Greitoji aviacijos saugumo keleivių patikra

Oro uosto naujienos

2010 01 29

Žiemiški orai penktadienį netrikdo Vilniaus oro uosto darbo
Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) penktadienį dirba įprastu režimu – priima ir išleidžia visus orlaivius, skrydžiai vyksta pagal grafiką.

2010 01 28

Dėl oro sąlygų Vilniaus oro uostas laikinai nepriims orlaivių
Ketvirtadienį nuo 15 val. Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) dėl prastų oro sąlygų nepriims orlaivių. Stipriai pustant ir pučiant šoniniam vėjui, orlaiviams tapo nesaugu tūpti. Planuojama, kad oro uostas darbą atnaujins ketvirtadienio vakarą.

2010 01 28

„Star1 Airlines“ vasaros sezonui pasiūlys naują kryptį į Edinburgą
"Star1 Airlines" išplatino pranešimą:

Lietuviška pigių skrydžių bendrovė „Star1 Airlines” vasaros sezono metu siūlo keliauti jau 5 maršrutais iš Vilniaus. Bendrovė pristato Edinburgo (Škotija) kryptį, tęsia tiesioginius skrydžius į Londoną ir Milaną bei atnaujina sezoninius reisus į Dubliną ir Žironą (Barselona). Vasaros sezono bilietų prekyba jau prasidėjo.

2010 01 26

Iš Vilniaus - dar daugiau naujų krypčių
"airBaltic" išplatino šį pranešimą spaudai:

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ savo naujame vasaros tvarkaraštyje numato 4 naujas tiesiogines skrydžių kryptis iš Vilniaus. Vasaros skrydžių sezonu, kuris prasidės nuo kovo 28 dienos, „airBaltic“ atnaujina skrydžius į Dubliną, Oslą, Hamburgą ir prideda naują maršrutą į Mančesterį. Iš viso vasaros sezonu oro bendrovė turės 13 tiesioginių krypčių iš Vilniaus.

2010 01 21

„airBaltic“ nuo kovo pradžios atnaujina skrydžius iš Vilniaus į Londoną
"airBaltic" išplatino pranešimą spaudai:

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ nuo kovo 4 dienos atnaujina tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Londoną. Pradžioje bus vykdomi du skrydžiai per savaitę, o nuo kovo 29 dienos į Londoną lėktuvai kils keturis kartus per savaitę.  

2010 01 19

Vilniaus oro uoste sulaikytas pavojingas medžiagas gabenęs keleivis
Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) Keleivių patikros tarnybos darbuotojai antradienį vieno keleivio registruotame bagaže aptiko pavojingų daiktų - šaunamųjų ir sprogstamųjų medžiagų.

2010 01 13

"Estonian Air“ ir „KLM Royal Dutch Airlines“ tiesiogiai skraidins iš Vilniaus į Amsterdamą
"Estonian Air" išplatino pranešimą:

Estijos oro bendrovė „Estonian Air“ ir olandų „KLM Royal Dutch Airlines“ pranešė nuo vasario 12 d. pradedančios bendradarbiauti organizuodamos reisus iš Talino per Vilnių į Amsterdamą. Tiesioginis susisiekimas tarp Vilniaus ir Amsterdamo bus vykdomas kasdien, išskyrus šeštadienius.

2010 01 13

„Star1 Airlines“ didina reisų į Londoną skaičių
"Star1 Airlines" pranešimas spaudai:

„Star1 Airlines” nuo balandžio 29 d. didina reisų į Londoną skaičių ir vietoj penkių skraidys šešis kartus per savaitę – bendrovės skrydžių tvarkaraštį papildys ketvirtadienio reisas Vilnius – Londonas.

2010 01 11

Nuo sausio 11 d. SAS atnaujina skrydžius iš Vilniaus oro uosto
SAS sausio 11 dieną išplatino šį pranešimą spaudai:

Skandinavijos oro bendrovė SAS nuo šiandien vėl pradeda vykdyti reguliarius skrydžius iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto į Kopenhagą. SAS keleivius tarp Lietuvos ir Danijos sostinių skraidins 2 kartus per dieną, iš viso 14 kartų per savaitę.

2010 01 11

„airBaltic“ pradeda skrydžius iš Vilniaus į Romą
Oro bendrovė "airBaltic" sausio 11 dieną išplatino šį pranešimą spaudai:

Nuo šiandien Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ atnaujina tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Romą. Į Italijos sostinę bus vykdomi popietiniai reisai tris kartus per savaitę – pirmadieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

RSS