Oro uosto naujienos

2015 06 25

Kompanija „Transaero“ iš Vilniaus nebeskraidys
Nuo šių metų birželio 15 dienos oro linijos „TransAero“ nutraukė skrydžius iš Vilniaus į Maskvos Domodedovo oro uostą. Kompanija skraidydavo tris kartus į savaitę – pirmadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais. Atšaukti visi skrydžiai iki 2016 metų kovo 25 dienos.

2015 06 17

Lietuvos oro uostai tikrino, kokiais mitais apie šalį tiki užsienio aviacijos ekspertai
Faktu, kad lietuviai mėgsta rožinės spalvos sriubą, vis dar galima nustebinti daugiau nei 60 proc. užsieniečių. Tuo tarptautiniame aviacijos renginyje įsitikino Lietuvos oro uostai pristatydami šalį nuotaikingu filmuku. Dalyviai buvo prašomi balsuoti, ar pateikti faktai apie Lietuvą ir lietuvius yra tiesa ar tik mitas. Savo atsakymu teisingumu jie galės įsitikinti kitąmet, kai vienas svarbiausių aviacijos pasaulio renginių vyks Vilniuje.

2015 06 15

Kauno oro uoste pristatytas investicinis projektas „AEROHUB KUN“
Kaune pristatytas investicinis su aviacija susijusių verslų plėtros projektas „AEROHUB KUN“.  Šis projektas - Kauno oro uosto plėtros strategijos įgyvendinimas: į puikią geografinę lokaciją turintį oro uostą ketinama pritraukti įmonių, užsiimančių orlaivių remontu, dalių gamyba, prekyba ir kt. Šiuo metu strateginiam projektui, įdarbinsiančiam kelis šimtus žmonių, drauge su „Investuok Lietuvoje“ ieškoma investuotojų.

2015 06 11

„Turkish airlines“ į Vilnių skraido jau dvejus metus
„Turkish Airlines“, trečia didžiausia aviakompanija Europoje, nuo 2015 m. kovo 29 d. vykdo tiesioginius skrydžius Vilnius – Stambulas – Vilnius kasdien, 7 kartus per savaitę. Nuo birželio 22 d. skrydžiai bus vykdomi Boeing 737-800 ir Boeing 737-900 modelio lėktuvais, kurie turi dvi klases: ekonominę ir verslo.

2015 06 02

Vilniaus oro uoste šiemet – jau daugiau nei milijonas keleivių
Gegužę Vilniaus oro uostas aptarnavo milijoninį keleivį – šiemet tokia keleivių riba peržengta dviem savaitėmis anksčiau nei pernai. Lyginant pirmųjų ketvirčių rezultatus, per metus keleivių skaičius Vilniaus oro uoste išaugo 16 proc.

2015 06 01

Nuo rudens – naujas SAS maršrutas Vilnius – Oslas
Skandinavijos skrydžių bendrovė SAS š.m. spalio 29 d. pradės vykdyti tiesioginius skrydžius tarp Vilniaus ir Oslo. Naujuoju maršrutu SAS keleiviams pasiūlys keturis reisus per savaitę: pirmadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais.

2015 05 29

Vilniaus oro uoste – nauja pramoga išvykstantiems keleiviams
Vilniaus oro uoste ketvirtadienio vakarą buvo iškilmingai atidaryta pirmoji Rytų ir Šiaurės Europoje kino salė, įrengta oro uoste. Savo skrydžio laukiantys keleiviai dabar gali laiką oro uoste leisti dar maloniau ir „FilmBox LT“ salėje nemokamai žiūrėti lietuvių kūrėjų filmus.

2015 05 27

Vilniaus oro uostas siekia atkurti prarastus „Air Lituanicos“ maršrutus
Praėjusią savaitę oro linijoms „Air Lituanica“ sustabdžius veiklą ir atšaukus skrydžius, keleiviams pagalbos ranką ištiesė kitos oro bendrovės – „airBaltic“ ir „Wizz Air“, operatyviai sureagavo „Estonian Air“, o dėl prarastų maršrutų atkūrimo bei naujų krypčių iš Vilniaus oro uosto deramasi ir su kitais vežėjais.

2015 05 26

Vilniaus oro uoste – vietinės radijo stoties bandymai
Nuo gegužės vidurio Vilniaus oro uoste skamba muzika – čia transliacijas pradėjo vietinė radijo stotis, kuria siekiama dar geresnės keleivių patirties ir emocijų oro uoste. Bandymams numatytos kelios savaitės, per kurias laukiama keleivių ir dirbančiųjų oro uoste atsiliepimų.

2015 05 26

„Air Lituanica“ keleivius su „Air Baltic“ skraidins iki birželio 5 d. imtinai
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ įgyvendina visas įmanomas priemones, kad keleivių, kurie buvo įsigiję skrydžių bilietus, planai būtų sutrikdyti kuo mažiau. Šiandien, gegužės 26 d., buvo susitarta dėl keleivių pervežimo su oro linijų bendrove „Air Baltic“ pratęsimo iki birželio 5 d. imtinai. Po skrydžių sustabdymo „Air Lituanica“ savo keleiviams net 14 dienų siūlo kitus kelionės maršrutus.