Oro uosto naujienos

2013 11 12

Nuo gruodžio – tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Minską
Nuo š.m. gruodžio 19 d. tiesioginius skrydžius iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) į Minską pradės vykdyti baltarusių aviakompanija „BelAvia“. Skrydžiai į Baltarusijos sostinę bus vykdomi 8 kartus per savaitę „CRJ-100/200“ orlaiviu, talpinančiu 50 keleivių. Bilietus jau galima įsigyti Lietuvos kelionių agentūrose ir internete.

2013 11 05

„Air Lituanica“ pirmoji Vilniaus oro uoste pradėjo teikti nepertraukiamos skrydžių registracijos paslaugą
Nuo lapkričio 2 d. oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ pirmoji Tarptautiniame Vilniaus oro uoste pradėjo teikti nepertraukiamos skrydžių registracijos paslaugą. Keleiviai gali bet kuriuo jiems patogiu metu registruotis ir priduoti bagažą į visus tos dienos kompanijos skrydžius.

2013 11 04

Šiandien Vilniaus oro uostas pasitiko pirmąjį „Polet Airlines“ reisą iš Sankt Peterburgo
Šiandien/Vakar Tarptautiniame Vilniaus oro uoste pasitiktas ir atgal į Sankt Peterburgą palydėtas pirmasis naujo reguliaraus reiso lėktuvas. Tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į  antrąjį pagal dydį Rusijos miestą rusų aviakompanija „Polet Airlines“ vykdys du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais.

2013 10 30

Iš Vilniaus oro uosto pakilo pirmasis „Wizz Air“ maršruto Vilnius - Tel Avivas orlaivis
Pirmasis „Wizz Air“ skrydis iš TVOU į Tel Avivo Ben Gurion Tarptautinį oro uostą pradėtas šiandien 17 val. Vilniaus laiku. Šis maršrutas yra vienas iš dviejų naujųjų TVOU žiemos sezono maršrutų ir bus vykdomas 2 kartus per savaitę.

2013 10 25

Į žiemos olimpines žaidynes „airBaltic“ skraidins papuoštu lėktuvu
Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ „Boeing 737“ lėktuvą nudažė Sočio žiemos olimpinių žaidynių simbolika. Taip oro bendrovė pažymėjo naują partnerystę su Latvijos olimpiniu komitetu. Keleiviai šiuo lėktuvu skraidys po Europos, Artimųjų Rytų ir NVS šalis.

2013 10 21

„Air Lituanica“ didina kalėdinių skrydžių skaičių
Kalėdiniu laikotarpiu - nuo gruodžio 20 d. iki sausio 5 d. - „Air Lituanica“ didina skrydžių skaičių. Iš Vilniaus ir Palangos oro uostų į Londono ir Dublino oro uostus bus skraidinama trečdaliu dažniau nei planuota – vyks 64 reisai. Taip pat didinamas skrydžių skaičius į Miuncheną ir Amsterdamą. Iš viso keleiviams šventiniu laikotarpiu bus pasiūlyta virš 7000 vietų skrydžiuose.

2013 10 10

Tarptautiniame Vilniaus oro uoste įrengtas išmanus gyvybes gelbstintis įrenginys
Šiandien Tarptautiniame Vilniaus oro uoste (TVOU) buvo įrengtas naujas automatinis defibriliatorius - elektros smūgį širdyje sukeliantis aparatas, kuris naudojamas staigaus širdies priepuolio metu. Tokie priepuoliai  – viena dažniausiai pasitaikančių mirties priežasčių pasaulyje, kuri ištinka vieną žmogų iš 1000. Efektyviausias būdas išgelbėti gyvybę širdies priepuolio atveju - kuo skubiau atstatyti širdies ritmą defibriliatoriumi. Šį išmanų įrenginį oro uostui padovanojo Norvegijos kompanija "Natural Pharmaceuticals".

2013 10 08

Šį lapkritį atnaujinami tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Sankt Peterburgą
Šių metų lapkričio 4 d. tiesioginius skrydžius iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) į Sankt Peterburgą  pradės aviakompanija „Polet Airlines“. Skrydžiai į antrąjį pagal dydį Rusijos miestą „SAAB 2000“ orlaiviu, talpinančiu 50 keleivių, bus vykdomi du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais.

2013 10 01

Vilniaus oro uoste šiandien pasveikinta dumilijoninė keleivė
Šiandien, spalio 1 d. Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) peržengė dviejų milijonų aptarnautų keleivių skaičių. Orlaivis, kuris Vilniaus oro uostui atskraidino dumilijoninį keleivį, sostinės oro uoste leidosi 16:30 val., aviakompanijos „Wizz Air“ reisu Nr. W6 8026  iš Eindhoveno.

2013 09 24

Prasidėjo skrydžiai penktuoju „Air Lituanica“ maršrutu į Miuncheną
Po trejų metų pertraukos, nuo šeštadienio, rugsėjo 21 d., „Air Lituanica“ atnaujino susisiekimą oru su Miunchenu. Skrydžiai iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto į Miuncheno oro uostą bus vykdomi 3 kartus per savaitę. Miunchenas yra penktoji kompanijos kryptis per tris skrydžių veiklos mėnesius.