Oro uosto naujienos

2016 07 19

Naujas maršrutas iš Vilniaus: „Wizz Air“ skraidins į „Alpių sostinę“ – Grenoblį
Didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ toliau tęsia skrydžių tinklo plėtrą iš Lietuvos. Lietuvius bendrovė skraidins nauju maršrutu iš Vilniaus į Grenoblį Prancūzijoje. Skrydžiai į kalnų apsuptą miestą prasidės kitų metų sausio 14 dieną ir vyks šeštadieniais. Bilietus jau dabar galima įsigyti svetainėje wizzair.com, bilietų kaina prasideda nuo 24,99 Eur.*

2016 07 15

Lietuvos oro uostai: keleivių skaičius per metus išaugo 14,6 proc.
Po rekordinių 2015-ųjų, kai per metus Lietuvos oro uostai aptarnavo 4,2 mln. keleivių ir 50 tūkst. skrydžių, Vilniaus, Kauno ir Palangos oro vartai neketina sustoti. Pusmečio statistika rodo, kad šiemet sausio-birželio mėnesiais per Lietuvos oro uostus jau skrido 2,2 mln. žmonių – t.y. 14,6 proc. daugiau negu pernai tokiu pačiu metu. Skrydžių skaičius per tą patį laiką ūgtelėjo 4,2 proc.

2016 07 14

Vilniaus oro uoste bus surengta septintoji Pasaulio lietuvių vienybės diena
Prieš septynis metus Kirtimų kultūros centras pirmasis Vilniuje surengė liepos 17-osios minėjimą. Tąkart Pasaulio lietuvių vienybės diena daugeliui buvo nauja, dar negirdėta šventė, tačiau istoriškai ši data turi ryškų atspalvį –1933 m. lakūnai Steponas Darius ir Stasys Girėnas leidosi į lemtingą skrydį per Atlantą, simboliškai bandydami sumažinti atstumą tarp čia ir ten gyvenančių lietuvių. Prisimenant šį kilnų poelgį, Kirtimų kultūros centras Pasaulio lietuvių vienybės dieną kasmet mini Vilniaus oro uoste. Tądien laukiamojoje salėje grįžtantys iš svetur ir jų laukiantys pasitinkami su įvairiomis kultūrinėmis iniciatyvomis.

2016 07 14

Aviakompanija „Vueling“ skrydžių į Lietuvą nebevykdys
Nuo liepos 19 d. atšaukiami Ispanijos žemų sąnaudų oro linijų bendrovės „Vueling“ skrydžiai iš Vilniaus į Barseloną ir atgal.

2016 07 11

Keleivių apklausa: skysčiai, kuriuos vežatės keliaudami
Tarptautinės oro uostų tarybos „ACI Europe“ Saugumo komitetas organizuoja apklausą, kuria siekiama išsiaiškinti, kokius skysčius, viršijančius 100 ml, keleiviai labiausiai norėtų vežtis su savimi oro transportu rankiniame bagaže.

2016 07 08

„Ryanair” skelbia naują maršrutą iš Vilniaus į Lidsą
Europoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair” skelbia naują žiemos sezono maršrutą iš Vilniaus oro uosto į Lidsą. Keleiviai iš Vilniaus į Lidso Bradfordo oro uostą bus skraidinami du kartus per savaitę žiemos sezono metu.

2016 07 07

Vilniaus oro uoste – oro keleivių teisių diena
Liepos 7 d. 11–14 val. Vilniaus oro uoste Europos vartotojų centras Lietuvoje surengs informacinę akciją, skirtą Oro keleivių teisių dienai. Centro specialistai nemokamai konsultuos keliautojus: primins oro keleivių teises, patars, kaip elgtis, jei buvo atšauktas ar atidėtas skrydis, dingo arba buvo sugadintas bagažas, vartotojų lauks kelionėse praversiančios dovanos.  

2016 07 05

Birželį „Ryanair” keleivių skaičius išaugo 11% ir pasiekė 10.6 mln.
Šiandien, liepos mėn. 5 d., Europoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair“ paskelbė birželio mėn. ataskaitą, rodančią jog 2016 m. birželio mėn.

2016 06 30

Vilniaus oro uostas sutiko trisdešimt milijoninį keleivį
Per dvidešimt penkerius metus per pagrindinius Lietuvos oro vartus – Vilniaus oro uostą keliavo jau trisdešimt milijonų keleivių. Jubiliejiniais tapo visi septyniasdešimt iš Amsterdamo atskridusio „airBaltic“ lėktuvo keleivių.

2016 06 29

Skrydžiai Vilnius-Stambulas vykdomi pagal įprastą tvarkaraštį
Nuo birželio 30 d., ketvirtadienio, oro linijų „Turkish Airlines“ skrydžiai iš Vilniaus į Stambulo Atatiurko oro uostą bus vykdomi pagal įprastą tvarkaraštį.