Oro uosto naujienos

2014 07 22

„Turkish Airlines” gerina susisiekimą tarp Vilniaus ir Stambulo
Nuo spalio pabaigos, trečia pagal dydį aviakompanija Europoje tarp Vilniaus ir Stambulo skraidys penkis kartus per savaitę. Be to, kelionė taps patogesne, nes atsisakoma papildomo sustojimo Taline ir į Vilnių bus skraidoma tik tiesiogiai.

2014 07 18

Vilniaus oro uoste „Ryanair“ pasveikino 15-milijoninį keleivį Baltijos šalyse
Šiandien, liepos 18 dieną, didžiausia Europoje reguliarių skrydžių bendrovė „Ryanair” Vilniaus oro uoste pasveikino 15-milijoninį keleivį Baltijos šalyse – tiek aviakompanija jų pervežė nuo savo veiklos Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje pradžios 2004-aisiais.

2014 07 09

„airBaltic“ pilotų kabinose – ekologiškos inovacijos
Baltijos šalių oro bendrovės „airBaltic“ pilotų kabinose – permainos. Pilotų naudojamus popierinius skrydžių vadovus, instrukcijas, rekomendacijas ir kitus dokumentus pakeis „iPad“ planšetės. Išmanieji įrenginiai efektyvins darbą ir padės suvartoti mažiau degalų bei popieriaus.

2014 07 02

Startavo maršrutinių autobusų reisas iš Minsko į Vilniaus ir Kauno oro uostus
Kaimyninės Baltarusijos keleiviai Vilniaus ir Kauno oro uostus galės pasiekti dar greičiau ir patogiau. Minske veikiančios transporto grupės „Alizana“ įmonė „Loukost“ pradėjo ekspreso reisus Minskas - Kauno oro uostas ir atgal, o liepą maršrutą papildys ir sustojimas Vilniaus oro uoste.

2014 07 01

Šiandien pradeda veikti Lietuvos oro uostų tinklas
Šiandien, 2014 m. liepos 1 d., veiklą pradeda valstybės įmonė Lietuvos oro uostai (LTOU) su trimis – Vilniaus, Kauno ir Palangos – filialais. LTOU generalinio direktoriaus pareigas eis iki šiol VĮ Tarptautiniam Vilniaus oro uostui vadovavęs Gediminas Almantas.

2014 07 01

„KlasJet“ pasiruošęs pirmajam skrydžiui
Naujai įsteigtas VIP užsakomųjų skrydžių operatorius „KlasJet“, besispecializuojantis privačių ir bendrovių užsakomųjų skrydžių organizavime, džiaugiasi galėdamas paskelbti apie sėkmingai gautą oro vežėjo pažymėjimą. 2014 m. pradžioje įkurta bendrovė teiks paslaugas iš savo bazinio oro uosto Vilniuje, Lietuvoje bei kitų Europos Sąjungos ir NVS šalių oro uostų ir jau liepą planuoja atlikti pirmąjį savo skrydį.

2014 06 26

Šiandien Vilniaus oro uoste - oro keleivių teisių diena
Ką daryti, jeigu atšaukė ar atidėjo skrydį, atsisakė vežti ar perkėlė į žemesnę klasę? Dingo, atkeliavo apgadintas ar apvogtas bagažas? Atsakymus į šiuos ir daugelį kitų keleiviams kylančių klausimų vartotojų teisės specialistai atsakys šiandien Tarptautiniame Vilniaus oro uoste. Šiandien čia veikia Europos vartotojų centro informacinis punktas.

2014 06 26

Palangos oro uoste augo keleivių srautas ir skrydžių skaičius
Per penkis pirmuosius šių metų mėnesius Tarptautinis Palangos oro uostas (TPOU) aptarnavo 5 proc. daugiau keleivių nei tuo pačiu 2013 m. laikotarpiu. Šiuo metu TPOU reguliariuosius skrydžius į Kopenhagą vykdo Skandinavijos oro linijos „SAS“, į Rygą – „airBaltic“, į Oslą – „Norwegian Air Shuttle“, į Maskvą – „RusLine“.

2014 06 11

Oro linijos „Finnair“ šią savaitę mini 20 metų veiklos Vilniaus oro uoste sukaktį ir didina skrydžių skaičių
Šią savaitę didžiausia Suomijos aviakompanija „Finnair“ mini dvidešimties metų skrydžių iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) sukaktį. Šia proga oro linijos didina tiesioginių skrydžių, jungiančių Vilnių ir Helsinkį skaičių iki 14 kartų per savaitę. Vasaros sezono įkarštyje, nuo š.m. birželio 23 d. iki rugpjūčio 10 d.  „Finnair“  Helsinkio maršrutą pastiprins dar 5 papildomais skrydžiais.

2014 06 02

Pranešimas apie VĮ Tarptautinio Vilniaus oro uosto, VĮ „Kauno Aerouostas“ ir VĮ Tarptautinio Palangos oro uosto reorganizavimą
Pranešame, jog valstybės įmonė Tarptautinis Vilniaus oro uostas (toliau – TVOU), valstybės įmonė „Kauno aerouostas“ (toliau – KA) ir valstybės įmonė Tarptautinis Palangos oro uostas (toliau – TPOU) yra reorganizuojamos prijungimo būdu, ir nuo 2014 metų liepos 1 dienos veiks kaip viena įmonė su trimis – Vilniaus, Kauno ir Palangos – filialais.