Oro uosto naujienos

2013 09 18

Atnaujinami skrydžiai iš Vilniaus į Prahą ir Miuncheną
Nuo penktadienio, rugsėjo 20 d., „Air Lituanica“ pradeda skrydžius iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) į Prahos Vaclovo Havelo oro uostą (angl. Václav Havel Airport Prague), o nuo šeštadienio, rugsėjo 21 d. – į Miuncheno oro uostą.

2013 09 05

Vilniaus oro uostą pasiekė antrasis „Air Lituanica“ orlaivis
Šiandien, rugsėjo 5 d., 17 val. 15 min. Tarptautiniame Vilniaus oro uoste nusileido antrasis oro linijų bendrovės „Air Lituanica“ orlaivis „Embraer 175“. 86 vietų orlaivis atskrido iš Brazilijos. „Air Lituanica“ antrąjį lėktuvą nuomojasi tiesiogiai iš gamintojo „Embraer“ dukterinės kompanijos „ECC Leasing“.

2013 08 30

Kalėdų laikotarpiu „Air Lituanica“ iš Vilniaus ir Palangos skraidys į Londoną ir Dubliną
Didžiųjų metų švenčių laikotarpiu – nuo gruodžio 20 d. iki sausio 4 d. oro linijų bendrovė „Air Lituanica”, bendradarbiaudama su užsakomųjų skrydžių kompanija „Small Planet Airlines”, skraidins tiesiogiai į Londoną ir Dubliną. Skrydžiai bus vykdomi iš ir į Vilniaus bei Palangos oro uostus.

2013 08 27

Rugsėjo mėn. „Air Lituanica“ pradės skrydžius iš Vilniaus į Prahą ir Miuncheną
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ nuo rugsėjo 20 d., prie jau vykdomų trijų tiesioginių reguliarių maršrutų, pridės skrydžius iš Vilniaus į Prahą, o nuo rugsėjo 21 d. – į Miuncheną. Abiem naujaisiais maršrutais bus skraidinama kompanijos „Air Lituanica“ antruoju orlaiviu „Embraer 175“. 86 vietų orlaivis nuomojamas iš gamintojo „Embraer“ dukterinės kompanijos „ECC Leasing“.

2013 08 19

Nuo rugsėjo „Air Lituanica“ į Amsterdamą skraidins dažniau
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ toliau siūlo keleiviams patogesnius jungiamuosius skrydžius. Nuo rugsėjo 15 d. į Amsterdamą bendrovė skraidins ne vieną, bet du kartus per dieną. Dabar skrydžiai bus vykdomi ir ryte, ir vakare.

2013 08 19

SAS dvigubina skrydžių skaičių tarp Vilniaus ir Stokholmo
Nuo š.m. rugpjūčio 19 d. Skandinavijos skrydžių bendrovė SAS keleivius tarp Vilniaus ir Stokholmo skraidins 12 kartų per savaitę, t.y. darbo dienomis vykdys po 2 skrydžius per dieną, o šeštadieniais ir sekmadieniais – po vieną. Iki šiol šiuo maršrutu bendrovė keleivius skraidino 6 kartus per savaitę, t.y. kasdien išskyrus šeštadienius.

2013 08 05

„Air Lituanica“ tiesiogiai skraidins į Vokietijos sostinę
Po mėnesio veiklos – dar vienas „Air Lituanica“ startas: rugpjūčio 5 d. pradėtas vykdyti trečiasis „Air Lituanica“ tiesioginis reguliarus maršrutas – į Berlyno Tėgelio oro uostą. Per pirmąjį veiklos mėnesį kompanija sėkmingai įvykdė 98 skrydžius. Iš viso buvo pasiūlyta 7448 vietos tiesioginiuose skrydžiuose Briuselio ir Amsterdamo kryptimis.

2013 07 31

Vilniaus oro uosto vadovas: “Naujoji taksi tvarka veikia, kviečiame keleivius ja pasitikėti, vežėjus – prisijungti”
Naujajai taksi paslaugų tvarkai prie Vilniaus oro uosto (TVOU) šiandien sukanka mėnuo.  Nuo š.m. liepos 1 d. prie TVOU atvykimo terminalo veikia įrengtas specialus kelio ruožas taksi vežėjams, keleivių laukiantiems tvarkingoje „gyvoje“ eilėje. Šiuo metu TVOU taksi paslaugas teikia vežėjai SMART Taxi, VšĮ „Vilnius veža“ ir penki individualią veiklą vykdantys vežėjai.

2013 07 12

Europos oro uostų organizacijos vadovas: vienintelė oro uostų perspektyva – jungtis
„Siekiant atlaikyti intensyvią konkurencinę kovą dėl keleivių ir aviakompanijų, vienintelė perspektyva oro uostas – bendradarbiauti ir jungtis“, teigė vakar Tarptautiniame Vilniaus oro uoste spaudos konferenciją surengęs Europos oro uostus vienijančios organizacijos „Airport Council International“ (ACI) Europe vadovas Olivier Jankovec.

2013 07 09

Naujas „Wizz Air“ maršrutas peržengia Europos ribas
Didžiausia Vidurio ir Rytų Europoje pigių skrydžių ir mažų sąnaudų bendrovė „Wizz Air“ pranešė apie naują maršrutą iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto. Ši oro transporto bendrovė nuolat plėtė savo skrydžių tinklą iš Vilniaus – birželio pradžioje pradėti skrydžiai į Norvegijos miestą Alesundą ir tik prieš 4 dienas įvyko pirmasis skrydis į Ukrainos sostinę Kijevą. „Wizz Air“ paskelbė apie naują maršrutą iš Lietuvos į Izraelį. Skrydžiai į Tel Avivo Ben Gurion tarptautinį oro uostą prasidės spalio pabaigoje ir iš pradžių bus vykdomi du kartus per savaitę. Svetainėje wizzair.com skrydžių bilietų galite įsigyti nuo 49,99* EUR (į vieną pusę įskaitant visus mokesčius).