Oro uosto naujienos

2014 09 11

SAS persikėlė į naują Londono Hitrou oro uosto terminalą
Nuo šios savaitės Skandinavijos skrydžių bendrovė savo keleivius Londono Hitrou oro uoste pasitinka naujajame, antrajame terminale. Čia nuo šiol leisis ir kils visų 23-jų „Star Alliance“ aljansui priklausančių oro bendrovių lėktuvai.

2014 09 09

Vilniaus oro uostas pasitiko dumilijoninę keleivę
Rugsėjo 9 dieną Vilniaus oro uostas peržengė dviejų milijonų per šiuos metus aptarnautų keleivių skaičių, o jubiliejine keleive tapo aviakompanija „Lufthansa“ iš Frankfurto į Vilnių atskridusi slovakė Jana Hamranova.

2014 09 08

Išplėstas laikas, kurio metu galima registruotis „Estonian Air“ skrydį
Estijos aviakompanija pranešė, jog nuo šiol registracija internete prasidės iki suplanuoto skrydžio likus 36 valandoms, ir bus uždaroma iki numatyto pakilimo laiko likus 45 minutėms. Išplėstinis laikas galioja visoms „Estonian Air“ registracijoms, išskyrus į skrydžius Sankt Peterburgo bei Kijevo kryptimis.

2014 09 04

„Ryanair“ skraidins iš Vilniaus į Madridą
Rugsėjo 3 dieną pigių skrydžių aviakompanija „Ryanair“ paskelbė, jog pradės skrydžius
nauja kryptimi – iš Vilniaus į Madrido oro uostą. Skrydžiai į Ispanijos sostinę prasidės 2015 metų kovo 29 dieną ir keleivius skraidins keturis kartus per savaitę - pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais.

2014 09 03

Rugpjūtis – rekordinis mėnuo Vilniaus oro uoste pagal aptarnautų keleivių skaičių
Rugpjūtį Vilniaus oro uoste buvo pasiektas naujas veiklos rekordas – per paskutinį vasaros mėnesį į ir iš sostinės oro uosto keliavo daugiau nei 301 tūkstantis žmonių.

2014 08 06

„Wizz Air“ plėtra Vilniaus oro uoste – trys naujos kryptys
„Wizz Air“, didžiausia pigių skrydžių bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, šiandien paskelbė toliau plėsianti savo pigių skrydžių ir maršrutų tinklą Lietuvoje ir 2015 m. aviacinio vasaros sezono metu iš Vilniaus siūlys tris kartus per savaitę skristi į Frankfurto Hano oro uostą, o į Belfastą ir Malmę – du kartus per savaitę.

2014 08 05

Jubiliejinė aviakompanijos „LOT Polish Airlines“ paroda Vilniaus oro uoste
„Rolling Stones“ atvykimas į Varšuvą 1967-aisiais, iš Švedijos atskridusi „Šv. Liucija“ lipa iš lėktuvo – tai tik keletas vaizdų iš istorinės, 85-ąjį jubiliejų šiais metais švenčiančios aviakompanijos „LOT Polish Airlines“ parodos, kuri nuo šiandien veikia Vilniaus oro uoste. Ekspozicija, sudaryta iš unikalių archyvinių nuotraukų, atspindi įvairius aviakompanijos raidos etapus ir įsimintinus įvykius.

2014 07 30

„airBaltic“ iš Vilniaus į Amsterdamą skraidys tiesiogiai
Latvijos oro bendrovė „airBaltic“ nuo rudens pradeda tiesioginius skrydžius iš Vilniaus oro uosto į Amsterdamą. Tuo pačiu metu bus pradėti ir tiesioginiai skrydžiai tarp Talino ir Paryžiaus.

2014 07 28

Nuo rudens – daugiau skrydžių į Daniją
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ prie savo reguliaraus skrydžių tvarkaraščio prideda Bilundą. Vasaros sezono metu pradėti skrydžiai į Danijos miestą ir toliau bus vykdomi 2 kartus per savaitę.

2014 07 25

Nauja „Ryanair“ kryptis - į Šanono miestą Airijoje
Liepos 24 d. pigių skrydžių aviakompanija  „Ryanair“ paskelbė, kad žiemos sezonu vykdys skrydžius nauja kryptimi – iš Kauno į Šanono oro uostą Airijos vakaruose.