Oro uosto naujienos

2016 02 17

Ukrainos oro linijos sveikina Lietuvą su gimtadieniu ir dovanoja nuolaidas
Ukrainos oro linijos sveikina keleivius su Lietuvos Valstybės atkūrimo diena ir vasario 16-29 dienomis skelbia 20 proc. nuolaidą skrydžiams iš Vilniaus.

2016 02 11

„Ryanair” pristato naują maršrutą iš Vilniaus į Berlyną
Europoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair“, skelbia naują žiemos sezono maršrutą iš Viniaus oro uosto į Berlyną. Keleiviai iš Vilniaus į Berlyno Šonefeldo oro uostą bus skraidinami tris kartus per savaitę žiemos sezono metu.

2016 02 10

Greitosios keleivių patikros paslaugą jau galima įsigyti ir savitarnos terminale
Nuo šių metų pradžios Vilniaus oro uosto išvykimo salėje pradėjo veikti savitarnos terminalas FOXBOX. Jame galima greitai ir patogiai įsigyti vienkartinę greitosios keleivių patikros (angl. – fast track) paslaugą.

2016 02 08

SAS suteikia klientams daugiau galimybių lengvai keliauti
Skandinavijos skrydžių bendrovė SAS nuo šių metų balandžio mėnesio pradeda teikti paslaugą „SAS Go Light“ keliaujant bet kuria kryptimi Europoje. Ši paslauga skirta klientams, kurie nori keliauti lengvai, pasiėmę tik rankinį bagažą, be to, pageidauja pigesnių kelionės bilietų.

2016 02 05

Nuo šiol Vilniaus oro uosto keleiviai savo bagažą galės pakuoti patogiau
Vilniaus oro uosto išvykimo salėje atidaryta specialiai keleiviams sukurta „Pack&Fly“ erdvė, kurioje jie galės pasirūpinti savo bagažo apsauga – supakuoti lagaminą ir taip apdrausti jį nuo atidarymo, sušlapimo ar sugadinimo arba tiesiog palikti jį pasaugoti specialioje saugykloje. Naujojoje zonoje taip pat galima įsigyti sertifikuotų lagaminų spynelių ar kitų kelionėje praversiančių smulkmenų – pagalvėlių, ausų kištukų ir pan.

2016 02 04

Sausio mėn. „Ryanair” pervežtų keleivių skaičius išaugo 25% ir pasiekė 7.5 mln.
Šiandien, sausio 4 d., Europoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair” paskelbė sausio mėn. ataskaitą, rodančią jog 2016 m. sausio mėn.

2016 02 02

Vilniaus oro uoste – atsinaujinusi „Narvesen“ parduotuvė
Vilniaus oro uosto išvykimo salėje duris atvėrė atsinaujinusi „Narvesen“ – patogaus ir greito apsipirkimo parduotuvė, siūlanti teigiamus pojūčius ir padedanti patogiau bei paprasčiau gyventi kiekvieną dieną.

2016 01 28

„airBaltic“ Baltijos šalių sostinėse švenčia 20 metų sukaktį
Šią savaitę Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ švenčia Vilnius – Ryga ir Talinas – Ryga maršrutų 20-ies metų jubiliejų. Nuo 1996 m. šiuos „airBaltic“ skrydžius pasirinko beveik 3 milijonai keleivių, o šiandien šios kryptys tapo itin svarbios visiems, skrendantiems į ar iš Lietuvos, Estijos ir Latvijos.

2016 01 26

VĮ Lietuvos oro uostai skelbia nenaudojamo materialiojo turto viešą pardavimo aukcioną.
Aukcione bus parduodamas šis turtas: el. prietaisai; įrenginiai-mašinos; transporto priemonės ir kita įranga.

2016 01 20

Prie Kauno oro uosto – eismo pokyčiai
Vykstantieji į Kauno oro uostą turėtų būti atidesni – sausio pabaigoje čia atnaujinama transporto eismo sistema. Pokyčių tikslas – kad bet kuria transporto priemone keleiviai į oro uostą atvyktų kuo patogiau, o pagrindinė eismo sistemos naujovė - specialios „Kiss and fly“ vietos keleiviams išlipti ir įlipti trumpalaikio automobilių stovėjimo aikštelėje.