau keleivių negu praėjusiais metais tuo pačiu metu. Sausio, vasario ir kovo mėnesiais per Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostus keliavo 914 tūkst. žmonių. Keleivių skaičius kone tiek pat išaugo visuose trijuose Lietuvos oro uostuose.  

2016 04 20

Lietuvos oro uostuose – dar spartesnis belaidis internetas
Didėjantys keleivių srautai, jų poreikiai ir išmaniųjų įrenginių populiarumas nulėmė belaidžio interneto ryšio paslaugos pokyčius Lietuvos oro uostuose. Čia įdiegti modernūs sprendimai padidino ryšio pralaidumą ir spartą bei suteikė galimybę vienu metu belaidžiu internetu naudotis dar daugiau žmonių. Taip pat nuo šiol Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose nemokamas belaidis internetas veikia tuo pačiu vardu – „Invest Lithuania FREE WiFi“.

2016 04 18

„Wizz Air“ 5 metų jubiliejus Lietuvoje – ką pavyko nuveikti?
„Wizz Air”, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, švenčia 5 metų veiklos jubiliejų Lietuvoje – pirmasis kompanijos orlaivis iš Vilniaus pakilo 2011 metų balandžio 16 dieną. Nuosekliai augdama, kompanija per 5 metus Lietuvoje jau pasiekė įspūdingų rezultatų bei pervežė daugiau kaip tris milijonus keleivių.

2016 04 18

„airBaltic“ pradėjo skrydžius iš Vilniaus į Taliną
Šiandien Baltijos šalių oro linijų bendrovė „airBaltic“ atnaujino tiesioginį maršrutą tarp Vilniaus ir Talino, taip sustiprindama bendrovės poziciją Baltijos regione. 10 kartų per savaitę vykdoma paslauga padės įsitvirtinti Baltijos šalių rinkoje ir sustiprins ryšį su 60 Europos, Skandinavijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų.

2016 04 14

Lietuvos oro uostai: veiklos pajamos auga, sąnaudos mažėja
2015-ieji – pirmieji metai, kai Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostai dirbo drauge kaip Lietuvos oro uostų tinklas. Per šiuos metus ne tik pasiektas rekordinis keleivių skaičius - 4,2 milijono, bet ir dvigubai išaugintas grynasis pelnas. Lyginant su 2014 m., jis išaugo 74 proc. ir sudarė 2,1 milijono eurų.

2016 04 14

Lietuvoje laukiama turistų ir verslininkų iš Šveicarijos antplūdžio
Šiandien į Vilniaus oro uostą atskrenda pirmasis aviakompanijos „Germania“ lėktuvas iš Šveicarijos. Nors reguliarūs skrydžiai tarp Lietuvos sostinės ir Ciūricho prasidės daugiau nei po mėnesio – birželio 2 dieną, į Vilnių savaitgaliui atvyksta šveicarų žurnalistų, tinklaraštininkų, turizmo agentų ir oro linijų atstovų delegacija, siekianti savo šalyje pristatyti Lietuvą kaip patrauklią turizmo kryptį.

2016 04 11

„Kidy Tour“ pradėjo skrydžių sezoną
Vakar įvyko pirmasis kelionių organizatoriaus „Kidy Tour“ ir užsakomųjų skrydžių bendrovės „Freebird“ skrydis iš Vilniaus į Antaliją.

2016 04 08

Vilniaus oro uosto aplinkosaugos politika įvertinta tarptautinėje erdvėje
Vilniaus oro uostas įvertintas už pastangas mažinti poveikį aplinkai ir gavo Tarptautinės oro uostų tarybos pirmo lygio akreditaciją už metinį išmetamo anglies dvideginio (CO2) kiekį ir CO2 pėdsaką. Nepriklausomi vertintojai patvirtino, kad šie rodikliai atitinka visus oro uostų anglies dvideginio akreditacijos (ACA) programoje numatytus reikalavimus ir nustatytus ISO standartus.

2016 04 04

SAS vasaros sezonu į Stokholmą skraidys dažniau
Skandinavijos skrydžių bendrovė SAS vasaros sezonu keleiviams, skrendantiems iš Vilniaus į Stokholmą, sudarys dar geresnes galimybes pasiekti Švedijos sostinę.

2016 03 29

„Ryanair“ atidaro pirmąjį skrydį iš Vilniaus į Birmingemą
Šiandien, kovo 29 d., Europoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair“ atidarė pirmąjį skrydį iš Vilniaus į Birmingemą. Keleiviai iš Vilniaus į Birmingemą bus skraidinami du kartus per savaitę vasaros sezono metu. Per metus „Ryanair“ planuoja pervežti daugiau kaip 860 tūkstančių klientų per Vilniaus oro uostą ir išlaikyti 650 darbo vietų.