Oro uosto naujienos

2016 11 28

„Lufthansa“ darbuotojai tęsia streikus – atšaukiami skrydžiai
Oro linijų bendrovė „Lufthansa“ informuoja, kad darbuotojai atnaujino streikus, todėl bus atšaukti šie skrydžiai į / iš Vilniaus oro uostą (-o):

2016 11 25

Vilniaus oro uoste keleiviai gali išbandyti moderniausius baldus
Nuo šiol Vilniaus oro uoste keleiviams bus dar patogiau – bendrovė „Narbutas“ sukūrė poilsio ir darbo erdvę oro uosto laukimo salėje. Išskirtinio dizaino ir unikalios formos baldai leis užtikrinti, kad laukiantys skrydžio žmonės jaustų kuo daugiau komforto ir mažiau streso.  

2016 11 23

Vilniaus oro uoste – pasaulinio lygio fotografų darbai
Vilniaus oro uoste – dar daugiau spalvų: iki gruodžio 30 dienos keleivių akis džiugins oro uoste įsikūrusi pasaulinio dėmesio sulaukusių fotografijų paroda „Soviet Bus Stops“ (liet. „Sovietinės autobusų stotelės“). Parodą galės apžiūrėti visi – tiek išvykstantys ar atvykstantys keleiviai, tiek ir važiuojantys ar keliaujantys pro šalį.      

2016 11 22

„Lufthansa“ dėl darbuotojų streiko atšaukia skrydžius
Oro linijų bendrovė „Lufthansa“ informuoja, kad dėl darbuotojų streiko atšaukiami keli skrydžiai į Frankfurtą iš Vilniaus oro uosto:

2016 11 21

Vilniaus oro uosto internetas greitesnis už Europos milžinų
Vilniaus oro uosto belaidžio interneto ryšys yra vienas greičiausių Europoje, rodo interneto paslaugų kokybę vertinančio startuolio „Rotten Wifi“ surinkti duomenys. Pagal vidutinį duomenų atsisiuntimo greitį pagrindinis šalies oro uostas užima antrąją vietą ir lenkia didžiausius Europos oro uostus.

2016 11 17

Lietuvos oro uostai rado būdą, kaip sumažinti maisto švaistymą
Nuo šiol Kauno bei Palangos oro uostuose prie aviacijos saugumo patikros postų keleivių palikti maisto ir kosmetikos produktai bus atiduodami vargstantiems. Tokios iniciatyvos nuspręsta imtis įvertinus Vilniaus oro uoste pasiektus rezultatus, kur jau nuo vasaros pradžios, bendradarbiaujant su labdaros ir paramos fondu „Maisto bankas“, keleivių paliktas maistas ir kosmetika perduodami nepasiturintiems.

2016 11 16

Lietuvos oro uostai ragina keleivius anksčiau atvykti į skrydžius
Prasidėjus šaltajam sezonui ir artėjant šventiniam laikotarpiui, oro uostuose padaugėjo keleivių, todėl gali užsitęsti ir aviacijos saugumo patikra. Dėl šios priežasties Lietuvos oro uostai ragina keleivius tinkamai susiplanuoti savo laiką ir į skrydį atvykti rekomenduojamu laiku – dvi valandas prieš skrydį.

2016 11 14

Vasaros sezoną – dar daugiau „Lufthansa“ skrydžių į Frankfurtą
Nuo kovo 27 dienos daugės „Lufthansa“ oro linijų skrydžių iš Vilniaus oro uosto į Frankfurtą – lėktuvai šia kryptimi skris tris kartus per dieną. Daugiau skrydžių numatyta pasiremiant Lietuvos „De minimis“ parama iš oro maršrutų plėtros fondo. Skrydžiai yra ir bus vykdomi nuo pirmadienio iki penktadienio.

2016 11 11

Piko mėnesiais Lietuvos oro uostai – tarp Europos lyderių
Tarptautinė oro uostų taryba (ACI EUROPE) skelbia, kad trečiąjį metų ketvirtį Europoje lėktuvais keliavo 3,5 proc. daugiau žmonių, o prie augimo reikšmingai prisidėjo ir Lietuvos oro uostai. Be to, sėkmingai vasaros sezoną užbaigęs Palangos oro uostas išskiriamas kaip labiausiai augęs „mažylis“ - 61,4 proc. daugiau keleivių nei pernai tuo pačiu laikotarpiu.

2016 11 10

Skrydžiai iš Vilniaus į Varšuvą – kas tris valandas
2017 m. vasaros sezoną padaugės kasdieninių skrydžių iš Vilniaus į Varšuvą, todėl keliaujantys į tolimus kraštus galės keliones planuotis daug patogiau. „LOT“ oro linijos pasiūlys penkis skrydžius kiekvieną dieną iš Vilniaus į Varšuvos Šopeno oro uostą, iš kurio daugiau kaip 50 oro linijų vykdo skrydžius į 300 miestų visame pasaulyje.