Oro uosto naujienos

2014 06 02

Pranešimas apie VĮ Tarptautinio Vilniaus oro uosto, VĮ „Kauno Aerouostas“ ir VĮ Tarptautinio Palangos oro uosto reorganizavimą
Pranešame, jog valstybės įmonė Tarptautinis Vilniaus oro uostas (toliau – TVOU), valstybės įmonė „Kauno aerouostas“ (toliau – KA) ir valstybės įmonė Tarptautinis Palangos oro uostas (toliau – TPOU) yra reorganizuojamos prijungimo būdu, ir nuo 2014 metų liepos 1 dienos veiks kaip viena įmonė su trimis – Vilniaus, Kauno ir Palangos – filialais.

2014 05 20

Vilniaus oro uoste pradėjo veikti siuntų terminalas keleiviams
Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) ir skubių siuntų vežėjas „Cargobus“ pristato naują ir itin patogią paslaugą keliaujantiems oru.

2014 05 16

Šią žiemą “Ryanair” iš Lietuvos skraidys 20 krypčių
Vakar, gegužės 15 d., aviakompanija „Ryanair“ Vilniuje pristatė šių metų žiemos sezono skrydžių tvarkaraštį. Aviakompanija vykdys 20 maršrutų iš Vilniaus ir Kauno oro uostų, kuriais planuoja pervežti apie 1,3 milijono keleivių.

2014 05 14

Vilniaus oro uostas kviečia užsidėti pliusą
Kaip greitai ir efektyviai padėti draugui užspringus? Prieš skrydį jaučiate padidėjusį kraujospūdį ir norite jį pamatuoti? Kaip rūpintis savo sveikata keliaujant oru? Ir kaip į šiuos klausimus Jums gali padėti atsakyti, rodos, toks pažįstamas raudono kryželio simbolis?

2014 05 14

Naujos skrydžių kryptys – nauda verslui
Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) 2013 metų metiniame pranešime akcentuojama turizmo industrijos kuriama ekonominė nauda, kuri ypač juntama besivystančiuose regionuose. Šiuo metu beveik 35 proc. tarptautinių keliautojų kelionėms renkasi oro transportą. IATA prognozuoja, kad iki 2017 metų bendras oro keleivių skaičius pasaulyje padidės 31 proc., o tai yra 930 milijonų keleivių daugiau nei 2012 metais. Pabrėžiama, kad geresnis susisiekimas su šalimi tiesiogiai teigiamai veikia ekonomiką. Pavyzdžiui, Naujoji Zelandija, ilguoju periodu, galėtų papildomai padidinti BVP beveik 100 mln. JAV dol., jei išplėstų dabar turimą skrydžių krypčių aprėptį ir dažnius. „Londono mados savaitė“ dėl patogaus oro susisiekimo, sutraukia dalyvių iš daugiau nei 25 šalių. Skaičiuojama, kad vien ši savaitė turi įtakos užsakymams, kurių vertė viršija 159 milijonus JAV dol. Patogesnis susisiekimas taip pat turi įtakos konkurencijai ir padidėjusiai užsienio tiekėjų produkcijos ir paslaugų pasiūlai. Patogesnis susisiekimas taip pat skatina glaudesnius ryšius su potencialiais investuotojais.

2014 05 13

Žiemos švenčių laikotarpiu SAS pasiūlys tiesioginius skrydžius tarp Vilniaus ir Oslo
Skandinavijos skrydžių bendrovė SAS š.m. gruodžio 19, 21, 26 bei 28 dienomis ir 2015 m. sausio 4 bei 5 dienomis keleiviams pasiūlys tiesioginius skrydžius tarp Vilniaus ir Oslo. Skrydžiai iš ir į Norvegijos sostinę bus vykdomi “Boeing 737-700” lėktuvais, bilietus bus galima įsigyti nuo š.m. gegužės 13 d.

2014 05 09

Vakar Vilniuje šventiškai leidosi pirmas „Norwegian“ tiesioginio maršruto iš Stokholmo lėktuvas
Vakar, gegužės 8 d. 21 val. 30 min. Tarptautiniame Vilniaus oro uoste (TVOU) leidosi pirmasis norvegų aviakompanijos „Norwegian Air Shuttle“  naujo tiesioginio reiso iš Stokholmo Arlandos oro uosto orlaivis. Keleivius ir įgulą pirmieji pasveikino TVOU Priešgaisrinės stoties ugniagesiai, lėktuvą pakrikštiję vandens patrankų arka.

2014 04 30

„Turkish Airlines“ didina skrydžių skaičių iš Vilniaus oro uosto iki 6 skrydžių per savaitę
„Turkish Airlines“, trečia didžiausia aviakompanija Europoje, didina skrydžių tarp Vilniaus ir Stambulo skaičių dėl didelės paklausos šiam maršrutui. Pradedant nuo balandžio 28 d. tvarkaraštis pilnėja nuo 3 iki 6 skrydžių per savaitę. Papildomi 3 skrydžiai vyks pirmadieniais, trečiadieniais ir sekmadieniais Airbus 319 ir Airbus 320 modelio lėktuvais, kurie turi dvi klases: ekonominę ir verslo.

2014 04 30

„Air Lituanica“ atnaujina Amsterdamo reisą
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ nuo rugpjūčio 31 d. pradeda skrydžius į Amsterdamo Šipolio (Schiphol) oro uostą. Skrydžiai į Amsterdamą vyks kasdien, ryte. Pasipildęs skrydžių žemėlapis keleiviams suteiks dar daugiau galimybių jungiamaisiais skrydžiais per Amsterdamą keliauti po visą pasaulį.

2014 04 18

„Ukraine International Airlines“ padengs dalį sustabdytų skrydžių į Kijevą
Nuo š.m. balandžio 22 d. aviakompanija „Ukraine International Airlines“ (toliau – „UIA“) skelbia specialų pasiūlymą „Wizz Air Ukraine“ maršruto į Kijevą (Žuljanų oro uostas) keleiviams. Nuo š.m. balandžio 30 d. keleiviai, turintys „Wizz Air Ukraine“ bilietą laikinai sustabdytu maršrutu Vilnius-Kijevas galės už specialią kainą įsigyti aviakompanijos „UIA“ bilietus Vilnius-Kijevas (į Borispolio oro uostą).