Oro uosto naujienos

2013 12 09

Vilniaus oro uostas – sparčiausiai augančių Europos oro uostų gretose
Š.m. gruodžio pradžioje parengtame Tarptautinės oro uostų tarybos (ACI Europe) pranešime, analizuojančiame šių metų spalio mėnesio oro uostų eismo duomenis, pranešama, jog keleivių skaičius Europos oro uostuose spalį augo 4,6 proc. (lyginant su praėjusių metų duomenimis). Pranešime cituojamas ACI Europe generalinis direktorius Olivier Jankovec pažymi, jog sąlygiškai nedidelį oro eismo augimą išgyvenančioje Europoje ypač išsiskiria dinamiškas tokių nedidelių oro eismo rinkų, kaip Lietuva, Liuksemburgas, Malta ir Slovėnija, augimas.

2013 11 29

„Air Lituanica“ Amsterdamo reisą keičia nauja kryptimi į Paryžių
Prie bendrovės „Air Lituanica“ vykdomų tiesioginių reguliarių maršrutų į Prahą, Miuncheną, Berlyną ir Briuselį nuo kitų metų vasario 14 d. prisidės skrydžiai iš Vilniaus į Paryžiaus Šarlio de Golio oro uostą. Per pirmus metus bendrovė tikisi į Prancūzijos sostinę pervežti virš 25 tūkst. keleivių. Prekyba bilietais prasidės šiandien, lapkričio 29 d., bilietų kaina bus nuo 199 Lt.

2013 11 28

Informacija dėl eismo ribojimų Vilniaus mieste
Lapkričio 28-29 dienomis Vilniuje vyksta Europos Sąjungos narių ir Rytų partnerystės šalių vadovų susitikimas, o lapkričio 27-28 dienomis - Europos Sąjungos parlamentų užsienio reikalų komitetų pirmininkų ir Parlamentinio demokratijos forumo susitikimas „Parlamentai už demokratiją: ambicingesnio globalaus bendradarbiavimo link".

2013 11 26

SAS 2014 m. pasiūlys virš 40 naujų maršrutų
Skandinavijos skrydžių bendrovė SAS 2014 m. keleiviams pasiūlys 41 naują skrydžių maršrutą iš pagrindinių savo oro uostų Skandinavijos šalyse. Didžioji dalis naujųjų maršrutų bus skirti vasaros sezonui – tai bus naujos laisvalaikio kryptys, patrauklios atostogų vykstantiems keleiviams, pagrinde - į Viduržemio jūros regioną.

2013 11 12

Nuo gruodžio – tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Minską
Nuo š.m. gruodžio 19 d. tiesioginius skrydžius iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) į Minską pradės vykdyti baltarusių aviakompanija „BelAvia“. Skrydžiai į Baltarusijos sostinę bus vykdomi 8 kartus per savaitę „CRJ-100/200“ orlaiviu, talpinančiu 50 keleivių. Bilietus jau galima įsigyti Lietuvos kelionių agentūrose ir internete.

2013 11 05

„Air Lituanica“ pirmoji Vilniaus oro uoste pradėjo teikti nepertraukiamos skrydžių registracijos paslaugą
Nuo lapkričio 2 d. oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ pirmoji Tarptautiniame Vilniaus oro uoste pradėjo teikti nepertraukiamos skrydžių registracijos paslaugą. Keleiviai gali bet kuriuo jiems patogiu metu registruotis ir priduoti bagažą į visus tos dienos kompanijos skrydžius.

2013 11 04

Šiandien Vilniaus oro uostas pasitiko pirmąjį „Polet Airlines“ reisą iš Sankt Peterburgo
Šiandien/Vakar Tarptautiniame Vilniaus oro uoste pasitiktas ir atgal į Sankt Peterburgą palydėtas pirmasis naujo reguliaraus reiso lėktuvas. Tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į  antrąjį pagal dydį Rusijos miestą rusų aviakompanija „Polet Airlines“ vykdys du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais.

2013 10 30

Iš Vilniaus oro uosto pakilo pirmasis „Wizz Air“ maršruto Vilnius - Tel Avivas orlaivis
Pirmasis „Wizz Air“ skrydis iš TVOU į Tel Avivo Ben Gurion Tarptautinį oro uostą pradėtas šiandien 17 val. Vilniaus laiku. Šis maršrutas yra vienas iš dviejų naujųjų TVOU žiemos sezono maršrutų ir bus vykdomas 2 kartus per savaitę.

2013 10 25

Į žiemos olimpines žaidynes „airBaltic“ skraidins papuoštu lėktuvu
Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ „Boeing 737“ lėktuvą nudažė Sočio žiemos olimpinių žaidynių simbolika. Taip oro bendrovė pažymėjo naują partnerystę su Latvijos olimpiniu komitetu. Keleiviai šiuo lėktuvu skraidys po Europos, Artimųjų Rytų ir NVS šalis.

2013 10 21

„Air Lituanica“ didina kalėdinių skrydžių skaičių
Kalėdiniu laikotarpiu - nuo gruodžio 20 d. iki sausio 5 d. - „Air Lituanica“ didina skrydžių skaičių. Iš Vilniaus ir Palangos oro uostų į Londono ir Dublino oro uostus bus skraidinama trečdaliu dažniau nei planuota – vyks 64 reisai. Taip pat didinamas skrydžių skaičius į Miuncheną ir Amsterdamą. Iš viso keleiviams šventiniu laikotarpiu bus pasiūlyta virš 7000 vietų skrydžiuose.