Oro uosto naujienos

2016 01 05

„airBaltic“ praneša apie augančią skrydžių paklausą Baltijos šalyse
Paskutinį 2015 m. ketvirtį Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic” Lietuvoje ir Estijoje pasiekė 33 proc. vidutinį užsakymų augimą, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais. Skrydžių bendrovei abiejuose miestuose paskelbus apie naujus maršrutus ir patobulinus susisiekimą su didžiaisiais Europos centrais Lietuvoje poreikis „airBaltic“ bilietams augo 23 proc., o Estijoje – 42  proc.

2015 12 22

Lietuvos oro uostuose – ypatingas dėmesys keleiviams
Lietuvos oro uostai šiandien švenčia tradicine tampančią Kliento dieną. Tokia iniciatyva Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose vykdoma jau trečią kartą - nuo 4 val. ryto iki 16 val. popiet visų oro uostų darbuotojų dėmesys nukreiptas į keleivius.

2015 12 21

„airBaltic“ pradeda skrydžius iš Vilniaus į Taliną
Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ tobulina paslaugas iš Vilniaus. Nuo 2016 m. balandžio 18 d. iš Vilniaus į Estijos sostinę skrydžių bendrovė keleivius skraidins 10 kartų per savaitę. Taip pat didinamas skrydžių skaičius iš Vilniaus į Amsterdamą, Stokholmą, Berlyną ir Rygą. Naujas skrydžių tvarkaraštis leis keleiviams patogiai keliauti Baltijos regione.

2015 12 17

Linkėjimai artimiesiems – iš Lietuvos oro uostų
Lietuvos oro uostai skatina keliaujančius šventiniu laikotarpiu dalintis šiltomis akimirkomis su artimaisiais, gyvenančiais bet kuriame pasaulio kampelyje, ir kviečia linkėjimus jiems išsiųsti nemokamai. Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose užrašius sveikinimą ant specialaus atvirlaiškio užteks jį įmesti į pašto dėžutę.

2015 12 16

Vilniaus ir Kauno oro uostai kviečia susipažinti su jų veikla iš arčiau
Lietuvos oro uostai jau antrus metus iš eilės prieš šv. Kalėdas mini pačių sukurtą šventę - „Kliento dieną“. Gruodžio 22 d. (antradienį) Vilniaus ir Kauno oro uostai atveria savo duris ir kviečia visus norinčius apsilankyti aerodromuose bei sužinoti, kokie keleivio akims nematomi procesai kasdien juose vyksta.

2015 12 15

Šiemet Vilniaus oro uoste – jau daugiau nei 3 milijonai keleivių
Vilniaus oro uostui šie metai yra rekordiški keleivių skaičiumi. Peržiūrėjus lapkričio mėnesio statistiką paaiškėjo, kad pagrindiniai šalies oro vartai per 11 mėnesių aptarnavo daugiau nei 3 milijonus keleivių – toks rezultatas pasiektas pirmą kartą šio oro uosto istorijoje.

2015 12 15

Civilinės aviacijos dieną su oro uostų veikla susipažino senjorai
Gruodžio 7-ąją švęsdami pasaulinę civilinės aviacijos dieną Lietuvos oro uostai tęsia tradiciją atverti savo duris skirtingų socialinių grupių žmonėms. Pernai akcijoje dalyvavo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ globojami vaikai, o šiemet į ekskursijas po Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostus buvo pakviesti senjorai iš įvairių senelių globos namų.

2015 12 08

„RYANAIR” ŠVENTINIU LAIKOTARPIU PERVEŠ 5 MLN KELEIVIŲ
Šiandien, gruodžio 8 d., Europoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair“ paskelbė, jog šventiniu laikotarpiu nuo gruodžio 18 d. iki sausio 7 d. perveš daugiau kaip 5 mln. keleivių Europoje ir to dėl to išleidžia papildomą 1 mln. bilietų skrydžiams šventiniu laikotarpiu žemiausiomis kainomis.

2015 12 07

Vilniaus oro uoste – garsiniai pranešimai apie vaikų jausmus
Šiandien į Vilniaus oro uostą iš Kauno Mykolo Žilinsko dailės galerijos atkeliavo interaktyvi instaliacija „Jausmų žemėlapis“. Daug dėmesio sulaukęs meno kūrinys, įgarsinantis vaikų ir jaunimo emocijas įvairiose gyvenimo situacijose, sostinės oro uoste bus eksponuojamas iki gegužės mėnesio.

2015 12 03

Ant Vilniaus oro uosto fasado – istoriniai vaizdai
Gruodžio 2-osios vakarą vykstantys į Vilniaus oro uostą galėjo stebėti daugeliui gerai pažįstamą pastatą neįprastu rūbu: akį traukė vizualizacijos ant jo fasado. Dideliame ekrane rodomi istoriniai trijų pagrindinių šalies oro uostų pokyčiai bėgant metams – tik dalis Lietuvos oro uostų šimtmečiui skirtų renginių. Išvykimo salėje skrydžių laukiančius keleivius pasitiko specialus Lietuvos džiazo meistrų, kurių vadovas - legendinis perkusininkas Arkadijus Gotesmanas, atliekamas performansas „Aviacija“.