Oro uosto naujienos

2011 05 23

Vasarą –nauji vežėjai ir reguliariosios kryptys Vilniaus oro uoste
Įsibėgėjant vasaros skrydžių sezonui, į Vilniaus oro uosto veiklą įsilieja naujos oro linijų bendrovės ir nauji maršrutai. Reguliariuosiomis kryptimis iš Vilniaus 16 oro bendrovių skraidins į 29 Europos oro uostus.

2011 05 23

Krepšinio čempionatui – sirgaliams speciali tribūna oro uoste
Vilniaus oror uostas kartu su „EuroBasket 2011” jau nekantriai laukia Europos vyrų krepšinio čempionato ir nori Jus įtraukti į būsimą siautulį, pasiūlydami naują pramogą oro uoste.

2011 05 16

„airBaltic“ tiesioginius skrydžius iš Vilniaus siūlys bendradarbiaudama su „Skyways“
"airBaltic" išplatino šį pranešimą:

Nuo birželio 7 dienos Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“, bendradarbiaudama su Švedijos oro bendrove „Skyways“, keleiviams siūlys tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Stokholmą ir Berlyną.

2011 05 13

Vilniaus oro uoste – daugiau pramogų vaikams
Vilniaus oro uostas kartu su Lietuvos ir visomis pasaulio šeimomis gegužės 15 dieną minės Tarptautinę šiemos dieną. Šia proga keleivių terminale esančioje vaikų žaidimų aikštelėje įrengta nauja pramoga: kauliukų žaidimas ant grindų.

2011 05 02

„Ryanair“ pradeda skraidyti ilgai lauktais maršrutais iš Vilniaus. Naujas oro uostas ir maršrutai išplės dabartinį tinklą
"Ryanair" išplatino šį pranešimą:

„Ryanair“ – populiariausia Europos pigių skydžių oro transporto bendrovė pradeda skraidyti ilgai lauktu maršrutu iš Lietuvos sostinės Vilniaus. Tai pirmasis maršrutas iš šešių, kuriuo nuo šiandien pradedama skaidyti iš Vilniaus į Milaną (Bergamo). Skrydžiai naujuoju maršrutu iš Vilniaus į Milaną (Bergamo) bus vykdomi du kartus per savaitę pirmadieniais ir penktadieniais, o nuo gegužės 11 d. taip pat ir trečiadieniais.

2011 04 15

„Wizz Air“ atidaro savo 14-ąją bazę Vilniuje
"Wizz Air" išplatino šį pranešimą:

„Wizz Air“ – didžiausia pigių skrydžių bendrovė Rytų ir Centrinėje Europoje, šiandien spaudos konferencijoje pranešė nuo rytojaus, balandžio 16 d., pradedanti veiklą savo 14-oje bazėje, Vilniuje.

2011 04 12

Keleivius iš Vilniaus oro uosto lydės garsusis Vilniaus angeliukas
Iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) išvykstantys keleiviai nuo šiol turės globėją. Oro uosto išvykimo salėje ant lagamino įsitaisė skulptoriaus Vaidoto Ramoškos sukurtas baltas angelas.

2011 04 08

Nauji autobusų maršrutai į Vilniaus oro uostą
Nuo balandžio 1 dienos bendrovė “Toks”, bendradarbiaudama su Vilniaus oro uostu, pradėjo tiesioginius pervežimus iš Palangos į Vilniaus oro uostą, užsukant į Klaipėdos ir Kauno autobusų stotis.

2011 04 06

"Lietuvos spauda" plečia naujos koncepcijos prekybos vietų tinklą
"Lietuvos spauda" išplatino šį pranešimą:

Mažmeninės prekybos tinklas "Lietuvos spauda" toliau vykdo specializuotų prekybos vietų, kurios kuriamos atsižvelgiant į konkrečios vietos pirkėjų poreikius ir pagal tai sudaromą asortimentą, plėtrą. Kovo 28 d. Vilniaus oro uoste duris atvėrė naujos koncepcijos bendrovės dovanų centras, išskirtinai orientuotas tik į Lietuvoje pagamintus dirbinius ir suvenyrus. Tai jau 298-oji bendrovės valdoma prekybos vieta mūsų šalyje ir ketvirtoji parduotuvė Vilniaus oro uoste.

2011 03 28

Vasaros sezoną Vilniuje – naujos kryptys ir oro bendrovės
Tarptautiniame Vilniaus oro uoste (TVOU) sekmadienį įsigaliojo naujas vasaros sezono reguliariųjų skrydžių tvarkaraštis. Vasaros sezoną Vilniaus oro uostas pasitinka naujomis kryptimis ir naujomis oro bendrovėmis, pradedančiomis darbą Vilniuje. Skaičiuojama, kad jos šiemet į Vilnių turėtų pritraukti apie pusę milijono keleivių.