Oro uosto naujienos

2016 09 08

Vilniaus oro uostas pristato integruotą automobilių stovėjimo paslaugą
Vilniaus oro uostas kartu su „Unipark“ keleiviams siūlo naują paslaugą „BLIC“. Tai ne vien automobilio stovėjimas aikštelėje šalia keleivių terminalo, bet ir greitoji keleivių patikra ir automobilio plovimas – t. y. švarus automobilis, laukiantis savo vairuotojo, grįžtančio iš kelionės. Integruotą paslaugą teikia bendrovė „Unipark“.

2016 09 03

„Ryanair“ švenčia pirmąjį skrydį iš Vilniaus į Berlyną
Šiandiena, rugsėjo mėn. 3 d., Europoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair“ šventė pirmąjį skrydį iš Vilniaus į Berlyną Šionefeldą. Keleiviai naujuoju „Ryanair“ maršrutu bus skraidinami tris kartus per savaitę žiemos sezono metu. Per metus „Ryanair“ planuoja pervežti daugiau kaip 860 tūkst. klientų per Vilniaus oro uostą ir paremti 650 darbo vietų.

2016 09 01

„airBaltic“ – greičiausiai klientų ratą auginusios oro linijos Baltijos šalyse
Baltijos šalių oro linijų bendrovė „airBaltic“ liepos mėnesį pasiekė greičiausią klientų augimą tarp pagrindinių Baltijos regiono vežėjų.

2016 08 31

Kauno oro uoste – pokyčiai rengiantis tapti šalies aviacijos centru
Įsibėgėja pasiruošimas Vilniaus oro uosto orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijai. Jau suprojektuota laikinoji infrastruktūra, kuri bus sumontuota Kauno oro uoste kitų metų vasarą, kai 35-ias liepos ir rugpjūčio dienas čia persikels didžioji dalis keleivių ir skrydžių iš sostinės.

2016 08 25

„Ryanair“ išlieka pirmaujančia aviakompanija pasaulyje pervežusia daugiau nei 100 mln klientų 2015 m.
Europoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair“ džiaugiasi, kad naujausias IATA pasaulio aviakompanijų tyrimas patvirtino, kad „Ryanair“ išlieka pirmaujančia aviakompanija pasaulyje per metus pervežusia daugiau klientų nei bet kuri kita aviakompanija.

2016 08 22

Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija kainuos beveik 25 mln. eurų
2017 metų vasarą vyksianti Vilniaus oro uosto orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija bendrovei atsieis beveik 25 mln. eurų. Tokia kaina įvardyta įvertinus, kiek kainuoja įgyvendinti būtinus techninius projekto darbus ir kiek tokie darbai atsiėjo kitiems Europos oro uostams. Numatyta kaina jau negalės būti didinama, nes pirmojo etapo darbų, kurių vertė – beveik 1 mln. eurų, viešojo pirkimo konkursas jau pasibaigęs, antrojo – paskelbtas.

2016 08 19

CNN „airBaltic“ maisto užsakymo sistemą pripažino inovatyviausia
JAV naujienų transliuotojas CNN Baltijos šalių oro linijų bendrovę „airBaltic“ pripažino kaip inovatyviausią tarp pasaulio vežėjų. Tokį pripažinimą „airBaltic“ pelnė už maisto užsakymo sistemą, kuri leidžia skrydžiui susikurti individualų maisto padėklą.

2016 08 18

Lietuvos oro uostų komunikacijos partneriai – „vipcommunications“
Lietuvos oro uostai pasirašė 2 metų sutartį su integruotos komunikacijos agentūra „vipcommunications“. Naujieji Lietuvos oro uostų komunikacijos partneriai bus atsakingi už korporatyvinę, įvykių ir rinkodaros komunikaciją, Lietuvos oro uostų žinomumo didinimą užsienio šalių rinkose, padės valdyti krizių komunikaciją.

2016 08 16

Pasaulinė akcija „Dingusi raidė“ („Missing Type“) siekia pritraukti 1000 naujų neatlygintinų donorų
Ar šiomis dienomis pastebėjote – kai kurių įstaigų, įmonių, kavinukių pavadinimuose ant pastatų trūksta raidžių? Ar teko pamatyti firmų, kompanijų internetiniame tinklalapyje logotipų, rubrikų pavadinimuose išimtas raides? Ar skaitėte artimųjų, bičiulių, draugų Facebook asmeninėse paskyrose nesuprantamus tekstus, ar pastebėjote garsių asmenų socialiniuose tinkluose žinutes, pranešimus, parašytus keistoka kalba, ar keliaudami po Lietuvą teko pravažiuoti kelio ženklą-rodyklę, vedančią į „neatpažintus“ objektus?

2016 08 11

SAS – 70 metų danguje
Šiemet Skandinavijos skrydžių bendrovė SAS švenčia savo, kaip aviacijos pradininkės, 70 metų jubiliejų. Pirmajam skrydžiui iš Stokholmo į Niujorką SAS lėktuvas pakilo tų pačių metų rugsėjo 17 d.