Oro uosto naujienos

2016 11 03

Lietuvos oro uostai Olandijoje pasirašė pasaulinę tvarumo deklaraciją
Paskutinę spalio dieną Lietuvos oro uostų generalinis direktorius Gediminas Almantas Olandijoje surengtos ceremonijos metu pasirašė Oro uostų tvarumo deklaraciją. Ja ne tik Lietuvos, bet ir kitų didžiausių pasaulio oro uostų atstovai įsipareigojo daugiau dėmesio skirti tvariai oro uostų plėtrai bei ekologijai, be to, sutarta, kad ekonomikos augimas ir pelno siekimas neturėtų pakenkti siekiams mažinti oro taršą.  

2016 11 02

Vilniaus oro uosto vadovo pareigas perima O. Martensas
Nuo pirmadienio, lapkričio 7 d., Vilniaus oro uostui vadovauti pradeda Olafas Martensas. Jis pakeis iki tos dienos direktoriaus pareigas einantį Artūrą Stankevičių, kuris Vilniaus oro uostui vadovavo pustrečių metų.

2016 11 02

Ryanair“ pristato 2017 m. vasaros sezono skrydžių tvarkaraštį Lietuvai
Šiandien, lapkričio 2 d., Lietuvoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair“ paskelbė 2017 m. vasaros sezono skrydžių tvarkaraštį Lietuvai. Vasaros sezono metu aviakompanija skraidys 32 skirtingomis kryptimis iš Lietuvos oro uostų ir siūlys 5 naujus maršrutus iš Palangos į Glazgą ir iš Vilniaus į Berlyną, Lidsą Bradfordą, Maltą ir Oslą. Iš viso per 2017 m. „Ryanair“ planuoja pervežti daugiau kaip 1,4 mln klientų Lietuvoje ir išlaikyti 1 000 darbo vietų.

2016 10 31

Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo taką rekonstruoti nori 4 įmonės
2017 metų vasarą vyksiančios Vilniaus oro uosto orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos pagrindinius darbus atlikti panoro 4 įmonės. Šiuo metu Lietuvos oro uostai vertina pateiktus pasiūlymus ir tikisi jau greitai paskelbti laimėtoją.

2016 10 31

„Wizz Air“ pradėjo ilgai lauktą skrydžių kryptį į Reikjaviką
Didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ pradėjo skrydžius iš Vilniaus dar viena kryptimi. Naujausias aviakompanijos maršrutas nuo šiol tiesiogiai, du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais – jungs Lietuvos sostinę su vaizdinguoju Reikjaviku Islandijoje. Įsikūręs Faksaflojo įlankos pietinėje pakrantėje, Reikjavikas savo gamta, peizažais ir savitu architektūros stiliumi traukia tiek pradedančius, tiek patyrusius turistus.

2016 10 28

Lietuvos oro uostai žiemos sezoną pasitinka optimistiškai
Lietuvos oro uostai žiemos sezono metu pasiūlys keletą naujų krypčių. Iš Vilniaus oro uosto bus galima nuskristi į Islandijos sostinę Reikjaviką, Lydsą, Maltą ir Barį. „Wizz Air“ skrydžius į Norvegijos miestus (Stavangerį, Bergeną, Olesiundą) vykdys iš Kauno. Be to, sausį turėtų apsidžiaugti ir kalnų slidinėjimo gerbėjai, nes jiems bus pasiūlytas skrydis į Prancūzijos Alpių pašonėje esantį Grenoblį.

2016 10 28

„Wizz Air“ 2017 m. vasaros skrydžių iš Lietuvos tvarkaraštis
Didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ paskelbė savo vasaros skrydžių tvarkaraštį. Naujausi aviakompanijos maršrutai nuo šiol jungia Lietuvą su saulėtuoju Bariu Italijoje ir Nica Prancūzijoje. Nuo spalio 31 dienos oro linijų bendrovės lėktuvai kils į magiškąjį Reikjaviką Islandijoje, o nuo kitų metų rugsėjo 18 dienos – Lenkijos sostinę Varšuvą.

2016 10 25

Naujas maršrutas iš Vilniaus: „Wizz Air“ skraidins į kaimyninę Lenkiją
Didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ ir toliau plečia savo skrydžių tinklą Lietuvoje. Aviakompanija nuo kitų metų rugsėjo 18 dienos pradės keturis kartus per savaitę skraidyti į Varšuvą. Bilietus jau dabar galima įsigyti svetainėje wizzair.com, vieno bilieto kaina prasideda nuo 19,99 Eur.*

2016 10 24

Lietuvos oro uostai ir klasteris „Airport Inno Lab“ plėtos inovacijų kūrimą
Inovacinis klasteris „Airport Inno Lab“, kuriantis sumanias transporto sistemas ir informacines bei ryšių technologijas oro uostų sferoje, planuoja didinti inovatyvių sprendimų ir produktų kūrimo apimtis. „Airport Inno Lab“ pretenduoja į 100 tūkst. eurų investiciją iš Europos Sąjungos Struktūrinių fondų (ES SF).

2016 10 19

Vilniaus oro uostas – dar draugiškesnis šeimoms
Vilniaus oro uostas nuo šiol skiria dar didesnį dėmesį keleiviams, keliaujantiems su mažamečiais vaikais. Oro uoste jau pakeistas šeimų eilės ženklinimas, o tėvams siūlomi funkcionalūs, keliavimą su vaikais lengvinantys sprendimai.