Oro uosto naujienos

2014 09 03

Rugpjūtis – rekordinis mėnuo Vilniaus oro uoste pagal aptarnautų keleivių skaičių
Rugpjūtį Vilniaus oro uoste buvo pasiektas naujas veiklos rekordas – per paskutinį vasaros mėnesį į ir iš sostinės oro uosto keliavo daugiau nei 301 tūkstantis žmonių.

2014 08 06

„Wizz Air“ plėtra Vilniaus oro uoste – trys naujos kryptys
„Wizz Air“, didžiausia pigių skrydžių bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, šiandien paskelbė toliau plėsianti savo pigių skrydžių ir maršrutų tinklą Lietuvoje ir 2015 m. aviacinio vasaros sezono metu iš Vilniaus siūlys tris kartus per savaitę skristi į Frankfurto Hano oro uostą, o į Belfastą ir Malmę – du kartus per savaitę.

2014 08 05

Jubiliejinė aviakompanijos „LOT Polish Airlines“ paroda Vilniaus oro uoste
„Rolling Stones“ atvykimas į Varšuvą 1967-aisiais, iš Švedijos atskridusi „Šv. Liucija“ lipa iš lėktuvo – tai tik keletas vaizdų iš istorinės, 85-ąjį jubiliejų šiais metais švenčiančios aviakompanijos „LOT Polish Airlines“ parodos, kuri nuo šiandien veikia Vilniaus oro uoste. Ekspozicija, sudaryta iš unikalių archyvinių nuotraukų, atspindi įvairius aviakompanijos raidos etapus ir įsimintinus įvykius.

2014 07 30

„airBaltic“ iš Vilniaus į Amsterdamą skraidys tiesiogiai
Latvijos oro bendrovė „airBaltic“ nuo rudens pradeda tiesioginius skrydžius iš Vilniaus oro uosto į Amsterdamą. Tuo pačiu metu bus pradėti ir tiesioginiai skrydžiai tarp Talino ir Paryžiaus.

2014 07 28

Nuo rudens – daugiau skrydžių į Daniją
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ prie savo reguliaraus skrydžių tvarkaraščio prideda Bilundą. Vasaros sezono metu pradėti skrydžiai į Danijos miestą ir toliau bus vykdomi 2 kartus per savaitę.

2014 07 25

Nauja „Ryanair“ kryptis - į Šanono miestą Airijoje
Liepos 24 d. pigių skrydžių aviakompanija  „Ryanair“ paskelbė, kad žiemos sezonu vykdys skrydžius nauja kryptimi – iš Kauno į Šanono oro uostą Airijos vakaruose.

2014 07 22

„Turkish Airlines” gerina susisiekimą tarp Vilniaus ir Stambulo
Nuo spalio pabaigos, trečia pagal dydį aviakompanija Europoje tarp Vilniaus ir Stambulo skraidys penkis kartus per savaitę. Be to, kelionė taps patogesne, nes atsisakoma papildomo sustojimo Taline ir į Vilnių bus skraidoma tik tiesiogiai.

2014 07 18

Vilniaus oro uoste „Ryanair“ pasveikino 15-milijoninį keleivį Baltijos šalyse
Šiandien, liepos 18 dieną, didžiausia Europoje reguliarių skrydžių bendrovė „Ryanair” Vilniaus oro uoste pasveikino 15-milijoninį keleivį Baltijos šalyse – tiek aviakompanija jų pervežė nuo savo veiklos Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje pradžios 2004-aisiais.

2014 07 09

„airBaltic“ pilotų kabinose – ekologiškos inovacijos
Baltijos šalių oro bendrovės „airBaltic“ pilotų kabinose – permainos. Pilotų naudojamus popierinius skrydžių vadovus, instrukcijas, rekomendacijas ir kitus dokumentus pakeis „iPad“ planšetės. Išmanieji įrenginiai efektyvins darbą ir padės suvartoti mažiau degalų bei popieriaus.

2014 07 02

Startavo maršrutinių autobusų reisas iš Minsko į Vilniaus ir Kauno oro uostus
Kaimyninės Baltarusijos keleiviai Vilniaus ir Kauno oro uostus galės pasiekti dar greičiau ir patogiau. Minske veikiančios transporto grupės „Alizana“ įmonė „Loukost“ pradėjo ekspreso reisus Minskas - Kauno oro uostas ir atgal, o liepą maršrutą papildys ir sustojimas Vilniaus oro uoste.