Greitoji aviacijos saugumo keleivių patikra

Oro uosto naujienos

2009 11 27

Į Lietuvą atskrido Kalėdų senelis iš Suomijos
Penktadienį Tarptautiniame Vilniaus oro uoste nusileido orlaivis, į Lietuvą artėjančių Kalėdų proga vaikų pasveikinti atgabenęs Kalėdų senelį iš Suomijos Joulupukki.

2009 11 25

Atnaujintoje interneto svetainėje – didelės naujos galimybės
Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) visiškai atnaujino savo interneto svetainę, taip keleiviams ir verslo partneriams bei potencialiems klientams suteikdamas dar daugiau galimybių gauti informaciją apie oro uoste teikiamas paslaugas ir galimybes verslui.

2009 11 23

Vilniaus oro uoste – moksleivių piešinių paroda apie aviaciją
Tarptautinio Vilniaus oro uosto riboto patekimo zonoje terminalo sienas papuošė spalvingi moksleivių piešiniai. Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos moksleivių piešiniai eksponuojami išvykimo salėse, kur skrydžio laukia aviacijos saugumo patikrą praėję keleiviai.

2009 11 20

Lietuvą ir Italiją sujungs skrydis į Milaną
Tarptautinis Vilniaus oro uostas  (TVOU) praneša, jog nuo lapkričio 21 dienos, šeštadienio,  Lietuvos oro linijų bendrovė „Star1 Airlines“ pradeda reguliariuosius skrydžius iš Vilniaus į Milaną.

2009 11 19

2009 11 19 SAS išplatino šį pranešimą spaudai:
SAS atnaujina skrydžius iš Vilniaus

Skandinavijos aviakompanija SAS nuo 2010 m. sausio 11 d. atnaujina reguliarius skrydžius iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto į Kopenhagą. SAS keleivius tarp Lietuvos ir Danijos sostinių skraidins 2 kartus per dieną, iš viso 14 kartų per savaitę.

2009 11 17

Vilniaus oro uosto valymas patikėtas privačiam verslui
Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) atsisakė vienos iš veiklų – patalpų bei teritorijos valymo – ir tai patikėjo privačioms bendrovėms.

2009 11 10

2009 11 10 „airBaltic“ išplatino pranešimą spaudai:
„airBaltic“ numato atnaujinti penkias skrydžių kryptis iš Vilniaus

Šiandien Susisiekimo ministerijoje vykusioje spaudos konferencijoje oro bendrovė „airBaltic“ pranešė dar šiais metais atnaujinsianti skrydžius iš Vilniaus oro uosto. Iki Kalėdų oro bendrovė pradės skraidyti iš Vilniaus į Paryžių, Berlyną ir Miuncheną, o iškart po Naujųjų – į Amsterdamą ir Romą.

2009 11 09

Vilniaus oro uostas naujiems maršrutams tampa pigiausiu Europoje
Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) oro linijų bendrovėms pristatė naują  kainodarą, kuri skatins naujus skrydžius iš Vilniaus. Šiemet TVOU jau kartą buvo sumažinusi oro linijų bendrovių mokamą keleivio mokestį, kuris buvo 40 Lt.

2009 10 29

Rasti seni karo sprogmenys išvežti sunaikinti
Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono Išminavimo kuopos išminuotojai ketvirtadienį po pietų išvežė sunaikinti karo laikų sprogmenis, rytą rastus atokioje Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) teritorijoje.

2009 10 29

Atokioje oro uosto teritorijoje aptikti karo laikų sprogmenys
Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) teritorijoje atliekant žemės gręžimo darbus ketvirtadienį apie 11 val. grunte aptikti nuo Antrojo pasaulinio karo užsilikę 3 stambaus kalibro priešlėktuviniai šoviniai.

RSS