Oro uosto naujienos

2015 08 07

Dvi lietuvaitės tapo „Wizz Air“ ambasadorėmis
Didžiausia Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovė „Wizz Air“ turi naujus ambasadorius –lietuvaitės Ilona Krol ir Sandra Siniavskaja dvejus metus atstovaus ne tik avialinijų kompanijai, tačiau kartu reprezentuos ir Lietuvą. Renkant ambasadorius, viešame internetiniame balsavime savo nuomonę išreiškė daugiau nei 69 tūkst. kompanijos keleivių ir gerbėjų, o nauji ambasadoriai atrinkti iš 39 galimų kandidatų. „Wizz Air“ ambasadorių programa deklaruoja išskirtinį profesionalumą ir kokybišką bei dėmesingą keleivių aptarnavimą.

2015 07 30

„Wizz Air“ pirmenybinio įlaipinimo paslauga – su papildomu nemokamu bagažu
„Wizz Air“, didžiausia mažų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, pirmenybinio įlaipinimo paslaugas papildė galimybe į orlaivio saloną įsinešti papildomą bagažą*. Šis paslaugos papildymas – tai vienas iš kelių pastaruoju metu įdiegtų atnaujinimų, tęsiant tradiciją ir toliau didinti keleivių komfortą bei pasitenkinimą skrydžiais.

2015 07 22

Kitąmet Europos aviacijos maršrutų ir pasiekiamumo klausimai bus sprendžiami Vilniuje
Kitąmet Lietuvoje prognozuojamas dar didesnis turistų iš užsienio skaičius – šalį lankys Europos aviacijos ekspertai. Kovo 13-15 dienomis Nacionalinėje dailės galerijoje į tarptautinę konferenciją „Connect“ susirinks daugiau nei 400 aviacijoje dirbančių žmonių, tarp jų atstovai iš daugiau nei 50 oro linijų ir 150 oro uostų. Renginio šeimininkais pasirinkti Lietuvos oro uostai, pripažinti vienais iš labiausiai augančių oro vartų Europoje.

2015 07 20

Vilniaus oro uostas ir maltiečiai vienijasi padėdami neįgaliesiems
Maltos ordino pagalbos tarnyba, teikianti pavėžėjimo neįgaliesiems paslaugą „Važiuojam“, pradėjo veikti ir Vilniaus oro uosto teritorijoje, tad ribotos judėsenos asmenims keliauti į užsienį taps dar paprasčiau.

2015 07 15

Oro bendrovė „airBaltic“ pradeda rudens skrydžių išpardavimą
Šiandien oro vežėja „airBaltic“ paskelbė apie rudens skrydžių išpardavimą. Iki liepos 22 dienos kelionės iš Vilniaus į Stokholmą, Paryžių, Berlyną, Helsinkį, Briuselį ir Amsterdamą kaina prasideda nuo 39 eurų. Ši akcija taikoma keliaujant Basic klase, į kainą jau įtraukti visi mokesčiai ir rinkliavos, tačiau priklausomai nuo pasirinkto mokėjimo būdo gali būti taikomas sandorio mokestis.

2015 07 14

Vilniaus oro uoste – bandymas į lėktuvą įsinešti smauglį
ilniaus oro uoste užfiksuotas netikėtas incidentas – aktorius Šarūnas Banevičius pro aviacijos saugumo patikros postą bandė į lėktuvą įsinešti smauglį. Dėl galiojančių oro bendrovės reikalavimų dėl gyvūnų gabenimo, aviacijos saugumo darbuotojai į sterilią oro uosto zoną neįleido nei aktoriaus, nei jo  augintinio.

2015 07 13

Lietuvos oro uostai pirmąjį pusmetį skaičiuoja 10 proc. daugiau keleivių
Pasibaigus pirmajam 2015 metų pusmečiui Lietuvos oro uostai skaičiuoja, kad keleivių srautas Vilniuje, Kaune ir Palangoje, palyginti su tuo pačiu 2014 m. laikotarpiu, išaugo daugiau nei 10 proc. Per šešis mėnesius treji oro vartai aptarnavo daugiau nei 1,9 mln. keleivių. Praėjusiais metais tokiu metu keleivių srautas siekė 1,7 mln.

2015 07 09

„airBaltic“ pasiūlymas: tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į didžiuosius Europos miestus nuo 29 eurų
Oro bendrovė „airBaltic“ liepos 7-12 dienomis skelbia tiesioginių skrydžių iš Vilniaus išpardavimą. Bilietų į didžiausius Europos miestus kainos prasideda nuo 29 eurų.

2015 07 07

Lietuvos oro uostai: per metus po susijungimo veiklos efektyvumas pakilo 11 proc.
Per pirmuosius bendros veiklos metus Lietuvos oro uostų efektyvumas, palyginti pirmus penkis 2014 ir 2015 metų mėnesius, išaugo 11 proc. Sujungti Vilniaus, Kauno ir Palangos oro vartai skaičiuoja išaugusius keleivių ir skrydžių kiekius, didėjančius pardavimus, EBITDA* ir grynąjį įmonės pelną.

2015 06 30

Oro keleivių teisių dieną – dovanos ir nemokamos konsultacijos keliautojams!
Atšaukė arba atidėjo skrydį? Dingo arba buvo sugadintas bagažas? Kur kreiptis ir kokia kompensacija priklauso? Visus atsakymus gausite apsilankę Tarptautiniame Vilniaus oro uoste Oro keleivių teisių dieną – 2015 m. birželio 30 d. 10-13 val.