Greitoji aviacijos saugumo keleivių patikra

Oro uosto naujienos

2011 04 12

Keleivius iš Vilniaus oro uosto lydės garsusis Vilniaus angeliukas
Iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) išvykstantys keleiviai nuo šiol turės globėją. Oro uosto išvykimo salėje ant lagamino įsitaisė skulptoriaus Vaidoto Ramoškos sukurtas baltas angelas.

2011 04 08

Nauji autobusų maršrutai į Vilniaus oro uostą
Nuo balandžio 1 dienos bendrovė “Toks”, bendradarbiaudama su Vilniaus oro uostu, pradėjo tiesioginius pervežimus iš Palangos į Vilniaus oro uostą, užsukant į Klaipėdos ir Kauno autobusų stotis.

2011 04 06

"Lietuvos spauda" plečia naujos koncepcijos prekybos vietų tinklą
"Lietuvos spauda" išplatino šį pranešimą:

Mažmeninės prekybos tinklas "Lietuvos spauda" toliau vykdo specializuotų prekybos vietų, kurios kuriamos atsižvelgiant į konkrečios vietos pirkėjų poreikius ir pagal tai sudaromą asortimentą, plėtrą. Kovo 28 d. Vilniaus oro uoste duris atvėrė naujos koncepcijos bendrovės dovanų centras, išskirtinai orientuotas tik į Lietuvoje pagamintus dirbinius ir suvenyrus. Tai jau 298-oji bendrovės valdoma prekybos vieta mūsų šalyje ir ketvirtoji parduotuvė Vilniaus oro uoste.

2011 03 28

Vasaros sezoną Vilniuje – naujos kryptys ir oro bendrovės
Tarptautiniame Vilniaus oro uoste (TVOU) sekmadienį įsigaliojo naujas vasaros sezono reguliariųjų skrydžių tvarkaraštis. Vasaros sezoną Vilniaus oro uostas pasitinka naujomis kryptimis ir naujomis oro bendrovėmis, pradedančiomis darbą Vilniuje. Skaičiuojama, kad jos šiemet į Vilnių turėtų pritraukti apie pusę milijono keleivių.

2011 03 16

Nauja skrydžių kryptis į Brėmeną papildys skrydžių tinklą
"Ryanair" išplatino šį pranešimą:

„Ryanair“, populiariausia pigių skrydžių oro linijų bendrovė Europoje, skelbia pradedanti vykdyti skrydžius jau šeštąja kryptimi iš Vilniaus į Brėmeną be jau paskelbtų maršrutų į Barseloną, Dubliną, Londoną, Milaną ir Romą, kurie bus vykdomi nuo 2011 m. gegužės. Be jau vasario mėnesį paskelbtų penkių skrydžių krypčių, naujoji kryptis į Vokietiją yra jau šeštoji skrydžių kryptis Lietuvos keleiviams, kuriuos pradžiugins „Ryanair“ siūlomos žemos skrydžių kainos ir pavyzdinis punktualumas.

2011 02 21

Pigūs skrydžiai – ir iš Vilniaus oro uosto. „Ryanair“ pradeda skrydžius iš antro oro uosto Lietuvoje
"Ryanair" išplatino šį pranešimą:

„Ryanair“, populiariausia pigių skrydžių aviakompanija Europoje, šiandien paskelbė, kad sostinės oro uostui prisijungus prie „Ryanair“ tinklo, nuo 2011 m. gegužės mėn. „Ryanair“ pradeda vykdyti skrydžius iš dar vieno Lietuvos oro uosto. Paskatinta savo sėkmės Kaune, „Ryanair“ pristato penkis naujus vasaros tvarkaraščio maršrutus į Vilnių ir iš jo: Barselona (Žironos oro uostas), Dublinas, Londonas (Standstedo oro uostas), Milanas (Bergamo oro uostas) ir Roma (Čijampino oro uostas).

2011 02 07

Oro uoste daugėja neatsakingų ir pavojų keliančių keleivių veiksmų
Nuo metų pradžios Tarptautiniame Vilniaus oro uoste (TVOU) registracijos ir aviacijos saugumo patikros metu 7 keleiviai pajuokavo, kad su savimi turi sprogmenų ar kitų pavojingų daiktų. Pernai per visus metus tokių incidentų buvo 11. Nors visi šie pranešimai buvo melagingi, toks elgesys oro uoste yra netoleruojamas ir vertinamas kaip reali grėsmė.

2011 02 01

Apie skrydžius virš Lietuvos - išsamiau
Turime gerų žinių aviacijos mėgėjams! Vilniaus oro uosto interneto svetainėje atnaujinome skiltį „Orlaivių eismas ore“.

2011 01 31

Išaugo Vilniaus oro uosto keleivių pasitenkinimas gaunamomis paslaugomis
Vilniaus oro uostas patinka daugeliui keliaujančių – jis patogus, mažas, jaukus, jame lengva orientuotis, čia greitas aptarnavimas bei paslaugus personalas, rodo 2010 m. metų gale rinkos analizės ir tyrimų grupės UAB RAIT atlikto keleivių tyrimo rezultatai.

2011 01 27

"airBaltic" kovo pabaigoje atnaujins skrydžius iš Vilniaus į Londoną ir Dubliną
Latvijos kapitalo oro bendrovė "airBaltic" nuo kovo pabaigos atnaujins tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Londoną ir Dubliną, kurių buvo atsisakyta pernai spalį, praneša BNS.

RSS