Oro uosto naujienos

2013 08 19

SAS dvigubina skrydžių skaičių tarp Vilniaus ir Stokholmo
Nuo š.m. rugpjūčio 19 d. Skandinavijos skrydžių bendrovė SAS keleivius tarp Vilniaus ir Stokholmo skraidins 12 kartų per savaitę, t.y. darbo dienomis vykdys po 2 skrydžius per dieną, o šeštadieniais ir sekmadieniais – po vieną. Iki šiol šiuo maršrutu bendrovė keleivius skraidino 6 kartus per savaitę, t.y. kasdien išskyrus šeštadienius.

2013 08 05

„Air Lituanica“ tiesiogiai skraidins į Vokietijos sostinę
Po mėnesio veiklos – dar vienas „Air Lituanica“ startas: rugpjūčio 5 d. pradėtas vykdyti trečiasis „Air Lituanica“ tiesioginis reguliarus maršrutas – į Berlyno Tėgelio oro uostą. Per pirmąjį veiklos mėnesį kompanija sėkmingai įvykdė 98 skrydžius. Iš viso buvo pasiūlyta 7448 vietos tiesioginiuose skrydžiuose Briuselio ir Amsterdamo kryptimis.

2013 07 31

Vilniaus oro uosto vadovas: “Naujoji taksi tvarka veikia, kviečiame keleivius ja pasitikėti, vežėjus – prisijungti”
Naujajai taksi paslaugų tvarkai prie Vilniaus oro uosto (TVOU) šiandien sukanka mėnuo.  Nuo š.m. liepos 1 d. prie TVOU atvykimo terminalo veikia įrengtas specialus kelio ruožas taksi vežėjams, keleivių laukiantiems tvarkingoje „gyvoje“ eilėje. Šiuo metu TVOU taksi paslaugas teikia vežėjai SMART Taxi, VšĮ „Vilnius veža“ ir penki individualią veiklą vykdantys vežėjai.

2013 07 12

Europos oro uostų organizacijos vadovas: vienintelė oro uostų perspektyva – jungtis
„Siekiant atlaikyti intensyvią konkurencinę kovą dėl keleivių ir aviakompanijų, vienintelė perspektyva oro uostas – bendradarbiauti ir jungtis“, teigė vakar Tarptautiniame Vilniaus oro uoste spaudos konferenciją surengęs Europos oro uostus vienijančios organizacijos „Airport Council International“ (ACI) Europe vadovas Olivier Jankovec.

2013 07 09

Naujas „Wizz Air“ maršrutas peržengia Europos ribas
Didžiausia Vidurio ir Rytų Europoje pigių skrydžių ir mažų sąnaudų bendrovė „Wizz Air“ pranešė apie naują maršrutą iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto. Ši oro transporto bendrovė nuolat plėtė savo skrydžių tinklą iš Vilniaus – birželio pradžioje pradėti skrydžiai į Norvegijos miestą Alesundą ir tik prieš 4 dienas įvyko pirmasis skrydis į Ukrainos sostinę Kijevą. „Wizz Air“ paskelbė apie naują maršrutą iš Lietuvos į Izraelį. Skrydžiai į Tel Avivo Ben Gurion tarptautinį oro uostą prasidės spalio pabaigoje ir iš pradžių bus vykdomi du kartus per savaitę. Svetainėje wizzair.com skrydžių bilietų galite įsigyti nuo 49,99* EUR (į vieną pusę įskaitant visus mokesčius).

2013 07 09

„Air Lituanica“ pradėjo kasdienius skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą
Šiandien, liepos 8 d. Amsterdamo Šipolio (Schiphol) oro uostas raudonomis tulpėmis sutiko pirmojo „Air Lituanica“ skrydžio iš Vilniaus keleivius. Pirmąjį Lietuvos orlaivį didžiausiame Nyderlandų oro uoste sveikino ir šventinis automobilių paradas.

2013 07 04

SAS pasirašė sutartį su „Airbus“ dėl naujų orlaivių įsigijimo
Skandinavijos skrydžių bendrovė SAS pasirašė memorandumą su lėktuvų gamintoja „Airbus“ dėl aštuonių naujų „A350-900 XWB” ir keturių „A330-300 Enhanced“ orlaivių įsigijimo. Šios sutarties pasirašymas - tai SAS tolimųjų reisų lėktuvų parko atnaujinimo strategijos įgyvendinimo pradžia. Joje numatoma galimybė užsakyti dar šešis „A350-900 XWB” orlaivius, o šiam procesui skirta 3,3 mlrd. JAV dolerių.

2013 07 03

Vilniaus oro uostas imasi taksi paslaugų pertvarkymo
Nuo liepos 1 dienos pasikeitė taksi paslaugų tvarka prie Vilniaus oro uosto. Keisdamas šią tvarką, Vilniaus oro uostas (TVOU) visų pirmą siekia, kad sumažėtų šių paslaugų įkainiai ir pagerėtų kokybė. Taip pat oro uostas įveda griežtesnius reikalavimus taksi vežėjams.

2013 06 27

Labai svarbių svečių aptarnavimui – nauja salė Vilniaus oro uoste
Lietuvai nuo liepos perimant pirmininkavimą ES Tarybai, Tarptautiniame Vilniaus oro uoste (TVOU) baigta statyti nauja Labai svarbių asmenų (LSA) salė. Pastačius dar vieną LSA salę, oro uoste padidės svarbių asmenų aptarnavimo pralaidumas ir kokybė.

2013 06 25

Rudenį SAS keleiviams pasiūlys naujų maršrutų
Nuo 2013 - 2014 m. aviacijos žiemos sezono pradžios Skandinavijos skrydžių bendrovės SAS keleiviai tiesioginiu reisu iš Kopenhagos galės pasiekti Bremeną (Vokietija) bei Humbersaidą (Jungtinė Karalystė). Pradėjus vykdyti skrydžius šiais maršrutais, bendras SAS naujų maršrutų 2013 m. skaičius išaugs iki 52.