Oro uosto naujienos

2009 12 24

Vilniaus oro uostas priėmė orlaivius iš kitų oro uostų
Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) trečiadienį priėmė Kauno ir Rygos oro uostuose dėl prastų orų negalėjusius leistis orlaivius. TVOU priėmė 5 “Ryanair” ir "airBaltic" orlaivius.

2009 12 18

Iš Vilniaus – dar trys naujos kryptys į Europos miestus
Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) reguliariųjų skrydžių tvarkaraštis pasipildo dar 3 naujomis kryptimis – oro linijų bendrovė „airBaltic“ šiandien pradeda reguliariuosius skrydžius į Paryžių, šeštadienį – į Miuncheną, pirmadienį – į Berlyną.

2009 12 15

Vilniaus oro uoste eksponuojama nuotraukų paroda „Okeanija“
Tarptautiniame Vilniaus oro uoste, riboto patekimo zonoje (prie ne Šengeno sektoriaus), išvykstantiems keleiviams eksponuojama kelionių ekspedicijos po Okeaniją nuotraukų paroda.

2009 12 08

„Star1 Airlines“ didina reisų į Londoną skaičių
2009 12 08 "Star1 Airlines" išplatino pranešimą spaudai:

Iškart po Naujųjų metų lietuviško kapitalo skrydžių bendrovė „Star1 Airlines” į Londoną  skraidins ne keturis, bet penkis kartus per savaitę – bendrovės skrydžių tvarkaraštį papildys antradienio reisas Vilnius - Londonas.

2009 12 04

Keleivių srautai Vilniaus oro uoste stabilizuojasi
Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) lapkritį aptarnavo 95.771 keleivį. Iš viso šiemet per 11 mėn. aptarnauta 1,218 mln. keleivių.

2009 12 02

Vilniaus oro uosto erdvėse – aviacijos fotografijos paroda
Gruodžio 3 d., ketvirtadienį, Tarptautinio Vilniaus oro uosto išvykimo salės antrame aukšte atidaroma tarptautinio aviacijos fotografijos konkurso dalyvių paroda ir pristatomas nuotraukų albumas “Dangaus paveikslai”.

2009 11 27

Oro uostas optmizuoja aviacijos saugumą
Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) pertvarko Aviacijos saugumo departamento darbą. Įdiegus naujas technologijas ir atsisakius besidubliuojančių darbuotojų funkcijų, oro uostas sutaupys apie 4 mln. Lt per metus.

2009 11 27

Į Lietuvą atskrido Kalėdų senelis iš Suomijos
Penktadienį Tarptautiniame Vilniaus oro uoste nusileido orlaivis, į Lietuvą artėjančių Kalėdų proga vaikų pasveikinti atgabenęs Kalėdų senelį iš Suomijos Joulupukki.

2009 11 25

Atnaujintoje interneto svetainėje – didelės naujos galimybės
Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) visiškai atnaujino savo interneto svetainę, taip keleiviams ir verslo partneriams bei potencialiems klientams suteikdamas dar daugiau galimybių gauti informaciją apie oro uoste teikiamas paslaugas ir galimybes verslui.

2009 11 23

Vilniaus oro uoste – moksleivių piešinių paroda apie aviaciją
Tarptautinio Vilniaus oro uosto riboto patekimo zonoje terminalo sienas papuošė spalvingi moksleivių piešiniai. Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos moksleivių piešiniai eksponuojami išvykimo salėse, kur skrydžio laukia aviacijos saugumo patikrą praėję keleiviai.

RSS