Oro uosto naujienos

2016 11 21

Vilniaus oro uosto internetas greitesnis už Europos milžinų
Vilniaus oro uosto belaidžio interneto ryšys yra vienas greičiausių Europoje, rodo interneto paslaugų kokybę vertinančio startuolio „Rotten Wifi“ surinkti duomenys. Pagal vidutinį duomenų atsisiuntimo greitį pagrindinis šalies oro uostas užima antrąją vietą ir lenkia didžiausius Europos oro uostus.

2016 11 17

Lietuvos oro uostai rado būdą, kaip sumažinti maisto švaistymą
Nuo šiol Kauno bei Palangos oro uostuose prie aviacijos saugumo patikros postų keleivių palikti maisto ir kosmetikos produktai bus atiduodami vargstantiems. Tokios iniciatyvos nuspręsta imtis įvertinus Vilniaus oro uoste pasiektus rezultatus, kur jau nuo vasaros pradžios, bendradarbiaujant su labdaros ir paramos fondu „Maisto bankas“, keleivių paliktas maistas ir kosmetika perduodami nepasiturintiems.

2016 11 16

Lietuvos oro uostai ragina keleivius anksčiau atvykti į skrydžius
Prasidėjus šaltajam sezonui ir artėjant šventiniam laikotarpiui, oro uostuose padaugėjo keleivių, todėl gali užsitęsti ir aviacijos saugumo patikra. Dėl šios priežasties Lietuvos oro uostai ragina keleivius tinkamai susiplanuoti savo laiką ir į skrydį atvykti rekomenduojamu laiku – dvi valandas prieš skrydį.

2016 11 14

Vasaros sezoną – dar daugiau „Lufthansa“ skrydžių į Frankfurtą
Nuo kovo 27 dienos daugės „Lufthansa“ oro linijų skrydžių iš Vilniaus oro uosto į Frankfurtą – lėktuvai šia kryptimi skris tris kartus per dieną. Daugiau skrydžių numatyta pasiremiant Lietuvos „De minimis“ parama iš oro maršrutų plėtros fondo. Skrydžiai yra ir bus vykdomi nuo pirmadienio iki penktadienio.

2016 11 11

Piko mėnesiais Lietuvos oro uostai – tarp Europos lyderių
Tarptautinė oro uostų taryba (ACI EUROPE) skelbia, kad trečiąjį metų ketvirtį Europoje lėktuvais keliavo 3,5 proc. daugiau žmonių, o prie augimo reikšmingai prisidėjo ir Lietuvos oro uostai. Be to, sėkmingai vasaros sezoną užbaigęs Palangos oro uostas išskiriamas kaip labiausiai augęs „mažylis“ - 61,4 proc. daugiau keleivių nei pernai tuo pačiu laikotarpiu.

2016 11 10

Skrydžiai iš Vilniaus į Varšuvą – kas tris valandas
2017 m. vasaros sezoną padaugės kasdieninių skrydžių iš Vilniaus į Varšuvą, todėl keliaujantys į tolimus kraštus galės keliones planuotis daug patogiau. „LOT“ oro linijos pasiūlys penkis skrydžius kiekvieną dieną iš Vilniaus į Varšuvos Šopeno oro uostą, iš kurio daugiau kaip 50 oro linijų vykdo skrydžius į 300 miestų visame pasaulyje.

2016 11 03

Lietuvos oro uostai Olandijoje pasirašė pasaulinę tvarumo deklaraciją
Paskutinę spalio dieną Lietuvos oro uostų generalinis direktorius Gediminas Almantas Olandijoje surengtos ceremonijos metu pasirašė Oro uostų tvarumo deklaraciją. Ja ne tik Lietuvos, bet ir kitų didžiausių pasaulio oro uostų atstovai įsipareigojo daugiau dėmesio skirti tvariai oro uostų plėtrai bei ekologijai, be to, sutarta, kad ekonomikos augimas ir pelno siekimas neturėtų pakenkti siekiams mažinti oro taršą.  

2016 11 02

Vilniaus oro uosto vadovo pareigas perima O. Martensas
Nuo pirmadienio, lapkričio 7 d., Vilniaus oro uostui vadovauti pradeda Olafas Martensas. Jis pakeis iki tos dienos direktoriaus pareigas einantį Artūrą Stankevičių, kuris Vilniaus oro uostui vadovavo pustrečių metų.

2016 11 02

Ryanair“ pristato 2017 m. vasaros sezono skrydžių tvarkaraštį Lietuvai
Šiandien, lapkričio 2 d., Lietuvoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair“ paskelbė 2017 m. vasaros sezono skrydžių tvarkaraštį Lietuvai. Vasaros sezono metu aviakompanija skraidys 32 skirtingomis kryptimis iš Lietuvos oro uostų ir siūlys 5 naujus maršrutus iš Palangos į Glazgą ir iš Vilniaus į Berlyną, Lidsą Bradfordą, Maltą ir Oslą. Iš viso per 2017 m. „Ryanair“ planuoja pervežti daugiau kaip 1,4 mln klientų Lietuvoje ir išlaikyti 1 000 darbo vietų.

2016 10 31

Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo taką rekonstruoti nori 4 įmonės
2017 metų vasarą vyksiančios Vilniaus oro uosto orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos pagrindinius darbus atlikti panoro 4 įmonės. Šiuo metu Lietuvos oro uostai vertina pateiktus pasiūlymus ir tikisi jau greitai paskelbti laimėtoją.