Oro uosto naujienos

2015 10 20

„Wizz Air“ pervežė 100 milijonų keleivių
„Wizz Air“, didžiausios mažų sąnaudų skrydžių bendrovės Centrinėje ir Rytų Europoje, paslaugomis per 11 veiklos metų pasinaudojo 100 milijonų keleivių. Šiandien šimtamilijoninis keleivis ir visi kiti, kartu skridę iš Londono Lutono į Varšuvą, buvo pasveikinti skrydžio metu – oro linijų bendrovė visiems padovanojo po vieną nemokamą skrydį. Atsižvelgiant į vis didėjantį bilietų žemomis kainomis populiarumą, „Wizz Air“ pastaruoju metu nuolat gerina klientų aptarnavimą: neseniai pristatytas automatinis vietų priskyrimas bei papildoma galimybė pirmenybinio įlaipinimo keleiviams su savimi į saloną pasiimti papildomą asmeninį daiktą.

2015 10 09

„Ryanair” pristato 2016 m. vasaros sezono skrydžių tvarkaraštį Lietuvai
3 naujos kryptys, daugiau kaip 1,5 mln keleivių ir 1 160 darbo vietų
Šiandien, spalio 8 d., Lietuvoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair” paskelbė 2016 m. vasaros sezono skrydžių tvarkaraštį. Bendrovė vykdys 29 maršrutus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų ir siūlys 3 naujas kryptis į Birmingemą, Kopenhagą ir Londono Liutono oro uostą. Iš viso per 2016-uosius „Ryanair” planuoja pervežti daugiau kaip 1.5 mln klientų Lietuvoje ir išlaikyti 1 160 darbo vietų Kauno ir Vilniaus oro uostose.

2015 10 09

Per metus Vilniaus oro uoste – beveik dešimtadaliu daugiau verslo klasės keleivių
Nuo praėjusių metų spalio verslo keleivių skaičius pagrindiniame šalies oro uoste išaugo 8 proc. Per metus, kai Vilniaus oro uoste veikia atnaujintas Verslo klubas „IDW Esperanza Resort“, jo paslaugomis jau spėjo pasinaudoti 28,5 tūkst. išvykstančių verslo klasės klientų. Tą patį laikotarpį praėjusiais metais tokių keleivių skaičius siekė kiek daugiau nei 26 tūkst. Iš viso nuo Verslo klubo Vilniaus oro uoste įkūrimo 1997 metais, verslo klientų srautai išaugo beveik perpus.

2015 10 01

Spalį skelbia latviškų filmų mėnesiu
Startavusi su lietuviškų filmų programomis kino salė Vilniaus oro uoste „FilmBox LT“ plečia savo pristatomų filmų ir šalių lauką. Siekiant pasiūlyti keleiviams kuo įdomesnį repertuarą nuo šiol kas mėnesį kino salėje bus rodomos įvairių šalių filmų programos.

2015 09 29

2017-ųjų vasarą Vilniaus oro uosto keleiviai persikels į kitus miestus
Vilniaus oro uostas 2017-ųjų vasarą – nuo liepos 14 d. iki rugpjūčio 18 d. – vykdys orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukciją. Numatytu laikotarpiu lėktuvai Vilniuje nesileis, o susisiekimas su Lietuva bus užtikrinamas per kitus oro vartus – dauguma oro linijų planuoja šiuo laikotarpiu skrydžius perkelti į Kauną ir Palangą. Šiuo metu skaičiuojama, kiek papildomos infrastruktūros reikės, norint sostinėje sulaukiamą keleivių srautą aptarnauti kituose miestuose.

2015 09 24

„AirBaltic“ gerina susisiekimą su Stokholmu
Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ tobulina susisiekimą tarp Vilniaus ir Stokholmo. Nuo šių metų spalio 25 d. iš Vilniaus į Švedijos Arlandos oro uostą skrydžių bendrovė keleivius skraidins iki 6 kartų per dieną – vienu tiesioginiu maršrutu bei 5 per Latvijos sostinę Rygą.

2015 09 24

Į Vilniaus oro uostą skraidys dar viena aviakompanija
Kitų metų vasarą Lietuvoje pasirodys šalyje dar nematyti lėktuvai – iš Barselonos į Vilniaus oro uostą pradės skraidyti Ispanijos žemų kaštų oro linijos „Vueling“. Šis oro vežėjas didindamas esamų maršrutų intensyvumą pasinaudos Lietuvos oro uostų įsteigtos maršrutų plėtros programos finansine parama.

2015 09 23

Lietuvos oro uostams įgyvendinti koncesijos projektą padės konsultantai
Praėjusią savaitę Lietuvos oro uostai paskelbė koncesijos projekto įgyvendinimo konsultacinių paslaugų viešąjį pirkimą. Iš konsultanto laukiama patarimų visais finansiniais, mokestiniais, teisiniais ir techniniais klausimais, kylančiais koncesijos projekto rengimo metu. Tikimasi, kad Lietuvos oro uostai su atsirinktu konsultantu iš Lietuvos ar užsienio galės pradėti dirbti jau kitų metų sausį.

2015 09 18

Gatvės menas pasiekė ir šiuolaikinę „stotį“ – Vilniaus oro uostą
Trečius metus iš eilės vykstantis gatvės meno festivalis „Vilnius Street Art“ ėmėsi tyrinėti kontroversiškai vertinamo Stoties rajono, keisti požiūrį į jį ir jo ribas. Užsienio menininkams patikėtos keturios didelės sienos Stoties rajone, o vieninteliam festivalio lietuvių menininkui Antanui Dubrai organizatoriai patikėjo išskirtinę lokaciją ir objektą – Vilniaus oro uosto teritorijoje stovintį 26 metrų aukščio bokštą.

2015 09 14

„Wizz Air” pradėjo skrydžius 5 naujomis kryptimis
„Wizz Air“, didžiausia mažų sąnaudų skrydžių bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, tęsia savo maršrutų plėtrą Lietuvoje ir pradeda 5 naujus skrydžius į Bilundą, Miuncheną-Memingeną, Stokholmą, Glazgą ir Kijevą.