Oro uosto naujienos

2015 09 11

Vilniaus oro uoste rugpjūtį pasiektas keleivių skaičiaus rekordas
Rugpjūtį Vilniaus oro uoste aptarnauti 332 tūkst. keleivių – tai yra sostinės oro uosto rekordas per visą veiklos laikotarpį nuo 1932-ųjų. Per paskutinį 2014 m. vasaros mėnesį į ir iš Vilniaus pernai oro transportu keliavo 301 tūkst. žmonių, šiemet jų srautas 10 proc. didesnis. Iš viso sostinėje šiemet tikimasi sulaukti daugiau nei 3 milijonų keleivių – 2 milijonų riba buvo pasiekta rugpjūčio viduryje.

2015 09 08

Rugsėjo 8–10 d. atšaukiami oro bendrovės „Lufthansa“ skrydžiai į Frankfurtą
Informuojame, kad dėl pilotų streiko rugsėjo 8–10 dienomis atšaukiami oro linijų „Lufthansa“ skrydžiai Frankfurtas – Vilnius – Frankfurtas.

2015 09 04

Lietuvos oro uostuose sugriežtintos keleivių patikros procedūros
Nuo rugsėjo 1 dienos Lietuvos oro uostuose, Vilniuje, Kaune ir Palangoje, buvo sugriežtintos keleivių aviacijos  patikros procedūros – dalis keleivių  papildomai tikrinami dėl galimai turėto sąlyčio su sprogstamosiomis medžiagomis. Tokią papildomo tikrinimo praktiką nustatė Europos Sąjungos reglamentai, tad procedūra pradėta taikyti visuose ES šalių oro uostuose.

2015 09 03

Lietuvos oro uostai: lietuviams atostogos salose jau pabodo
Lietuvių atostogų pikas jau eina į pabaigą, nors aviacijoje vasaros sezonas baigsis tik paskutinį spalio sekmadienį. Trijuose Lietuvos oro uostuose – Vilniuje, Kaune ir Palangoje – per tris kalendorinius vasaros mėnesius aptarnauta daugiau nei 1,3 milijono keleivių – t. y. 9 proc. daugiau negu pernai tuo pačiu metu. Tiesa, šiemet pastebėta, kad poilsis Viduržemio jūros salose populiarumu pradeda nusileisti Pietų Europos miestams.

2015 09 02

„AirBaltic“ pristato penkias naujas skrydžių kryptis iš Vilniaus
Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ rugsėjo 1 d. iš Vilniaus oro uosto pradeda skraidinti net penkiomis naujomis kryptimis. Naujaisiais maršrutais keliautojai iš Lietuvos galės greitai ir patogiai pasiekti Belgijos, Švedijos, Suomijos, Prancūzijos ir Vokietijos sostines.

2015 08 31

Skrydžių Vilniaus oro uoste pasirinkimas vilioja ir Lietuvos kaimynus
Vilnius užsienio šalių gyventojų vis dažniau pasirenkamas ne tik kaip puiki atostogų vieta, bet ir kaip pirmoji kelionių stotelė. Vilniaus oro uostas populiarėja tarp Lietuvos kaimynų – pastebėjus augantį keleivių iš Latvijos srautą, tarp pagrindinių Lietuvos oro vartų ir Daugpilio kasdien pradėjo kursuoti specialus autobusas.

2015 08 27

Lietuvos oro uostai skelbia valdybos narių atranką
Lietuvos oro uostai, valdantys tris oro vartus Vilniuje, Kaune ir Palangoje, paskelbė dviejų nepriklausomų valdybos narių atranką. Pageidaujantys ketverius metus eiti šias pareigas per 20 dienų įmonei turi pateikti paraišką, gyvenimo aprašymą, sąžiningumo deklaraciją ir kitus dokumentus, reikalingus įvertinti valdybos nario kompetenciją bei nepriklausomumą.

2015 08 20

SAS ateinančiais metais pasiūlys skrydžius į Majamį ir Los Andželą
Skandinavijos skrydžių bendrovė SAS 2016 m. keleiviams pasiūlys tris naujus maršrutus į JAV reisais Stokholmas - Los Andželas, Kopenhaga – Majamis ir Oslas – Majamis. SAS taip pat vykdys daugiau skrydžių maršrutais Stokholmas – Niujorkas, Stokholmas – Čikaga ir Kopenhaga – Šanchajus. Viso 2016 m. SAS pasiūlys virš 330 000 papildomų vietų lėktuvuose, skraidinančiuose keleivius tarpžemyniniais reisais.

2015 08 19

Lietuvos oro uostai: pradedame įgyvendinti šalies pasiekiamumo gerinimo programą – prisijunkite
Lietuvos oro uostai, bendradarbiaudami su LR susisiekimo ministerija, pradėjo taikyti maršrutų skatinimo programą oro vežėjams. Šios programos tikslas – paskatinti oro vežėjus pradėti skrydžius naujomis kryptimis pasidalinant rizika ir prisidėti prie esamų maršrutų plėtros.

2015 08 19

Lietuvos oro uostai koncesijos projektą pristatys tarptautinėje konferencijoje Amsterdame
Lapkričio 9-12 dienomis Lietuvos oro uostų generalinis direktorius dalyvaus Pasaulinėje oro uostų plėtros (Global Airport Development – GAD) konferencijoje, kurioje pristatys planuojamą Lietuvos oro uostų koncesijos projektą.