Oro uosto naujienos

2016 05 04

„Ryanair“ švenčia 5 metų jubiliejų Vilniaus oro uoste
Šiandien,  gegužės 4 d., Europoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair“ švenčia penkių metų veiklos jubiliejų Vilniaus oro uoste. „Ryanair“ pradėjo skraidyti iš Vilniaus oro uosto 2011 m. ir per šį laikotarpį pervežė daugiau nei 2.7 milijonus keleivių. Per penkmetį aviakompanija „Ryanair“ pastebimai išplėtė veiklos apimtis Vilniaus oro uoste ir šį vasaros sezoną siūlo 15 skirtingų maršrutų iš Lietuvos sostinės įskaitant skrydžius į didžiausius Europos miestus – Londoną, Paryžių, Dubliną, Romą, Milaną, Barseloną ir Madridą.

2016 05 02

„Norwegian“ švenčia dešimtąjį gimtadienį Lietuvoje
Prieš dešimt metų – 2006-ųjų gegužės 2 d., skrydžius į Vilniaus oro uostą iš Oslo pradėjo aviakompanija „Norwegian“. Per šį laikotarpį tarp Lietuvos ir Norvegijos sostinių pervežta daugiau nei 368 tūkst. keleivių.

2016 04 28

Vilniaus oro uoste – jau daugiau nei milijonas keleivių
Šiandien Vilniaus oro uostas į Stambulą išlydėjo milijoninį keleivį – šiais metais toks aptarnautų keleivių skaičiaus rezultatas pasiektas dviem savaitėmis anksčiau negu pernai. Lyginant pirmųjų ketvirčių rezultatus, per metus keleivių skaičius sostinėje išaugo 17 proc.

2016 04 28

Lietuvai įgyvendinti oro uostų koncesijos projektą padės „InterVistas“
Susisiekimo ministerija ir Lietuvos oro uostai rengiasi įsibėgėjančiam koncesijos projektui ir pasirašo sutartį su patarėjo „InterVistas“ vadovaujamu konsorciumu. Tarptautinę patirtį turinčios įmonės padės parengti koncesijos konkurso sąlygas, nustatyti koncesijos tikslus bei uždavinius ir derėtis su koncesijos konkurso dalyviais.

2016 04 26

Vilniaus oro uostas apdovanotas už aviacinių paslaugų rinkodarą
Krokuvoje vykstančiame tarptautiniame maršrutų forume „Routes Europe 2016“ Vilniaus oro uostas pelnė „Excellence in Airport Marketing“ apdovanojimą už aviacinių paslaugų rinkodarą. Oro uostų, aptarnaujančių iki 4 milijonų keleivių per metus, kategorijoje Vilnius pranoko kitus Europos oro vartus ir nusileido tik Brėmeno oro uostui.

2016 04 21

Lietuvos oro uostai: keleivių skaičius išaugo 17 proc.
Lietuvos oro uostai per pirmąjį metų ketvirtį aptarnavo 17 proc. daugiau keleivių negu praėjusiais metais tuo pačiu metu. Sausio, vasario ir kovo mėnesiais per Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostus keliavo 914 tūkst. žmonių. Keleivių skaičius kone tiek pat išaugo visuose trijuose Lietuvos oro uostuose.  

2016 04 20

Lietuvos oro uostuose – dar spartesnis belaidis internetas
Didėjantys keleivių srautai, jų poreikiai ir išmaniųjų įrenginių populiarumas nulėmė belaidžio interneto ryšio paslaugos pokyčius Lietuvos oro uostuose. Čia įdiegti modernūs sprendimai padidino ryšio pralaidumą ir spartą bei suteikė galimybę vienu metu belaidžiu internetu naudotis dar daugiau žmonių. Taip pat nuo šiol Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose nemokamas belaidis internetas veikia tuo pačiu vardu – „Invest Lithuania FREE WiFi“.

2016 04 18

„Wizz Air“ 5 metų jubiliejus Lietuvoje – ką pavyko nuveikti?
„Wizz Air”, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, švenčia 5 metų veiklos jubiliejų Lietuvoje – pirmasis kompanijos orlaivis iš Vilniaus pakilo 2011 metų balandžio 16 dieną. Nuosekliai augdama, kompanija per 5 metus Lietuvoje jau pasiekė įspūdingų rezultatų bei pervežė daugiau kaip tris milijonus keleivių.

2016 04 18

„airBaltic“ pradėjo skrydžius iš Vilniaus į Taliną
Šiandien Baltijos šalių oro linijų bendrovė „airBaltic“ atnaujino tiesioginį maršrutą tarp Vilniaus ir Talino, taip sustiprindama bendrovės poziciją Baltijos regione. 10 kartų per savaitę vykdoma paslauga padės įsitvirtinti Baltijos šalių rinkoje ir sustiprins ryšį su 60 Europos, Skandinavijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų.

2016 04 14

Lietuvos oro uostai: veiklos pajamos auga, sąnaudos mažėja
2015-ieji – pirmieji metai, kai Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostai dirbo drauge kaip Lietuvos oro uostų tinklas. Per šiuos metus ne tik pasiektas rekordinis keleivių skaičius - 4,2 milijono, bet ir dvigubai išaugintas grynasis pelnas. Lyginant su 2014 m., jis išaugo 74 proc. ir sudarė 2,1 milijono eurų.