Oro uosto naujienos

2015 12 15

Civilinės aviacijos dieną su oro uostų veikla susipažino senjorai
Gruodžio 7-ąją švęsdami pasaulinę civilinės aviacijos dieną Lietuvos oro uostai tęsia tradiciją atverti savo duris skirtingų socialinių grupių žmonėms. Pernai akcijoje dalyvavo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ globojami vaikai, o šiemet į ekskursijas po Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostus buvo pakviesti senjorai iš įvairių senelių globos namų.

2015 12 08

„RYANAIR” ŠVENTINIU LAIKOTARPIU PERVEŠ 5 MLN KELEIVIŲ
Šiandien, gruodžio 8 d., Europoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair“ paskelbė, jog šventiniu laikotarpiu nuo gruodžio 18 d. iki sausio 7 d. perveš daugiau kaip 5 mln. keleivių Europoje ir to dėl to išleidžia papildomą 1 mln. bilietų skrydžiams šventiniu laikotarpiu žemiausiomis kainomis.

2015 12 07

Vilniaus oro uoste – garsiniai pranešimai apie vaikų jausmus
Šiandien į Vilniaus oro uostą iš Kauno Mykolo Žilinsko dailės galerijos atkeliavo interaktyvi instaliacija „Jausmų žemėlapis“. Daug dėmesio sulaukęs meno kūrinys, įgarsinantis vaikų ir jaunimo emocijas įvairiose gyvenimo situacijose, sostinės oro uoste bus eksponuojamas iki gegužės mėnesio.

2015 12 03

Ant Vilniaus oro uosto fasado – istoriniai vaizdai
Gruodžio 2-osios vakarą vykstantys į Vilniaus oro uostą galėjo stebėti daugeliui gerai pažįstamą pastatą neįprastu rūbu: akį traukė vizualizacijos ant jo fasado. Dideliame ekrane rodomi istoriniai trijų pagrindinių šalies oro uostų pokyčiai bėgant metams – tik dalis Lietuvos oro uostų šimtmečiui skirtų renginių. Išvykimo salėje skrydžių laukiančius keleivius pasitiko specialus Lietuvos džiazo meistrų, kurių vadovas - legendinis perkusininkas Arkadijus Gotesmanas, atliekamas performansas „Aviacija“.

2015 11 30

Baras Vilniaus oro uoste atskleis alaus ir maisto derinimo paslaptis
Didėjant keleivių, skrendančių per Vilniaus oro uostą, srautui, jame daugėja ir atsipalaiduoti skirtų vietų skaičius. Šią savaitę išvykimo salėje veiklą pradės išskirtinis alaus baras „Švyturys“, kuris suderins ilgametę patirtį turintį to paties pavadinimo prekės ženklo alų su pasaulyje gerai žinomais patiekalais. Čia bus galima ne tik pasimėgauti geru maistu bei alumi, bet ir sužinoti, kaip gaminamas lietuviškas alus.

2015 11 26

Lietuvos oro uostai šimtmetį pasitinka džiazuodami
Aviacija ir džiazas – su šiais žodžiais Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose rengiamasi minėti istoriškai vieną svarbiausių Lietuvos aviacijai datų. Trys didžiausi Lietuvos oro uostai, prieš metus sujungti į vieną valstybės įmonę, artėjant didžiosioms metų šventėms, prisimena savo simbolinę pradžią – lygiai prieš 100 metų pradėtas kurti Vilniaus oro uostas, ir kviečia tai švęsti kartu.

2015 11 23

„Ryanair” pristato žiemos akciją – 100 000 bilietų nuo €5
Šiandien, lapkričio 23 d., Europoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair”, skelbia žiemos akciją ir išleidžia 100 000 bilietų nuo 5 EUR į vieną pusę 250 skirtingų maršrutų Europoje skrydžiams gruodžio mėnesį.

2015 11 19

Krovinių terminale rasta prieštankinė granata be sprogstamosios medžiagos
Šiandien 12.15 val. Vilniaus oro uosto teritorijoje esančiame „Litcargus“ krovinių terminale dėl rasto galimai pavojingo krovinio buvo įvestas operatyvinis planas „Skydas“.

2015 11 19

Vilniaus oro uoste diskutuota apie sutarčių valdymo pokyčius
Šiandien Vilniaus oro uosto kino salėje „FilmBox LT“ vyko Verslo pusryčiai, kurių tema buvo „Global trends in forming and managing trading relationships and public sector perspective in Lithuania: does it merge?“. Pagrindinis pranešėjas - tarptautinės organizacijos „Contract & Commercial Management” įkūrėjas bei generalinis direktorius Timas Cumminsas.

2015 11 17

Lietuvos oro uostai: tai, koks mūsų veiklos rezultatas yra matomas, tėra ledkalnio viršūnė
Koks yra tikrasis oro transporto poveikis Lietuvos ekonomikai: 86, 205 ar 869 milijonai eurų? Aviacijos sektoriaus vaidmuo šalies ekonomikai nepelnytai nuvertintas. Dažnai apsiribojama tiesioginio poveikio vertinimu: skaičiuojama tik oro uostų, aviakompanijų bei kitų oro uostuose veikiančių įmonių sukuriama pridėtinė vertė ir darbo vietos. Tačiau ekonomikoje du plius du retai kada būna lygu keturiems, tad tiesioginiai „buhalteriniai“ matavimai dažnai yra tiesus kelias į klaidingus rezultatus.