Oro uosto naujienos

2011 01 06

Sniegu gausi žiema Vilniaus oro uosto darbo netrikdo
Europos oro uostams šią žiemą sunkiai vaduojantis iš sniego ir pūgų apgulties, dėl ko stringa tūkstančiai keliautojų, Tarptautiniam Vilniaus oro uostui (TVOU) žiemos stichija nesutrikdė darbo. Dėl to Vilniuje nebuvo skrydžių sutrikimų, nors tarnybos pripažįsta, kad darbuotis teko iš peties.

2010 12 22

Vaikus iš Vilniaus išlydi Kalėdų Senelis
Vilniaus oro uostas artėjančių gražiausių metų švenčių proga džiaugiasi kartu su mažaisiais keliautojais, skrendančiais iš Vilniaus, ir dovanoja jiems dar daugiau kalėdinių džiaugsmų.

2010 12 20

Vilniaus oro uoste atidarytas Maldos kambarys
Tarptautiniame Vilniaus oro uoste (TVOU) šiandien atidarytas ir pašventintas Maldos kambarys. Tylioje ir ramioje patalpoje, kurioje negirdėti įprastinio oro uosto ūžesio, pabūti ir pasimelsti bet kuriuo paros metu galės visi skrydžių laukiantys keleiviai.

2010 12 17

"Estonian Air" pradeda vykdyti skrydžius Vilnius-Milanas
"Estonian Air" išplatino šį pranešimą:

Vis labiau augant oro kelionių poreikiui didėja ir Estijos aviakompanijos "Estonian Air" plėtros planai. Kompanija plečia savo skrydžių tinklą iš Vilniaus oro uosto ir pradeda vykdyti tiesioginius skrydžius į Milaną.

2010 12 14

2010 m. „Lufthansa“ tikisi rekordinio keleivių skaičiaus Lietuvoje. Klientų patogumui patobulintas 2011 m. vasaros tvarkaraštis
"Lufthansa" išplatino šį pranešimą:

Šiandien „Lufthansa“ pranešė, kad šiais metais tikisi pasiekti naują verslo Lietuvoje rekordą. Pirmaujanti Europos avialinijų kompanija, turinti 18 metų veiklos patirtį Lietuvoje, fiksuoja dar negirdėtą skrydžių į Vilnių ir iš jo augimą ir klientų patogumui patobulino 2011 m. vasaros skrydžių tvarkaraštį.

2010 11 25

Vilniaus oro uostas sutiko iš Šiaurės atkeliavusį Kalėdų Senį
Ketvirtadienį į Vilniaus oro uostą atskrido Kalėdų Senis. Iš Suomijos, Rovaniemio miestelyje esančio Santa Village, lėktuvu atkeliavęs Kalėdų Senis, lydimas elfų, oro uoste atsipūtė ir iškeliavo į Vilnių susitikti su vaikais.

2010 11 12

Vilniaus oro uosto inžinerinis ūkis patikėtas privačiam verslui
Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) atsisakė vienos iš veiklų – inžinerinio ūkio techninės priežiūros - ir tai patikėjo privačiai bendrovei. Taip siekiama sumažinti įmonės veiklos sąnaudas ir gerinti paslaugų kokybę.

2010 11 03

Žiemos sezonas prasideda naujais skrydžiais iš Vilniaus
Tarptautiniame Vilniaus oro uoste (TVOU) nuo lapkričio įsigalioja naujas žiemos sezono reguliariųjų skrydžių tvarkaraštis, kuris galios iki 2011 metų kovo 27 dienos. Žiemos sezono tvarkaraštyje atsirado kelios naujos skrydžių kryptys, kai kurių skrydžių padaugėjo.

2010 11 02

„Estonian Air“ planuoja plėsti iš Vilniaus vykdomų tiesioginių skrydžių geografiją
"Estonian Air" išplatino šį pranešimą:

Estijos oro bendrovė „Estonian Air“ mato galimybių augti Vilniaus oro uoste: per artimiausius dvejus-trejus metus oro linijų bendrovė planuoja plėsti iš Lietuvos sostinės vykdomų tiesioginių skrydžių geografiją ir šiame oro uoste bazuoti du-tris lėktuvus.

2010 10 27

„Wizz Air“ ketina atidaryti savo bazę Vilniuje ir pasiūlyti 8 naujus maršrutus
"Wizz Air" išplatino šį pranešimą spaudai:

Didžiausia mažų kainų – pigių skrydžių oro linijų bendrovė centrinėje ir rytų Europoje „Wizz Air“ trečiadienį paskelbė, kad 2011 m. balandžio 16 d. atidaro savo keturioliktąją bazę Vilniuje, Lietuvoje. Iš pradžių ši oro linijų bendrovė keleivius skraidins vienu orlaiviu „Airbus A320“.

RSS