Oro uosto naujienos

2014 10 20

Dėl pilotų streiko atšaukti „Lufthansa“ skrydžiai
Informuojame keleivius, kad streikuojant skrydžių bendrovės „Lufthansa“ pilotams, atšaukti šie bendrovės planuoti skrydžiai iš ir į Vilniaus oro uostą:

2014 10 15

„Air Lituanica“ jau pervežė 150 tūkst. keleivių
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ per penkiolika veiklos mėnesių pervežė 150 tūkst. keleivių. Bendrovės planuose – per ateinančius metus pervežti 200 tūkst. keleivių. Daugiau nei 50 proc. „Air Lituanica“ keleivių skrenda darbo tikslais, apie 35 proc. – turistai, o likusi dalis – svetur gyvenantys lietuviai, atskrendantys į Lietuvą aplankyti artimųjų.

2014 10 10

Vilniaus oro uoste – atsinaujinęs „IDW Esperanza Resort“ verslo klubas
Ketvirtadienį, spalio 9 dieną, Vilniaus oro uoste pristatytas atnaujintas verslo klubas „IDW Esperanza Resort“ verslo klubas. Tai - svarbus įvykis reprezentuojant bei garsinant Lietuvą pasauliniame kontekste.

2014 10 06

SAS pristato naują leidybinę koncepciją
Skandinavijos oro linijos SAS pristato naują leidybinę koncepciją pavadinimu „Skandinavijos keliautojas”. Naujasis prekės ženklas bus pristatytas š.m. lapkričio mėn., ir jis atspindės platesnį SAS keleivių interesų spektrą. Naujovės palies įvairius bendrovės informacijos sklaidos kanalus – bus atnaujintas lėktuvuose dalinamas žurnalas, kuris pakeis iki šiol gyvavusį leidinį „Scanorama“, tinklapis, internetinė TV, paskyra socialinėje medijoje bei naujienlaiškis.

2014 10 03

Vilniaus oro uosto atvykimo terminalui – 60 metų
Spalio mėnesį Vilniaus oro uosto atvykimo terminalas švenčia 60 metų – oficialiai ceremonija atidarytas 1954 metų rudenį, pastatas naudojamas ir šiandien, jame išlikę įvairūs architektūriniai puošiniai, o pats statinys įtrauktas į Lietuvos nekilnojamųjų kultūros vertybių registrą.

2014 10 03

„Air Lituanica“ bendradarbiaus su „KLM Royal Dutch Airlines“ ir „Air France“
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl jungiamųjų skrydžių su dviem didelėmis pasaulio kompanijomis „Air France“ ir „KLM Royal Dutch Airlines“. Nuo šiol per Amsterdamą ir Paryžių pasiekti Europos, Šiaurės ir Pietų Amerikos bei Afrikos miestus bus dar paprasčiau.

2014 09 25

„Ryanair“ pristatė 2015 m. vasaros sezono skrydžių tvarkaraštį ir naują lietuvišką svetainę
Aviakompanija „Ryanair“ Vilniuje pristatė 2015-ųjų metų vasaros sezono skrydžių tvarkaraštį ir naują lietuvišką svetainę. Aviakompanija vykdys 28 maršrutus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų ir siūlys dvi naujas kryptis, iš Kauno į Šanoną ir iš Vilniaus į Madridą. Iš viso Ryanair planuoja pervežti apie 1,2 mln klientų ir išlaikys 1200* darbo vietas Kauno ir Vilniaus oro uostuose.  

2014 09 25

Vilniaus oro uoste – vienas didžiausių britų kavinių tinklų
Vilniaus oro uoste veikti pradėjo vienas didžiausių britų kavinių tinklų „Coffee Republic“. Šios kavinės operatorius Lietuvoje UAB „Juta jazz kava“ sako, kad tai pirmoji tokio pobūdžio užsienio kavinė Lietuvoje.

2014 09 19

Ukrainą lietuviai palaikys klausydami garsiausių pasaulio arijų
95 metų sukaktį švenčiantis Lietuvos Raudonasis Kryžius, bendradarbiaudamas su Lietuvos oro uostais bei Šveicarijos Raudonuoju Kryžiumi, vilniečius ir miesto svečius kvies palaikyti Ukrainos žmones klausant klasikinės muzikos. Šį šeštadienį, rugsėjo 27 d., Šv. Kotrynos bažnyčioje organizuojamame labdaringame renginyje skambės operos solisto Igor Bakan balsas, o vakaro metu paaukoti pinigai bus skirti humanitarinei pagalbai nukentėjusiems nuo konflikto rytų Ukrainos regione.

2014 09 15

„Air Lituanica“ kalėdiniu laikotarpiu skraidys į Londoną, Edinburgą ir Geteborgą
Didžiųjų metų švenčių laikotarpiu – nuo gruodžio 19 d. iki sausio 4 d. – oro linijų bendrovė „Air Lituanica” vykdys tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Londoną, Edinburgą ir Geteborgą. Bendrovės atstovų teigimu, papildomi skrydžiai tautiečiams, gyvenantiems šiuose miestuose,  suteiks galimybę per šventes greitai ir patogiai pasiekti gimtinę arba sulaukti iš jos svečių.