Oro uosto naujienos

2014 02 10

„Air Lituanica“ pavasarį didina skrydžių skaičių
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ nuo kovo mėnesio pradeda didinti reguliarių maršrutų skrydžių dažnį. Išplėtus pavasario tvarkaraštį, „Air Lituanica“ skrydžiuose keleiviams bus pasiūlyta 30 proc. daugiau vietų.

2014 02 06

Dėmesio: informacija keleiviams, skrendantiems į Rusiją
Nuo š.m. vasario 7 dienos keleiviams, kurie skrenda į Rusijos Federacijos oro uostus, rankiniame bagaže draudžiama gabenti bet kokius skysčius, išskyrus kūdikių maistą ir kelionės metu gyvybiškai reikalingus skystus medikamentus.

2014 01 27

SAS tiesioginiu reisu sujungs Stokholmą ir Hamburgą
Š.m. balandžio 22 d. Skandinavijos oro linijos SAS keleiviams pasiūlys tiesioginį reisą iš Stokholmo Arlandos oro uosto į Hamburgą. Nuo pirmadienio iki penktadienio skrydžiai šiuo maršrutu bus vykdomi po du kartus per dieną, o sekmadieniais - vienas skrydis. Keleivius šiuo maršrutu SAS yra skraidinusi ir ankščiau (2009 m.)., o šiais metais bendrovė jį atnaujino siekdama patenkinti keleivių susiekimo poreikius Europos regione.

2014 01 23

airBaltic iš Rygos skraidys į Maljorką
Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ savo keleivius pradės skraidinti į vieną populiariausių Ispanijos kurortų – Maljorkos salą. Oro bendrovės lėktuvai leisis salos sostinėje Palmoje.

2014 01 22

Lietuvos oro uostai: pernai aptarnavo beveik 3,5 mln. keleivių, šiemet sieks verslo partnerystės
2013 m. Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostai drauge sudėjus aptarnavo 3,48 mln. keleivių, juose per metus įvyko 43 078 skrydžiai.  Lyginant su 2012 m. pernai trijų oro uostų keleivių skaičius augo 5,5 proc., skrydžių intensyvumas padidėjo 3,4 proc. Šiuo metu, t.y. aviaciniu žiemos sezonu, keleivis, sumanęs judėti iš Lietuvos, gali rinktis iš 20 aviakompanijų, skraidinančių reguliariais maršrutais 37 kryptimis, kuriomis galima pasiekti 47 oro uostus Europoje ir už jos ribų.

2014 01 17

Vilniaus oro uoste įrengtas antras išmanusis širdies gaivinimo aparatas
Šiandien švedo Ulfo Oldenborgo atstovaujama kompanija „Natural Pharmaceuticals“ Tarptautiniam Vilniaus oro uostui (TVOU) padovanojo jau antrą automatinį išorinį širdies defibriliatorių. Išmanusis aparatas buvo įrengtas TVOU ne Šengeno zonoje – sterilioje oro uosto erdvėje, kur skrydžių kasdien laukia ypač dideli keleivių srautai.

2014 01 15

Vilniaus oro uoste įrengtos naujos atliekų rūšiavimo šiukšliadėžės
Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) naujuosius metus pradeda su nauja aplinkosaugos ir ekologinės savimonės skatinimo iniciatyva. Bendradarbiaudamas su vieno didžiausių popieriaus pakuočių gamintojo „Smurfit Kappa Baltic“ atstovybe Lietuvoje, TVOU keleivių terminaluose įrengė naujų rūšiavimui pritaikytų šiukšliadėžių komplektus, kurie per mėnesį visiškai pakeis senąsias šiukšlių dėžes.

2014 01 09

„airBaltic“ paslauga pateko į pasaulio inovacijų dešimtuką
Baltijos šalių oro bendrovės „airBaltic“ individualaus meniu užsakymo sistema išrinkta į novatoriškiausių 2013 m. oro bendrovių paslaugų dešimtuką. Jos vartotojai patys išsirenka, kokiais patiekalais norės mėgautis skrydžio metu. Dešimtuką sudarė nepriklausoma rinkos ir vartotojų tendencijų tyrimo agentūra „Airlinetrends.com“.

2014 01 02

Antrąją naujųjų metų dieną „Air Lituanica“ pasveikino 50 000 –ąjį keleivį
2014 m. sausio 2 d. antrajame naujųjų metų „Air Lituanica“ skrydyje į Briuselį buvo užfiksuotas 50 000 – asis keleivis.
„Esu maloniai nustebintas“, – sako Saulius Gasiūnas, laimingasis keleivis. Šventinio skrydžio kapitonas pilotas Kęstutis Zagreckas p. Sauliui įteikė sertifikatą ir dovaną - du bilietus pirmyn ir atgal bet kuria „Air Lituanica“ kryptimi.

2013 12 31

Įdomioji statistika: ką per pusę metų nuveikė „Air Lituanica“?
Pakilus pirmajam „Air Lituanica“ orlaiviui š.m. birželio 30 d., šiandien oro linijų bendrovė jau pusė metų kaip veikia aviacijos rinkoje. Skrydžius pradėjusi dvejomis kryptimis, dabar „Air Lituanica“ keleivius skraidina keturiais reguliariais maršrutais į Briuselį, Berlyną, Prahą ir Miuncheną, o nuo vasario 14 d. pradės skrydžius ir į Paryžių. Kitų metų planuose – du nauji orlaiviai ir naujos kelionių kryptys.