Oro uosto naujienos

2014 10 03

Vilniaus oro uosto atvykimo terminalui – 60 metų
Spalio mėnesį Vilniaus oro uosto atvykimo terminalas švenčia 60 metų – oficialiai ceremonija atidarytas 1954 metų rudenį, pastatas naudojamas ir šiandien, jame išlikę įvairūs architektūriniai puošiniai, o pats statinys įtrauktas į Lietuvos nekilnojamųjų kultūros vertybių registrą.

2014 10 03

„Air Lituanica“ bendradarbiaus su „KLM Royal Dutch Airlines“ ir „Air France“
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl jungiamųjų skrydžių su dviem didelėmis pasaulio kompanijomis „Air France“ ir „KLM Royal Dutch Airlines“. Nuo šiol per Amsterdamą ir Paryžių pasiekti Europos, Šiaurės ir Pietų Amerikos bei Afrikos miestus bus dar paprasčiau.

2014 09 25

„Ryanair“ pristatė 2015 m. vasaros sezono skrydžių tvarkaraštį ir naują lietuvišką svetainę
Aviakompanija „Ryanair“ Vilniuje pristatė 2015-ųjų metų vasaros sezono skrydžių tvarkaraštį ir naują lietuvišką svetainę. Aviakompanija vykdys 28 maršrutus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų ir siūlys dvi naujas kryptis, iš Kauno į Šanoną ir iš Vilniaus į Madridą. Iš viso Ryanair planuoja pervežti apie 1,2 mln klientų ir išlaikys 1200* darbo vietas Kauno ir Vilniaus oro uostuose.  

2014 09 25

Vilniaus oro uoste – vienas didžiausių britų kavinių tinklų
Vilniaus oro uoste veikti pradėjo vienas didžiausių britų kavinių tinklų „Coffee Republic“. Šios kavinės operatorius Lietuvoje UAB „Juta jazz kava“ sako, kad tai pirmoji tokio pobūdžio užsienio kavinė Lietuvoje.

2014 09 19

Ukrainą lietuviai palaikys klausydami garsiausių pasaulio arijų
95 metų sukaktį švenčiantis Lietuvos Raudonasis Kryžius, bendradarbiaudamas su Lietuvos oro uostais bei Šveicarijos Raudonuoju Kryžiumi, vilniečius ir miesto svečius kvies palaikyti Ukrainos žmones klausant klasikinės muzikos. Šį šeštadienį, rugsėjo 27 d., Šv. Kotrynos bažnyčioje organizuojamame labdaringame renginyje skambės operos solisto Igor Bakan balsas, o vakaro metu paaukoti pinigai bus skirti humanitarinei pagalbai nukentėjusiems nuo konflikto rytų Ukrainos regione.

2014 09 15

„Air Lituanica“ kalėdiniu laikotarpiu skraidys į Londoną, Edinburgą ir Geteborgą
Didžiųjų metų švenčių laikotarpiu – nuo gruodžio 19 d. iki sausio 4 d. – oro linijų bendrovė „Air Lituanica” vykdys tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Londoną, Edinburgą ir Geteborgą. Bendrovės atstovų teigimu, papildomi skrydžiai tautiečiams, gyvenantiems šiuose miestuose,  suteiks galimybę per šventes greitai ir patogiai pasiekti gimtinę arba sulaukti iš jos svečių.

2014 09 11

SAS persikėlė į naują Londono Hitrou oro uosto terminalą
Nuo šios savaitės Skandinavijos skrydžių bendrovė savo keleivius Londono Hitrou oro uoste pasitinka naujajame, antrajame terminale. Čia nuo šiol leisis ir kils visų 23-jų „Star Alliance“ aljansui priklausančių oro bendrovių lėktuvai.

2014 09 09

Vilniaus oro uostas pasitiko dumilijoninę keleivę
Rugsėjo 9 dieną Vilniaus oro uostas peržengė dviejų milijonų per šiuos metus aptarnautų keleivių skaičių, o jubiliejine keleive tapo aviakompanija „Lufthansa“ iš Frankfurto į Vilnių atskridusi slovakė Jana Hamranova.

2014 09 08

Išplėstas laikas, kurio metu galima registruotis „Estonian Air“ skrydį
Estijos aviakompanija pranešė, jog nuo šiol registracija internete prasidės iki suplanuoto skrydžio likus 36 valandoms, ir bus uždaroma iki numatyto pakilimo laiko likus 45 minutėms. Išplėstinis laikas galioja visoms „Estonian Air“ registracijoms, išskyrus į skrydžius Sankt Peterburgo bei Kijevo kryptimis.

2014 09 04

„Ryanair“ skraidins iš Vilniaus į Madridą
Rugsėjo 3 dieną pigių skrydžių aviakompanija „Ryanair“ paskelbė, jog pradės skrydžius
nauja kryptimi – iš Vilniaus į Madrido oro uostą. Skrydžiai į Ispanijos sostinę prasidės 2015 metų kovo 29 dieną ir keleivius skraidins keturis kartus per savaitę - pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais.