Oro uosto naujienos

2016 11 14

Vasaros sezoną – dar daugiau „Lufthansa“ skrydžių į Frankfurtą
Nuo kovo 27 dienos daugės „Lufthansa“ oro linijų skrydžių iš Vilniaus oro uosto į Frankfurtą – lėktuvai šia kryptimi skris tris kartus per dieną. Daugiau skrydžių numatyta pasiremiant Lietuvos „De minimis“ parama iš oro maršrutų plėtros fondo. Skrydžiai yra ir bus vykdomi nuo pirmadienio iki penktadienio.

2016 11 11

Piko mėnesiais Lietuvos oro uostai – tarp Europos lyderių
Tarptautinė oro uostų taryba (ACI EUROPE) skelbia, kad trečiąjį metų ketvirtį Europoje lėktuvais keliavo 3,5 proc. daugiau žmonių, o prie augimo reikšmingai prisidėjo ir Lietuvos oro uostai. Be to, sėkmingai vasaros sezoną užbaigęs Palangos oro uostas išskiriamas kaip labiausiai augęs „mažylis“ - 61,4 proc. daugiau keleivių nei pernai tuo pačiu laikotarpiu.

2016 11 10

Skrydžiai iš Vilniaus į Varšuvą – kas tris valandas
2017 m. vasaros sezoną padaugės kasdieninių skrydžių iš Vilniaus į Varšuvą, todėl keliaujantys į tolimus kraštus galės keliones planuotis daug patogiau. „LOT“ oro linijos pasiūlys penkis skrydžius kiekvieną dieną iš Vilniaus į Varšuvos Šopeno oro uostą, iš kurio daugiau kaip 50 oro linijų vykdo skrydžius į 300 miestų visame pasaulyje.

2016 11 03

Lietuvos oro uostai Olandijoje pasirašė pasaulinę tvarumo deklaraciją
Paskutinę spalio dieną Lietuvos oro uostų generalinis direktorius Gediminas Almantas Olandijoje surengtos ceremonijos metu pasirašė Oro uostų tvarumo deklaraciją. Ja ne tik Lietuvos, bet ir kitų didžiausių pasaulio oro uostų atstovai įsipareigojo daugiau dėmesio skirti tvariai oro uostų plėtrai bei ekologijai, be to, sutarta, kad ekonomikos augimas ir pelno siekimas neturėtų pakenkti siekiams mažinti oro taršą.  

2016 11 02

Vilniaus oro uosto vadovo pareigas perima O. Martensas
Nuo pirmadienio, lapkričio 7 d., Vilniaus oro uostui vadovauti pradeda Olafas Martensas. Jis pakeis iki tos dienos direktoriaus pareigas einantį Artūrą Stankevičių, kuris Vilniaus oro uostui vadovavo pustrečių metų.

2016 11 02

Ryanair“ pristato 2017 m. vasaros sezono skrydžių tvarkaraštį Lietuvai
Šiandien, lapkričio 2 d., Lietuvoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair“ paskelbė 2017 m. vasaros sezono skrydžių tvarkaraštį Lietuvai. Vasaros sezono metu aviakompanija skraidys 32 skirtingomis kryptimis iš Lietuvos oro uostų ir siūlys 5 naujus maršrutus iš Palangos į Glazgą ir iš Vilniaus į Berlyną, Lidsą Bradfordą, Maltą ir Oslą. Iš viso per 2017 m. „Ryanair“ planuoja pervežti daugiau kaip 1,4 mln klientų Lietuvoje ir išlaikyti 1 000 darbo vietų.

2016 10 31

Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo taką rekonstruoti nori 4 įmonės
2017 metų vasarą vyksiančios Vilniaus oro uosto orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos pagrindinius darbus atlikti panoro 4 įmonės. Šiuo metu Lietuvos oro uostai vertina pateiktus pasiūlymus ir tikisi jau greitai paskelbti laimėtoją.

2016 10 31

„Wizz Air“ pradėjo ilgai lauktą skrydžių kryptį į Reikjaviką
Didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ pradėjo skrydžius iš Vilniaus dar viena kryptimi. Naujausias aviakompanijos maršrutas nuo šiol tiesiogiai, du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais – jungs Lietuvos sostinę su vaizdinguoju Reikjaviku Islandijoje. Įsikūręs Faksaflojo įlankos pietinėje pakrantėje, Reikjavikas savo gamta, peizažais ir savitu architektūros stiliumi traukia tiek pradedančius, tiek patyrusius turistus.

2016 10 28

Lietuvos oro uostai žiemos sezoną pasitinka optimistiškai
Lietuvos oro uostai žiemos sezono metu pasiūlys keletą naujų krypčių. Iš Vilniaus oro uosto bus galima nuskristi į Islandijos sostinę Reikjaviką, Lydsą, Maltą ir Barį. „Wizz Air“ skrydžius į Norvegijos miestus (Stavangerį, Bergeną, Olesiundą) vykdys iš Kauno. Be to, sausį turėtų apsidžiaugti ir kalnų slidinėjimo gerbėjai, nes jiems bus pasiūlytas skrydis į Prancūzijos Alpių pašonėje esantį Grenoblį.

2016 10 28

„Wizz Air“ 2017 m. vasaros skrydžių iš Lietuvos tvarkaraštis
Didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ paskelbė savo vasaros skrydžių tvarkaraštį. Naujausi aviakompanijos maršrutai nuo šiol jungia Lietuvą su saulėtuoju Bariu Italijoje ir Nica Prancūzijoje. Nuo spalio 31 dienos oro linijų bendrovės lėktuvai kils į magiškąjį Reikjaviką Islandijoje, o nuo kitų metų rugsėjo 18 dienos – Lenkijos sostinę Varšuvą.