Oro uosto naujienos

2015 08 19

Lietuvos oro uostai: pradedame įgyvendinti šalies pasiekiamumo gerinimo programą – prisijunkite
Lietuvos oro uostai, bendradarbiaudami su LR susisiekimo ministerija, pradėjo taikyti maršrutų skatinimo programą oro vežėjams. Šios programos tikslas – paskatinti oro vežėjus pradėti skrydžius naujomis kryptimis pasidalinant rizika ir prisidėti prie esamų maršrutų plėtros.

2015 08 19

Lietuvos oro uostai koncesijos projektą pristatys tarptautinėje konferencijoje Amsterdame
Lapkričio 9-12 dienomis Lietuvos oro uostų generalinis direktorius dalyvaus Pasaulinėje oro uostų plėtros (Global Airport Development – GAD) konferencijoje, kurioje pristatys planuojamą Lietuvos oro uostų koncesijos projektą.

2015 08 14

Vilniaus oro uostas peržengė dviejų milijonų keleivių ribą
Vilniaus oro uostas rugpjūčio 14 d. išlydėjo savo dumilijoninę keleivę – šiemet toks keleivių skaičiaus rezultatas pasiektas kone mėnesiu anksčiau nei pernai. Pirmasis milijonas aptarnautas gegužės viduryje, o antrajam prireikė vos trijų mėnesių. Vasarą Vilniaus oro uoste kiekvieną dieną vidutiniškai aptarnaujama 10,5 tūkstančio keleivių.

2015 08 11

Vilniaus oro uoste – naujas „AVIS/Budget Lietuva“ automobilių nuomos biuras
Vilniaus oro uosto Keleivių terminalo atvykimo salėje B duris atvėrė naujas, didesnis, gražesnis ir patogesnis automobilių nuomos biuras, kuriame bus galima rasti du garsius automobilių nuomos vardus. Keliautojus, kuriems ypač svarbios laiko sąnaudos, nuoseklumas bei lojalumas, su džiaugsmu ir toliau pasitiks „Avis“. O klientai, kuriems aktualesnis nuomos biudžetas, jo skaidrumas ir paslaugos paprastumas, galės naudotis naujosios „Budget“ atstovybės paslaugomis.

2015 08 07

Dvi lietuvaitės tapo „Wizz Air“ ambasadorėmis
Didžiausia Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovė „Wizz Air“ turi naujus ambasadorius –lietuvaitės Ilona Krol ir Sandra Siniavskaja dvejus metus atstovaus ne tik avialinijų kompanijai, tačiau kartu reprezentuos ir Lietuvą. Renkant ambasadorius, viešame internetiniame balsavime savo nuomonę išreiškė daugiau nei 69 tūkst. kompanijos keleivių ir gerbėjų, o nauji ambasadoriai atrinkti iš 39 galimų kandidatų. „Wizz Air“ ambasadorių programa deklaruoja išskirtinį profesionalumą ir kokybišką bei dėmesingą keleivių aptarnavimą.

2015 07 30

„Wizz Air“ pirmenybinio įlaipinimo paslauga – su papildomu nemokamu bagažu
„Wizz Air“, didžiausia mažų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, pirmenybinio įlaipinimo paslaugas papildė galimybe į orlaivio saloną įsinešti papildomą bagažą*. Šis paslaugos papildymas – tai vienas iš kelių pastaruoju metu įdiegtų atnaujinimų, tęsiant tradiciją ir toliau didinti keleivių komfortą bei pasitenkinimą skrydžiais.

2015 07 22

Kitąmet Europos aviacijos maršrutų ir pasiekiamumo klausimai bus sprendžiami Vilniuje
Kitąmet Lietuvoje prognozuojamas dar didesnis turistų iš užsienio skaičius – šalį lankys Europos aviacijos ekspertai. Kovo 13-15 dienomis Nacionalinėje dailės galerijoje į tarptautinę konferenciją „Connect“ susirinks daugiau nei 400 aviacijoje dirbančių žmonių, tarp jų atstovai iš daugiau nei 50 oro linijų ir 150 oro uostų. Renginio šeimininkais pasirinkti Lietuvos oro uostai, pripažinti vienais iš labiausiai augančių oro vartų Europoje.

2015 07 20

Vilniaus oro uostas ir maltiečiai vienijasi padėdami neįgaliesiems
Maltos ordino pagalbos tarnyba, teikianti pavėžėjimo neįgaliesiems paslaugą „Važiuojam“, pradėjo veikti ir Vilniaus oro uosto teritorijoje, tad ribotos judėsenos asmenims keliauti į užsienį taps dar paprasčiau.

2015 07 15

Oro bendrovė „airBaltic“ pradeda rudens skrydžių išpardavimą
Šiandien oro vežėja „airBaltic“ paskelbė apie rudens skrydžių išpardavimą. Iki liepos 22 dienos kelionės iš Vilniaus į Stokholmą, Paryžių, Berlyną, Helsinkį, Briuselį ir Amsterdamą kaina prasideda nuo 39 eurų. Ši akcija taikoma keliaujant Basic klase, į kainą jau įtraukti visi mokesčiai ir rinkliavos, tačiau priklausomai nuo pasirinkto mokėjimo būdo gali būti taikomas sandorio mokestis.

2015 07 14

Vilniaus oro uoste – bandymas į lėktuvą įsinešti smauglį
ilniaus oro uoste užfiksuotas netikėtas incidentas – aktorius Šarūnas Banevičius pro aviacijos saugumo patikros postą bandė į lėktuvą įsinešti smauglį. Dėl galiojančių oro bendrovės reikalavimų dėl gyvūnų gabenimo, aviacijos saugumo darbuotojai į sterilią oro uosto zoną neįleido nei aktoriaus, nei jo  augintinio.