Oro uosto naujienos

2016 12 05

Tarp keleivių vežamų daiktų – ir „pilstukas“, ir uogienė
Lietuvos oro uostai per metus aptarnauja daugiau nei 4 mln. keleivių. Skirtingose pasaulio šalyse nuskambėję incidentai lėmė, kad griežtesne kontrole teko pasirūpinti ir Lietuvos oro uostams. Aviacijos saugumu besirūpinantys Lietuvos oro uostų ekspertai sako, kad keleiviai vis geriau įsisąmonina draudžiamų vežti daiktų sąrašus, tiesa, pažeidimų vis dar pasitaiko.

2016 12 01

„Ryanair“ pristato „Ryanair Holidays“ paslaugą
Šiandien, gruodžio mėn. 1 d., Europoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair“ pristatė naują „Ryanair Holidays“ paslaugą, kuri leis 119 mln. aviakompanijos klientų įsigyti apgyvendinimo ir transportavimo paslaugų paketus tiesiogiai Ryanair.com svetainėje žemiausiomis kainomis.

2016 12 01

Atnaujinta „Wizz Air“ bilietų įsigijimo tvarka – startavo nauja paslauga
Didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ paskelbė apie naują paslaugą savo keleiviams. „WIZZ Go“ – nauja skrydžių kainos kategorija, kuri kartu su jau egzistuojančiu „WIZZ Plus“ (anksčiau – „Plus Fare“) paslaugų paketu keleiviams leis dar lanksčiau planuoti savo keliones.

2016 11 28

„Lufthansa“ darbuotojai tęsia streikus – atšaukiami skrydžiai
Oro linijų bendrovė „Lufthansa“ informuoja, kad darbuotojai atnaujino streikus, todėl bus atšaukti šie skrydžiai į / iš Vilniaus oro uostą (-o):

2016 11 25

Vilniaus oro uoste keleiviai gali išbandyti moderniausius baldus
Nuo šiol Vilniaus oro uoste keleiviams bus dar patogiau – bendrovė „Narbutas“ sukūrė poilsio ir darbo erdvę oro uosto laukimo salėje. Išskirtinio dizaino ir unikalios formos baldai leis užtikrinti, kad laukiantys skrydžio žmonės jaustų kuo daugiau komforto ir mažiau streso.  

2016 11 23

Vilniaus oro uoste – pasaulinio lygio fotografų darbai
Vilniaus oro uoste – dar daugiau spalvų: iki gruodžio 30 dienos keleivių akis džiugins oro uoste įsikūrusi pasaulinio dėmesio sulaukusių fotografijų paroda „Soviet Bus Stops“ (liet. „Sovietinės autobusų stotelės“). Parodą galės apžiūrėti visi – tiek išvykstantys ar atvykstantys keleiviai, tiek ir važiuojantys ar keliaujantys pro šalį.      

2016 11 22

„Lufthansa“ dėl darbuotojų streiko atšaukia skrydžius
Oro linijų bendrovė „Lufthansa“ informuoja, kad dėl darbuotojų streiko atšaukiami keli skrydžiai į Frankfurtą iš Vilniaus oro uosto:

2016 11 21

Vilniaus oro uosto internetas greitesnis už Europos milžinų
Vilniaus oro uosto belaidžio interneto ryšys yra vienas greičiausių Europoje, rodo interneto paslaugų kokybę vertinančio startuolio „Rotten Wifi“ surinkti duomenys. Pagal vidutinį duomenų atsisiuntimo greitį pagrindinis šalies oro uostas užima antrąją vietą ir lenkia didžiausius Europos oro uostus.

2016 11 17

Lietuvos oro uostai rado būdą, kaip sumažinti maisto švaistymą
Nuo šiol Kauno bei Palangos oro uostuose prie aviacijos saugumo patikros postų keleivių palikti maisto ir kosmetikos produktai bus atiduodami vargstantiems. Tokios iniciatyvos nuspręsta imtis įvertinus Vilniaus oro uoste pasiektus rezultatus, kur jau nuo vasaros pradžios, bendradarbiaujant su labdaros ir paramos fondu „Maisto bankas“, keleivių paliktas maistas ir kosmetika perduodami nepasiturintiems.

2016 11 16

Lietuvos oro uostai ragina keleivius anksčiau atvykti į skrydžius
Prasidėjus šaltajam sezonui ir artėjant šventiniam laikotarpiui, oro uostuose padaugėjo keleivių, todėl gali užsitęsti ir aviacijos saugumo patikra. Dėl šios priežasties Lietuvos oro uostai ragina keleivius tinkamai susiplanuoti savo laiką ir į skrydį atvykti rekomenduojamu laiku – dvi valandas prieš skrydį.