Greitoji aviacijos saugumo keleivių patikra

Oro uosto naujienos

2010 03 04

„airBaltic“ atnaujina skrydžius iš Vilniaus į Londoną
"airBltic" išplatino šį pranešimą:

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ nuo šiandien, ketvirtadienio, atnaujina tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Londoną. Iki kovo 29 dienos bus vykdomi 2 skrydžiai per savaitę, o vėliau oro bendrovės lėktuvas į Londoną kils 4 kartus per savaitę.  

2010 03 03

Keleivių srautai Vilniaus oro uoste kopia aukštyn
Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) šių metų vasarį aptarnavo 84 242 keleivius - 11 proc. daugiau nei per tą patį laikotarpį pernai. Antrąjį šių metų mėnesį žymiai išaugo skrydžių skaičius (27 proc.) ir per oro uostą gabentų krovinių kiekis (29 proc.).

2010 02 24

Vilniaus oro uostui kelia įtarimų taksi paslaugų kainos
Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) šiandien kreipėsi į Lietuvos Respublikos Konkurencijos tarybą dėl keleiviams siūlomų taksi paslaugų kainų įvertinimo Vilniaus oro uoste.

2010 02 12

„Estonian Air“ pradėjo skrydžius tarp Vilniaus ir Amsterdamo
"Estonian Air" išplatino pranešimą:

Oro bendrovė „Estonian Air“, bendradarbiaudama su oro bendrove „KLM Royal Dutch Airlines“, pradėjo reisą tarp Vilniaus ir Amsterdamo – penktadienį ryte įvyko pirmasis skrydis iš Vilniaus. Susidomėjimas naujuoju reisu didelis – pirmojo skrydžio užimtumas siekė 75 proc., sparčiai vyksta bilietų rezervacija ir kitiems skrydžiams.

2010 02 09

Susisiekimo ministras: „Ryanair“ plečiasi Lietuvoje ir svarsto galimybę skristi iš Vilniaus“
LR Susisiekimo ministerija išplatino pranešimą:

Susisiekimo ministras Eligijus Masiulis ir oro linijų bendrovės „Ryanair“ vadovas Michael O‘Leary šiandien paskelbė apie susitarimą, kurio pagrindu jau gegužę Kauno oro uoste įsikurs pirmoji „Ryanair“ bazė Vidurio Europos šalyse. „Ryanair“ taip pat didina tiesioginių skrydžių iš Kauno skaičių, iš viso „Ryanair“ lėktuvais iš Kauno bus galima nuskristi į 18 Europos oro uostų. Su „Ryanair“ taip pat kalbama dėl tolesnės jos veiklos plėtros Lietuvoje – bendrovė svarsto planus pradėti skrydžius iš Vilniaus ir Palangos oro uostų.

2010 02 04

Vilniaus oro uosto verslo klientams – nauja paslauga
Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) nuo vasario mėnesio verslo klase keliaujantiems keleiviams siūlo naują „Greito aptarnavimo“ („Fast track“) paslaugą. Ją įsigiję, verslo klientai gali naudotis atskiru įėjimu, kur greičiau atliekamos procedūros prieš skrydį.

2010 02 02

Susisiekimo ministras: „Oro bendrovės mato perspektyvas Lietuvos oro uostose“
LR Susisiekimo ministerija išplatino pranešimą:

Antradienį susisiekimo ministras Eligijus Masiulis susitiko su į ministeriją atvykusiu Airijos pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ atstovu, atsakingu už maršrutų plėtrą. Susitikimo metu aptartos skrydžių bendrovės veiklos perspektyvos Lietuvos oro uostuose.

2010 02 02

Tarptautinis Vilniaus oro uostas priėmė Rygoj negalėjusius tūpti orlaivius
Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) pirmadienio vakarą priėmė dėl prastų orų Rygoje negalėjusius leistis 4 “airBaltic” orlaivius.

2010 02 01

Vilniaus oro uostas išlydėjo sportininkus į Olimpiadą
Lietuvos sportininkai pirmadienį iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto išskrido į žiemos olimpines žaidynes Vankuveryje.

2010 01 29

Žiemiški orai penktadienį netrikdo Vilniaus oro uosto darbo
Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) penktadienį dirba įprastu režimu – priima ir išleidžia visus orlaivius, skrydžiai vyksta pagal grafiką.

RSS