Oro uosto naujienos

2014 12 04

„Ukraine International Airlines“ pradeda tarptautinių skrydžių iš Ukrainos miestų bilietų pardavimą
Ukrainos tarptautinės oro linijos (UIA) 2015 m. vasaros sezono tvarkaraštį papildė skrydžiais iš Ukrainos miestų ir siūlo tiesioginius reguliarius skrydžius iš Odesos į Maskvą, Sankt Peterburgą ir Vilnių, iš Lvovo į Romą, Madridą, Boloniją ir Tel Avivą, taip pat iš Charkovo į Batumį ir Tel Avivą.

2014 12 03

Vaikų norai – ant Vilniaus oro uosto Kalėdinės eglutės
Švęsdami pasaulio civilinės aviacijos 70-metį Lietuvos oro uostai ketina atverti savo duris vaikams iš organizacijos „Gelbėkit vaikus“. Šių metų gruodžio 7-ąją vaikai pakviesti į Vilniaus oro uostą savo norų užrašyti ant popierinių lėktuvėlių ir paleisti juos į orą. Vėliau lėktuvėliais bus papuošta terminale stovinti Kalėdų eglutė.

2014 11 04

Lietuvos oro uostai: finansinė situacija pagrindžia oro uostų sujungimą
Valstybės įmonė Lietuvos oro uostai per devynis šių metų mėnesius pasiekė 8,9 mln. litų grynojo pelno. Jungtinė įmonė veikti pradėjo tik šių metų liepos mėnesio 1 d., iki tol veiklą vykdė trys atskiros valstybės įmonės – Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostai.

2014 10 31

„airBaltic“ pradėjo skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą
Šiandien Latvijos oro bendrovė „airBaltic“ pradėjo skrydžius nauja kryptimi – Vilnius-Amsterdamas. Aviakompanija Lietuvos ir Nyderlandų sostines sujungs trimis tiesioginiais skrydžiais per savaitę.

2014 10 28

Lietuvos oro uostai: žiemos sezoną – papildomi šventiniai skrydžiai
Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostai žiemos sezoną pradeda nauja kryptimi į Šanoną Airijoje, dažnesniais reisais į Maskvą ir Amsterdamą bei papildomais šventinio laikotarpio skrydžiais. Sekmadienį prasidėjęs ir kovo 29 dieną pasibaigsiantis žiemos skrydžių sezonas siūlo keliauti į 33 šalis 61 kryptimi.

2014 10 27

Skrydžiai į Švediją 10 kartų per savaitę
Nuo kitų metų Lietuvos ir Švedijos susisiekimas bus itin geras: oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ nuo sausio 26 d. pradeda vykdyti skrydžius į Stokholmo centre esantį Broma (angl. Stockholm Bromma) oro uostą, per savaitę bus pasiūlyta 10 skrydžių.

2014 10 20

Dėl pilotų streiko atšaukti „Lufthansa“ skrydžiai
Informuojame keleivius, kad streikuojant skrydžių bendrovės „Lufthansa“ pilotams, atšaukti šie bendrovės planuoti skrydžiai iš ir į Vilniaus oro uostą:

2014 10 15

„Air Lituanica“ jau pervežė 150 tūkst. keleivių
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ per penkiolika veiklos mėnesių pervežė 150 tūkst. keleivių. Bendrovės planuose – per ateinančius metus pervežti 200 tūkst. keleivių. Daugiau nei 50 proc. „Air Lituanica“ keleivių skrenda darbo tikslais, apie 35 proc. – turistai, o likusi dalis – svetur gyvenantys lietuviai, atskrendantys į Lietuvą aplankyti artimųjų.

2014 10 10

Vilniaus oro uoste – atsinaujinęs „IDW Esperanza Resort“ verslo klubas
Ketvirtadienį, spalio 9 dieną, Vilniaus oro uoste pristatytas atnaujintas verslo klubas „IDW Esperanza Resort“ verslo klubas. Tai - svarbus įvykis reprezentuojant bei garsinant Lietuvą pasauliniame kontekste.

2014 10 06

SAS pristato naują leidybinę koncepciją
Skandinavijos oro linijos SAS pristato naują leidybinę koncepciją pavadinimu „Skandinavijos keliautojas”. Naujasis prekės ženklas bus pristatytas š.m. lapkričio mėn., ir jis atspindės platesnį SAS keleivių interesų spektrą. Naujovės palies įvairius bendrovės informacijos sklaidos kanalus – bus atnaujintas lėktuvuose dalinamas žurnalas, kuris pakeis iki šiol gyvavusį leidinį „Scanorama“, tinklapis, internetinė TV, paskyra socialinėje medijoje bei naujienlaiškis.