Greitoji aviacijos saugumo keleivių patikra

Oro uosto naujienos

2010 01 13

"Estonian Air“ ir „KLM Royal Dutch Airlines“ tiesiogiai skraidins iš Vilniaus į Amsterdamą
"Estonian Air" išplatino pranešimą:

Estijos oro bendrovė „Estonian Air“ ir olandų „KLM Royal Dutch Airlines“ pranešė nuo vasario 12 d. pradedančios bendradarbiauti organizuodamos reisus iš Talino per Vilnių į Amsterdamą. Tiesioginis susisiekimas tarp Vilniaus ir Amsterdamo bus vykdomas kasdien, išskyrus šeštadienius.

2010 01 13

„Star1 Airlines“ didina reisų į Londoną skaičių
"Star1 Airlines" pranešimas spaudai:

„Star1 Airlines” nuo balandžio 29 d. didina reisų į Londoną skaičių ir vietoj penkių skraidys šešis kartus per savaitę – bendrovės skrydžių tvarkaraštį papildys ketvirtadienio reisas Vilnius – Londonas.

2010 01 11

Nuo sausio 11 d. SAS atnaujina skrydžius iš Vilniaus oro uosto
SAS sausio 11 dieną išplatino šį pranešimą spaudai:

Skandinavijos oro bendrovė SAS nuo šiandien vėl pradeda vykdyti reguliarius skrydžius iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto į Kopenhagą. SAS keleivius tarp Lietuvos ir Danijos sostinių skraidins 2 kartus per dieną, iš viso 14 kartų per savaitę.

2010 01 11

„airBaltic“ pradeda skrydžius iš Vilniaus į Romą
Oro bendrovė "airBaltic" sausio 11 dieną išplatino šį pranešimą spaudai:

Nuo šiandien Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ atnaujina tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Romą. Į Italijos sostinę bus vykdomi popietiniai reisai tris kartus per savaitę – pirmadieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

2010 01 11

Internete – lėktuvų eismas virš Vilniaus
Simonas Bartkus | Blog
www.simonas.bartkus.lt

Daugelis aviacijos entuziastų greičiausiai žino norvegišką švedišką internnetinę paslaugą “flygradar”, kurios dėka galima stebėti lėktuvų eismą ore realiuoju laiku.

2010 01 05

Tarptautiniame Vilniaus oro uoste automobiliai nemokamai gali stovėti 15 minučių
Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) prie atvykimo terminalo įrengė triumpalaikio automobilių stovėjimo aikštelę, kurioje keleiviai ir juos lydintys asmenys automobilius nuo šios savaitės gali palikti stovėti nemokamai 15 minučių.

2010 01 04

Iš Vilniaus – skrydžiai į Amsterdama ir Romą
Latvijos oro bendrovė „airBaltic“ atnaujina tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą ir Romą.

2009 12 28

Vilniaus oro uostas kviečia miesto taksi įmones bendradarbiauti
Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) keičia taksi paslaugų teikimo sąlygas prie atvykimo terminalo ir kviečia visas Vilniaus taksi įmones teikti šias paslaugas pagal oro uosto nustatytus kokybės reikalavimus.

2009 12 24

Vilniaus oro uostas priėmė orlaivius iš kitų oro uostų
Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) trečiadienį priėmė Kauno ir Rygos oro uostuose dėl prastų orų negalėjusius leistis orlaivius. TVOU priėmė 5 “Ryanair” ir "airBaltic" orlaivius.

2009 12 18

Iš Vilniaus – dar trys naujos kryptys į Europos miestus
Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) reguliariųjų skrydžių tvarkaraštis pasipildo dar 3 naujomis kryptimis – oro linijų bendrovė „airBaltic“ šiandien pradeda reguliariuosius skrydžius į Paryžių, šeštadienį – į Miuncheną, pirmadienį – į Berlyną.

RSS