Oro uosto naujienos

2014 05 13

Žiemos švenčių laikotarpiu SAS pasiūlys tiesioginius skrydžius tarp Vilniaus ir Oslo
Skandinavijos skrydžių bendrovė SAS š.m. gruodžio 19, 21, 26 bei 28 dienomis ir 2015 m. sausio 4 bei 5 dienomis keleiviams pasiūlys tiesioginius skrydžius tarp Vilniaus ir Oslo. Skrydžiai iš ir į Norvegijos sostinę bus vykdomi “Boeing 737-700” lėktuvais, bilietus bus galima įsigyti nuo š.m. gegužės 13 d.

2014 05 09

Vakar Vilniuje šventiškai leidosi pirmas „Norwegian“ tiesioginio maršruto iš Stokholmo lėktuvas
Vakar, gegužės 8 d. 21 val. 30 min. Tarptautiniame Vilniaus oro uoste (TVOU) leidosi pirmasis norvegų aviakompanijos „Norwegian Air Shuttle“  naujo tiesioginio reiso iš Stokholmo Arlandos oro uosto orlaivis. Keleivius ir įgulą pirmieji pasveikino TVOU Priešgaisrinės stoties ugniagesiai, lėktuvą pakrikštiję vandens patrankų arka.

2014 04 30

„Turkish Airlines“ didina skrydžių skaičių iš Vilniaus oro uosto iki 6 skrydžių per savaitę
„Turkish Airlines“, trečia didžiausia aviakompanija Europoje, didina skrydžių tarp Vilniaus ir Stambulo skaičių dėl didelės paklausos šiam maršrutui. Pradedant nuo balandžio 28 d. tvarkaraštis pilnėja nuo 3 iki 6 skrydžių per savaitę. Papildomi 3 skrydžiai vyks pirmadieniais, trečiadieniais ir sekmadieniais Airbus 319 ir Airbus 320 modelio lėktuvais, kurie turi dvi klases: ekonominę ir verslo.

2014 04 30

„Air Lituanica“ atnaujina Amsterdamo reisą
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ nuo rugpjūčio 31 d. pradeda skrydžius į Amsterdamo Šipolio (Schiphol) oro uostą. Skrydžiai į Amsterdamą vyks kasdien, ryte. Pasipildęs skrydžių žemėlapis keleiviams suteiks dar daugiau galimybių jungiamaisiais skrydžiais per Amsterdamą keliauti po visą pasaulį.

2014 04 18

„Ukraine International Airlines“ padengs dalį sustabdytų skrydžių į Kijevą
Nuo š.m. balandžio 22 d. aviakompanija „Ukraine International Airlines“ (toliau – „UIA“) skelbia specialų pasiūlymą „Wizz Air Ukraine“ maršruto į Kijevą (Žuljanų oro uostas) keleiviams. Nuo š.m. balandžio 30 d. keleiviai, turintys „Wizz Air Ukraine“ bilietą laikinai sustabdytu maršrutu Vilnius-Kijevas galės už specialią kainą įsigyti aviakompanijos „UIA“ bilietus Vilnius-Kijevas (į Borispolio oro uostą).

2014 04 18

Dėmesio „Wizz Air Ukraine“ keleiviams: laikinai stabdomi skrydžiai Vilnius – Kijevas
Aviakompanija „Wizz Air“ skelbia patikslintą informaciją apie  jos vykdomų maršrutų tinklo ir užimtumo pakeitimus, reaguodama į žymiai sumažėjusią skrydžių iš ir į Ukrainą paklausą. Nuo š.m. balandžio 30 d. laikinai nutraukiami „Wizz Air Ukraine“ avialinijų vykdomi reguliarieji skrydžiai Kijevas-Vilnius-Kijevas. Apie tai, kada skrydžiai bus atnaujinti, aviakompanija informuos atskiru pranešimu.

2014 04 18

Vilniaus oro uoste dar daugiau „Air Lituanica“ skrydžių
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ vasaros sezono skrydžių tvarkaraštį papildė trimis naujomis kryptimis į Švedijos ir Danijos miestus bei didina kitų savo maršrutų skrydžių dažnius. Iš Vilniaus oro uosto „Air Lituanica“ orlaiviai per savaitę kils 43 kartus.

2014 04 10

Skrydžio metu naudotis elektroniniais įrenginiais galės ir „airBaltic“ keleiviai
Nuo šiol Baltijos šalių oro bendrovės „airBaltic“ keleiviai galės naudotis elektroniniais prietaisais ir lėktuve. Išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, elektroninės skaityklės, grotuvai ir kiti populiarūs nešiojami įrenginiai nuo balandžio 18 dienos galės likti įjungti viso skrydžio metu.

2014 04 08

„Air Lituanica“ vasaros skrydžių žemėlapis pasipildys Bilundo kryptimi
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ prie vasaros sezono skrydžių tvarkaraščio prideda dar vieną kryptį – į Danijos miestą Bilundą. Ir tai bus 9-asis Europos miestas, kurį bus galima pasiekti iš Vilniaus oro uosto vasarą su „Air Lituanica“.

2014 04 04

SAS keleiviai turės daugiau galimybių pasiekti JAV
SAS buvo pirmoji skrydžių bendrovė, 1954 m. pasiekusi JAV vakarų pakrantę per Šiaurės ašigalį, o šiais metais ji švenčia maršruto Kopenhaga – Čikaga penkiasdešimtmetį. 2014 m. SAS planuoja įsitvirtinti daugiausiai skrydžių į JAV siūlančios bendrovės Skandinavijoje pozicijose, pasiūlydama tiek daugiau skrydžių esamais maršrutais, tiek įtraukdama naujų krypčių.