Oro uosto naujienos

2016 12 14

Lietuvos oro uostai keičia tradicijas: vietoj įprastų dovanų Kalėdoms – idėjos
Šiemet Lietuvos oro uostai švenčių proga kviečia partnerius jiems įteikti kiek neįprastos formos dovanas – kolektyvas laukia ne tradicinių šventinių dovanų, bet idėjų, kurios leistų jiems tobulėti. Pademonstruoti savo lakią vaizduotę bei pasiūlyti išskirtinių idėjų Lietuvos oro uostų veiklai gerinti taip pat bus kviečiami ir keleiviai.

2016 12 13

Vykstantiems į Kanadą – nauji reikalavimai
Šių metų kovo 15 d. Kanada įvedė privalomą elektroninį kelionės patvirtinimą (angl. Electronic travel authorization). Nuo šiol visi Lietuvos Respublikos piliečiai, į Kanadą vykstantys trumpalaikiam vizitui ar turistiniais tikslais, privalo iš anksto užsiregistruoti internete http://Canada.ca/eTA ir gauti kelionės leidimą.

2016 12 09

Lietuvos oro uostai sulauks dar daugiau keleivių iš Baltarusijos
Šiemet, nuo gruodžio 22 d. bus pradėtas nuolatinis keleivių pervežimas iš Baltarusijos į Vilniaus bei Kauno oro uostus. Šiuos reguliarius, kasdienius reisus vykdys didžiausias Baltijos regiono tarptautinių maršrutų vežėjas „Ecolines“. Pasak Lietuvos oro uostų, nors šiandien nemažai keleivių iš kaimyninės valstybės naudojasi lietuviškų oro uostų paslaugomis, reguliarūs reisai į mūsų šalį padės pritraukti dar daugiau baltarusių.

2016 12 06

TOP5 mitai apie Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukciją
Vilniaus oro uostas intensyviai ruošiasi vienam svarbiausių kitų metų projektų – orlaivių kilimo ir tūpimo tako (KTT) rekonstrukcijai, kuri vyks 2017 m. liepos 14 d. – rugpjūčio 18 dienomis. 35 dienas Vilniaus oro uoste nevyks jokie skrydžiai – dauguma jų bus nukreipti į Kauno oro uostą.

2016 12 05

Tarp keleivių vežamų daiktų – ir „pilstukas“, ir uogienė
Lietuvos oro uostai per metus aptarnauja daugiau nei 4 mln. keleivių. Skirtingose pasaulio šalyse nuskambėję incidentai lėmė, kad griežtesne kontrole teko pasirūpinti ir Lietuvos oro uostams. Aviacijos saugumu besirūpinantys Lietuvos oro uostų ekspertai sako, kad keleiviai vis geriau įsisąmonina draudžiamų vežti daiktų sąrašus, tiesa, pažeidimų vis dar pasitaiko.

2016 12 01

„Ryanair“ pristato „Ryanair Holidays“ paslaugą
Šiandien, gruodžio mėn. 1 d., Europoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair“ pristatė naują „Ryanair Holidays“ paslaugą, kuri leis 119 mln. aviakompanijos klientų įsigyti apgyvendinimo ir transportavimo paslaugų paketus tiesiogiai Ryanair.com svetainėje žemiausiomis kainomis.

2016 12 01

Atnaujinta „Wizz Air“ bilietų įsigijimo tvarka – startavo nauja paslauga
Didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ paskelbė apie naują paslaugą savo keleiviams. „WIZZ Go“ – nauja skrydžių kainos kategorija, kuri kartu su jau egzistuojančiu „WIZZ Plus“ (anksčiau – „Plus Fare“) paslaugų paketu keleiviams leis dar lanksčiau planuoti savo keliones.

2016 11 28

„Lufthansa“ darbuotojai tęsia streikus – atšaukiami skrydžiai
Oro linijų bendrovė „Lufthansa“ informuoja, kad darbuotojai atnaujino streikus, todėl bus atšaukti šie skrydžiai į / iš Vilniaus oro uostą (-o):

2016 11 25

Vilniaus oro uoste keleiviai gali išbandyti moderniausius baldus
Nuo šiol Vilniaus oro uoste keleiviams bus dar patogiau – bendrovė „Narbutas“ sukūrė poilsio ir darbo erdvę oro uosto laukimo salėje. Išskirtinio dizaino ir unikalios formos baldai leis užtikrinti, kad laukiantys skrydžio žmonės jaustų kuo daugiau komforto ir mažiau streso.  

2016 11 23

Vilniaus oro uoste – pasaulinio lygio fotografų darbai
Vilniaus oro uoste – dar daugiau spalvų: iki gruodžio 30 dienos keleivių akis džiugins oro uoste įsikūrusi pasaulinio dėmesio sulaukusių fotografijų paroda „Soviet Bus Stops“ (liet. „Sovietinės autobusų stotelės“). Parodą galės apžiūrėti visi – tiek išvykstantys ar atvykstantys keleiviai, tiek ir važiuojantys ar keliaujantys pro šalį.