Oro uosto naujienos

2011 02 21

Pigūs skrydžiai – ir iš Vilniaus oro uosto. „Ryanair“ pradeda skrydžius iš antro oro uosto Lietuvoje
"Ryanair" išplatino šį pranešimą:

„Ryanair“, populiariausia pigių skrydžių aviakompanija Europoje, šiandien paskelbė, kad sostinės oro uostui prisijungus prie „Ryanair“ tinklo, nuo 2011 m. gegužės mėn. „Ryanair“ pradeda vykdyti skrydžius iš dar vieno Lietuvos oro uosto. Paskatinta savo sėkmės Kaune, „Ryanair“ pristato penkis naujus vasaros tvarkaraščio maršrutus į Vilnių ir iš jo: Barselona (Žironos oro uostas), Dublinas, Londonas (Standstedo oro uostas), Milanas (Bergamo oro uostas) ir Roma (Čijampino oro uostas).

2011 02 07

Oro uoste daugėja neatsakingų ir pavojų keliančių keleivių veiksmų
Nuo metų pradžios Tarptautiniame Vilniaus oro uoste (TVOU) registracijos ir aviacijos saugumo patikros metu 7 keleiviai pajuokavo, kad su savimi turi sprogmenų ar kitų pavojingų daiktų. Pernai per visus metus tokių incidentų buvo 11. Nors visi šie pranešimai buvo melagingi, toks elgesys oro uoste yra netoleruojamas ir vertinamas kaip reali grėsmė.

2011 02 01

Apie skrydžius virš Lietuvos - išsamiau
Turime gerų žinių aviacijos mėgėjams! Vilniaus oro uosto interneto svetainėje atnaujinome skiltį „Orlaivių eismas ore“.

2011 01 31

Išaugo Vilniaus oro uosto keleivių pasitenkinimas gaunamomis paslaugomis
Vilniaus oro uostas patinka daugeliui keliaujančių – jis patogus, mažas, jaukus, jame lengva orientuotis, čia greitas aptarnavimas bei paslaugus personalas, rodo 2010 m. metų gale rinkos analizės ir tyrimų grupės UAB RAIT atlikto keleivių tyrimo rezultatai.

2011 01 27

"airBaltic" kovo pabaigoje atnaujins skrydžius iš Vilniaus į Londoną ir Dubliną
Latvijos kapitalo oro bendrovė "airBaltic" nuo kovo pabaigos atnaujins tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Londoną ir Dubliną, kurių buvo atsisakyta pernai spalį, praneša BNS.

2011 01 17

"Estonian Air" dar labiau plečia savo tinklą ir pristato skrydį Vilnius-Berlynas
"Estonian Air" išplatino šį pranešimą:

2011 metų gegužės 1 dieną prasidėsiantys skrydžiai tarp Vilniaus ir Berlyno Tegelio (Tegel) oro uosto vyks keturis kartus per savaitę – pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais. Šie skrydžiai bus vykdomi iki 2011 metų spalio 29 dienos.

2011 01 06

Sniegu gausi žiema Vilniaus oro uosto darbo netrikdo
Europos oro uostams šią žiemą sunkiai vaduojantis iš sniego ir pūgų apgulties, dėl ko stringa tūkstančiai keliautojų, Tarptautiniam Vilniaus oro uostui (TVOU) žiemos stichija nesutrikdė darbo. Dėl to Vilniuje nebuvo skrydžių sutrikimų, nors tarnybos pripažįsta, kad darbuotis teko iš peties.

2010 12 22

Vaikus iš Vilniaus išlydi Kalėdų Senelis
Vilniaus oro uostas artėjančių gražiausių metų švenčių proga džiaugiasi kartu su mažaisiais keliautojais, skrendančiais iš Vilniaus, ir dovanoja jiems dar daugiau kalėdinių džiaugsmų.

2010 12 20

Vilniaus oro uoste atidarytas Maldos kambarys
Tarptautiniame Vilniaus oro uoste (TVOU) šiandien atidarytas ir pašventintas Maldos kambarys. Tylioje ir ramioje patalpoje, kurioje negirdėti įprastinio oro uosto ūžesio, pabūti ir pasimelsti bet kuriuo paros metu galės visi skrydžių laukiantys keleiviai.

2010 12 17

"Estonian Air" pradeda vykdyti skrydžius Vilnius-Milanas
"Estonian Air" išplatino šį pranešimą:

Vis labiau augant oro kelionių poreikiui didėja ir Estijos aviakompanijos "Estonian Air" plėtros planai. Kompanija plečia savo skrydžių tinklą iš Vilniaus oro uosto ir pradeda vykdyti tiesioginius skrydžius į Milaną.