Oro uosto naujienos

2013 10 10

Tarptautiniame Vilniaus oro uoste įrengtas išmanus gyvybes gelbstintis įrenginys
Šiandien Tarptautiniame Vilniaus oro uoste (TVOU) buvo įrengtas naujas automatinis defibriliatorius - elektros smūgį širdyje sukeliantis aparatas, kuris naudojamas staigaus širdies priepuolio metu. Tokie priepuoliai  – viena dažniausiai pasitaikančių mirties priežasčių pasaulyje, kuri ištinka vieną žmogų iš 1000. Efektyviausias būdas išgelbėti gyvybę širdies priepuolio atveju - kuo skubiau atstatyti širdies ritmą defibriliatoriumi. Šį išmanų įrenginį oro uostui padovanojo Norvegijos kompanija "Natural Pharmaceuticals".

2013 10 08

Šį lapkritį atnaujinami tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Sankt Peterburgą
Šių metų lapkričio 4 d. tiesioginius skrydžius iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) į Sankt Peterburgą  pradės aviakompanija „Polet Airlines“. Skrydžiai į antrąjį pagal dydį Rusijos miestą „SAAB 2000“ orlaiviu, talpinančiu 50 keleivių, bus vykdomi du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais.

2013 10 01

Vilniaus oro uoste šiandien pasveikinta dumilijoninė keleivė
Šiandien, spalio 1 d. Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) peržengė dviejų milijonų aptarnautų keleivių skaičių. Orlaivis, kuris Vilniaus oro uostui atskraidino dumilijoninį keleivį, sostinės oro uoste leidosi 16:30 val., aviakompanijos „Wizz Air“ reisu Nr. W6 8026  iš Eindhoveno.

2013 09 24

Prasidėjo skrydžiai penktuoju „Air Lituanica“ maršrutu į Miuncheną
Po trejų metų pertraukos, nuo šeštadienio, rugsėjo 21 d., „Air Lituanica“ atnaujino susisiekimą oru su Miunchenu. Skrydžiai iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto į Miuncheno oro uostą bus vykdomi 3 kartus per savaitę. Miunchenas yra penktoji kompanijos kryptis per tris skrydžių veiklos mėnesius.

2013 09 19

„Wizz Air“ 30 proc. augimas Vilniuje: trečiasis lėktuvas bei 2 naujos kryptys į Gruziją ir Graikiją 2014 m.
„Wizz Air”, didžiausia pigių skrydžių ir mažų sąnaudų oro linijų bendrovė Vidurio ir Rytų Europoje, nuo kitų metų kovo Vilniaus oro uoste bazuos jau trečiąjį lėktuvą „Airbus A320”.

2013 09 18

Atnaujinami skrydžiai iš Vilniaus į Prahą ir Miuncheną
Nuo penktadienio, rugsėjo 20 d., „Air Lituanica“ pradeda skrydžius iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) į Prahos Vaclovo Havelo oro uostą (angl. Václav Havel Airport Prague), o nuo šeštadienio, rugsėjo 21 d. – į Miuncheno oro uostą.

2013 09 05

Vilniaus oro uostą pasiekė antrasis „Air Lituanica“ orlaivis
Šiandien, rugsėjo 5 d., 17 val. 15 min. Tarptautiniame Vilniaus oro uoste nusileido antrasis oro linijų bendrovės „Air Lituanica“ orlaivis „Embraer 175“. 86 vietų orlaivis atskrido iš Brazilijos. „Air Lituanica“ antrąjį lėktuvą nuomojasi tiesiogiai iš gamintojo „Embraer“ dukterinės kompanijos „ECC Leasing“.

2013 08 30

Kalėdų laikotarpiu „Air Lituanica“ iš Vilniaus ir Palangos skraidys į Londoną ir Dubliną
Didžiųjų metų švenčių laikotarpiu – nuo gruodžio 20 d. iki sausio 4 d. oro linijų bendrovė „Air Lituanica”, bendradarbiaudama su užsakomųjų skrydžių kompanija „Small Planet Airlines”, skraidins tiesiogiai į Londoną ir Dubliną. Skrydžiai bus vykdomi iš ir į Vilniaus bei Palangos oro uostus.

2013 08 27

Rugsėjo mėn. „Air Lituanica“ pradės skrydžius iš Vilniaus į Prahą ir Miuncheną
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ nuo rugsėjo 20 d., prie jau vykdomų trijų tiesioginių reguliarių maršrutų, pridės skrydžius iš Vilniaus į Prahą, o nuo rugsėjo 21 d. – į Miuncheną. Abiem naujaisiais maršrutais bus skraidinama kompanijos „Air Lituanica“ antruoju orlaiviu „Embraer 175“. 86 vietų orlaivis nuomojamas iš gamintojo „Embraer“ dukterinės kompanijos „ECC Leasing“.

2013 08 19

Nuo rugsėjo „Air Lituanica“ į Amsterdamą skraidins dažniau
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ toliau siūlo keleiviams patogesnius jungiamuosius skrydžius. Nuo rugsėjo 15 d. į Amsterdamą bendrovė skraidins ne vieną, bet du kartus per dieną. Dabar skrydžiai bus vykdomi ir ryte, ir vakare.