Oro uosto naujienos

2017 01 14

„Wizz Air“ pradėjo skrydžius į „Alpių sostinę“
Didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ šeštadienio pavakarę pradėjo skrydžius dar vienu patraukliu maršrutu iš Vilniaus. Naujasis oro linijų bendrovės skrydis nuo šiandien, kiekvieną šeštadienį, sujungs Lietuvos sostinę su Grenobliu Prancūzijoje. Bilietus jau dabar galima įsigyti svetainėje wizzair.com, bilietų kaina prasideda nuo 19,99 Eur.*

2017 01 12

Lietuvos oro uostai pristatė 2016 m. rezultatus: keleivių skaičius išaugo iki rekordinių 4,8 mln.
2016-ieji Lietuvos oro uostams – rekordiniai: aptarnauta 4,8 mln. keleivių, o skrydžių skaičius pasiekė 52 tūkst. Sparčiausią augimą pademonstravo Palangos oro uostas, kur keleivių skaičius išaugo net 60 proc. ir pasiekė 233 tūkst.

2017 01 05

„Wizz Air“ Lietuvoje 2016-aisiais pervežė 1,2 mln. keleivių
„Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, 2016-aisiais pervežė rekordinį skaičių keleivių, išplėtė savo skrydžių tinklą ir gavo pasaulinį pripažinimą dėl savo verslo ir paslaugų kokybės. Per paskutinius 12 mėnesių bendrovė savo orlaivių parką papildė 9 „Airbus A321“ tipo orlaiviais, pasiūlė 17 naujų kelionių krypčių ir savo nuolat augantį skrydžių tinklą papildė daugiau nei 100 naujų maršrutų. Lietuvoje bendrovė pervežė net 27 proc. daugiau keleivių nei ankstesniais metais.

2017 01 03

Apklausa: apie būsimą Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukciją žino daugiau nei pusė šalies gyventojų
Vilniaus oro uostas kruopščiai ruošiasi orlaivių kilimo ir tūpimo tako (KTT) rekonstrukcijai, kuri vyks šių metų vasarą – nuo liepos 14 d. iki rugpjūčio 18 d. Siekiant išsiaiškinti Lietuvos gyventojų žinias ir nuomonę apie projektą, Lietuvos oro uostų užsakymu rinkos tyrimų bendrovė „Spinter“ 2016 m. lapkričio mėnesį atliko gyventojų apklausą*, iš kurios paaiškėjo, kad apie rekonstrukciją žmonės žino, tačiau tik nedidelė dalis jų turi pilną informaciją.    

2016 12 30

Naudinga žinoti keliaujantiems: keičiasi rankinio bagažo reikalavimai
Nuo šiol išskristi besiruošiantys keleiviai rankiniame bagaže nebegalės gabenti medicininio termometro, kuriame yra gyvsidabrio. Šis reikalavimas, įvestas vadovaujantis pasikeitusiomis Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) Pavojingų krovinių taisyklėmis, pasaulio, įskaitant ir Lietuvos, oro uostuose įsigalioja nuo 2017 m. sausio 1 d.

2016 12 22

Kliento dienos proga Lietuvos oro uostai keleivius stebina staigmenomis
Jau trečius metus iš eilės, gruodžio 22-ąją, Lietuvos oro uostai mini Kliento dieną. Šia proga visų trijų miestų – Vilniaus, Kauno ir Palangos – oro uostuose visą dieną nuo pat ankstyvo ryto keleiviams skiriamas išskirtinis dėmesys.    

2016 12 22

„Wizz Air“ iš Vilniaus skraidins į Geteborgą
„Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, nuo kitų metų kovo 26 d. dukart per savaitę, trečiadieniais ir sekmadieniais, iš Vilniaus skraidins į antrą pagal dydį Švedijos miestą, pagrindinį šalies jūrų uostą Geteborgą. Nuolat augantis skrydžių iš Lietuvos tinklas 2016-aisiais jau pasipildė skrydžiais į Barį, Grenoblį, Nicą, Reikjaviką ir Varšuvą, tad Geteborgas – jau 6-oji šių metų nauja kryptis iš Lietuvos.

2016 12 20

Lietuvos oro uostai skaičiuoja augantį keleivių ir skrydžių skaičių
Šių metų lapkritį Lietuvos oro uostuose ir toliau augo skrydžių bei keleivių skaičius. Lyginant su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais, lapkritį keleivių skaičius padidėjo 14 proc., skrydžių – 6 proc. Prie tokio aktyvaus augimo reikšmingai prisidėjo ir naujai pasiūlytos 9 naujos kryptys iš Lietuvos oro uostų į įvairius Europos miestus.

2016 12 14

Lietuvos oro uostai keičia tradicijas: vietoj įprastų dovanų Kalėdoms – idėjos
Šiemet Lietuvos oro uostai švenčių proga kviečia partnerius jiems įteikti kiek neįprastos formos dovanas – kolektyvas laukia ne tradicinių šventinių dovanų, bet idėjų, kurios leistų jiems tobulėti. Pademonstruoti savo lakią vaizduotę bei pasiūlyti išskirtinių idėjų Lietuvos oro uostų veiklai gerinti taip pat bus kviečiami ir keleiviai.

2016 12 13

Vykstantiems į Kanadą – nauji reikalavimai
Šių metų kovo 15 d. Kanada įvedė privalomą elektroninį kelionės patvirtinimą (angl. Electronic travel authorization). Nuo šiol visi Lietuvos Respublikos piliečiai, į Kanadą vykstantys trumpalaikiam vizitui ar turistiniais tikslais, privalo iš anksto užsiregistruoti internete http://Canada.ca/eTA ir gauti kelionės leidimą.