Oro uosto naujienos

2010 02 04

Vilniaus oro uosto verslo klientams – nauja paslauga
Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) nuo vasario mėnesio verslo klase keliaujantiems keleiviams siūlo naują „Greito aptarnavimo“ („Fast track“) paslaugą. Ją įsigiję, verslo klientai gali naudotis atskiru įėjimu, kur greičiau atliekamos procedūros prieš skrydį.

2010 02 02

Susisiekimo ministras: „Oro bendrovės mato perspektyvas Lietuvos oro uostose“
LR Susisiekimo ministerija išplatino pranešimą:

Antradienį susisiekimo ministras Eligijus Masiulis susitiko su į ministeriją atvykusiu Airijos pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ atstovu, atsakingu už maršrutų plėtrą. Susitikimo metu aptartos skrydžių bendrovės veiklos perspektyvos Lietuvos oro uostuose.

2010 02 02

Tarptautinis Vilniaus oro uostas priėmė Rygoj negalėjusius tūpti orlaivius
Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) pirmadienio vakarą priėmė dėl prastų orų Rygoje negalėjusius leistis 4 “airBaltic” orlaivius.

2010 02 01

Vilniaus oro uostas išlydėjo sportininkus į Olimpiadą
Lietuvos sportininkai pirmadienį iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto išskrido į žiemos olimpines žaidynes Vankuveryje.

2010 01 29

Žiemiški orai penktadienį netrikdo Vilniaus oro uosto darbo
Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) penktadienį dirba įprastu režimu – priima ir išleidžia visus orlaivius, skrydžiai vyksta pagal grafiką.

2010 01 28

Dėl oro sąlygų Vilniaus oro uostas laikinai nepriims orlaivių
Ketvirtadienį nuo 15 val. Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) dėl prastų oro sąlygų nepriims orlaivių. Stipriai pustant ir pučiant šoniniam vėjui, orlaiviams tapo nesaugu tūpti. Planuojama, kad oro uostas darbą atnaujins ketvirtadienio vakarą.

2010 01 28

„Star1 Airlines“ vasaros sezonui pasiūlys naują kryptį į Edinburgą
"Star1 Airlines" išplatino pranešimą:

Lietuviška pigių skrydžių bendrovė „Star1 Airlines” vasaros sezono metu siūlo keliauti jau 5 maršrutais iš Vilniaus. Bendrovė pristato Edinburgo (Škotija) kryptį, tęsia tiesioginius skrydžius į Londoną ir Milaną bei atnaujina sezoninius reisus į Dubliną ir Žironą (Barselona). Vasaros sezono bilietų prekyba jau prasidėjo.

2010 01 26

Iš Vilniaus - dar daugiau naujų krypčių
"airBaltic" išplatino šį pranešimą spaudai:

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ savo naujame vasaros tvarkaraštyje numato 4 naujas tiesiogines skrydžių kryptis iš Vilniaus. Vasaros skrydžių sezonu, kuris prasidės nuo kovo 28 dienos, „airBaltic“ atnaujina skrydžius į Dubliną, Oslą, Hamburgą ir prideda naują maršrutą į Mančesterį. Iš viso vasaros sezonu oro bendrovė turės 13 tiesioginių krypčių iš Vilniaus.

2010 01 21

„airBaltic“ nuo kovo pradžios atnaujina skrydžius iš Vilniaus į Londoną
"airBaltic" išplatino pranešimą spaudai:

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ nuo kovo 4 dienos atnaujina tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Londoną. Pradžioje bus vykdomi du skrydžiai per savaitę, o nuo kovo 29 dienos į Londoną lėktuvai kils keturis kartus per savaitę.  

2010 01 19

Vilniaus oro uoste sulaikytas pavojingas medžiagas gabenęs keleivis
Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) Keleivių patikros tarnybos darbuotojai antradienį vieno keleivio registruotame bagaže aptiko pavojingų daiktų - šaunamųjų ir sprogstamųjų medžiagų.

RSS