Oro uosto naujienos

2013 10 01

Vilniaus oro uoste šiandien pasveikinta dumilijoninė keleivė
Šiandien, spalio 1 d. Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) peržengė dviejų milijonų aptarnautų keleivių skaičių. Orlaivis, kuris Vilniaus oro uostui atskraidino dumilijoninį keleivį, sostinės oro uoste leidosi 16:30 val., aviakompanijos „Wizz Air“ reisu Nr. W6 8026  iš Eindhoveno.

2013 09 24

Prasidėjo skrydžiai penktuoju „Air Lituanica“ maršrutu į Miuncheną
Po trejų metų pertraukos, nuo šeštadienio, rugsėjo 21 d., „Air Lituanica“ atnaujino susisiekimą oru su Miunchenu. Skrydžiai iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto į Miuncheno oro uostą bus vykdomi 3 kartus per savaitę. Miunchenas yra penktoji kompanijos kryptis per tris skrydžių veiklos mėnesius.

2013 09 19

„Wizz Air“ 30 proc. augimas Vilniuje: trečiasis lėktuvas bei 2 naujos kryptys į Gruziją ir Graikiją 2014 m.
„Wizz Air”, didžiausia pigių skrydžių ir mažų sąnaudų oro linijų bendrovė Vidurio ir Rytų Europoje, nuo kitų metų kovo Vilniaus oro uoste bazuos jau trečiąjį lėktuvą „Airbus A320”.

2013 09 18

Atnaujinami skrydžiai iš Vilniaus į Prahą ir Miuncheną
Nuo penktadienio, rugsėjo 20 d., „Air Lituanica“ pradeda skrydžius iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) į Prahos Vaclovo Havelo oro uostą (angl. Václav Havel Airport Prague), o nuo šeštadienio, rugsėjo 21 d. – į Miuncheno oro uostą.

2013 09 05

Vilniaus oro uostą pasiekė antrasis „Air Lituanica“ orlaivis
Šiandien, rugsėjo 5 d., 17 val. 15 min. Tarptautiniame Vilniaus oro uoste nusileido antrasis oro linijų bendrovės „Air Lituanica“ orlaivis „Embraer 175“. 86 vietų orlaivis atskrido iš Brazilijos. „Air Lituanica“ antrąjį lėktuvą nuomojasi tiesiogiai iš gamintojo „Embraer“ dukterinės kompanijos „ECC Leasing“.

2013 08 30

Kalėdų laikotarpiu „Air Lituanica“ iš Vilniaus ir Palangos skraidys į Londoną ir Dubliną
Didžiųjų metų švenčių laikotarpiu – nuo gruodžio 20 d. iki sausio 4 d. oro linijų bendrovė „Air Lituanica”, bendradarbiaudama su užsakomųjų skrydžių kompanija „Small Planet Airlines”, skraidins tiesiogiai į Londoną ir Dubliną. Skrydžiai bus vykdomi iš ir į Vilniaus bei Palangos oro uostus.

2013 08 27

Rugsėjo mėn. „Air Lituanica“ pradės skrydžius iš Vilniaus į Prahą ir Miuncheną
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ nuo rugsėjo 20 d., prie jau vykdomų trijų tiesioginių reguliarių maršrutų, pridės skrydžius iš Vilniaus į Prahą, o nuo rugsėjo 21 d. – į Miuncheną. Abiem naujaisiais maršrutais bus skraidinama kompanijos „Air Lituanica“ antruoju orlaiviu „Embraer 175“. 86 vietų orlaivis nuomojamas iš gamintojo „Embraer“ dukterinės kompanijos „ECC Leasing“.

2013 08 19

Nuo rugsėjo „Air Lituanica“ į Amsterdamą skraidins dažniau
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ toliau siūlo keleiviams patogesnius jungiamuosius skrydžius. Nuo rugsėjo 15 d. į Amsterdamą bendrovė skraidins ne vieną, bet du kartus per dieną. Dabar skrydžiai bus vykdomi ir ryte, ir vakare.

2013 08 19

SAS dvigubina skrydžių skaičių tarp Vilniaus ir Stokholmo
Nuo š.m. rugpjūčio 19 d. Skandinavijos skrydžių bendrovė SAS keleivius tarp Vilniaus ir Stokholmo skraidins 12 kartų per savaitę, t.y. darbo dienomis vykdys po 2 skrydžius per dieną, o šeštadieniais ir sekmadieniais – po vieną. Iki šiol šiuo maršrutu bendrovė keleivius skraidino 6 kartus per savaitę, t.y. kasdien išskyrus šeštadienius.

2013 08 05

„Air Lituanica“ tiesiogiai skraidins į Vokietijos sostinę
Po mėnesio veiklos – dar vienas „Air Lituanica“ startas: rugpjūčio 5 d. pradėtas vykdyti trečiasis „Air Lituanica“ tiesioginis reguliarus maršrutas – į Berlyno Tėgelio oro uostą. Per pirmąjį veiklos mėnesį kompanija sėkmingai įvykdė 98 skrydžius. Iš viso buvo pasiūlyta 7448 vietos tiesioginiuose skrydžiuose Briuselio ir Amsterdamo kryptimis.

RSS