Oro uosto naujienos

2014 02 14

Meilės dieną „Air Lituanica“ sujungė Vilnių ir Paryžių
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ šiandien, vasario 14 d., pradėjo skrydžius į Paryžiaus Šarlio de Golio oro uostą – pirmasis reisas su 95 proc. užpildytu orlaiviu išskrido anksti ryte. Tikimasi, jog naujasis maršrutas sustiprins bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Prancūzijos.

2014 02 12

„Air Lituanica“ skraidys į Taliną
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ nuo kovo 12 d. pradeda skrydžius nauju maršrutu į Taliną. Į Estijos sostinę bus skraidinama darbo dienomis, rytais ir vakarais.

2014 02 11

„Turkish Airlines“ dažniau skraidys iš Vilniaus
Nuo šių metų balandžio 28 dienos ketvirtos didžiausios oro linijos Europoje „Turkish Airlines“ didins reguliariųjų skrydžių iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) skaičių nuo 3 savaitinių iki 6 savaitinių skrydžių. Papildomi trys skrydžiai vyks pirmadieniais, trečiadieniais ir sekmadieniais Airbus 319 ir Airbus 320 modelių orlaiviais.

2014 02 11

SAS pristato naujosios kartos lojalumo programą „EuroBonus“
Skandinavijos skrydžių bendrovės SAS lojalumo programą „EuroBonus“ daugybė jos klientų vertina ypač palankiai, ji yra viena populiariausių Skandinavijoje. Siekdama suteikti savo keleiviams dar daugiau privilegijų ir paslaugų bei užtikrinti dar daugiau patogių ir paprastų sprendimų kelionės metu, SAS pristato naujosios kartos lojalumo programą „EuroBonus“, kuri įsigalios š.m. balandžio mėnesį.

2014 02 10

„Air Lituanica“ pavasarį didina skrydžių skaičių
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ nuo kovo mėnesio pradeda didinti reguliarių maršrutų skrydžių dažnį. Išplėtus pavasario tvarkaraštį, „Air Lituanica“ skrydžiuose keleiviams bus pasiūlyta 30 proc. daugiau vietų.

2014 02 06

Dėmesio: informacija keleiviams, skrendantiems į Rusiją
Nuo š.m. vasario 7 dienos keleiviams, kurie skrenda į Rusijos Federacijos oro uostus, rankiniame bagaže draudžiama gabenti bet kokius skysčius, išskyrus kūdikių maistą ir kelionės metu gyvybiškai reikalingus skystus medikamentus.

2014 01 27

SAS tiesioginiu reisu sujungs Stokholmą ir Hamburgą
Š.m. balandžio 22 d. Skandinavijos oro linijos SAS keleiviams pasiūlys tiesioginį reisą iš Stokholmo Arlandos oro uosto į Hamburgą. Nuo pirmadienio iki penktadienio skrydžiai šiuo maršrutu bus vykdomi po du kartus per dieną, o sekmadieniais - vienas skrydis. Keleivius šiuo maršrutu SAS yra skraidinusi ir ankščiau (2009 m.)., o šiais metais bendrovė jį atnaujino siekdama patenkinti keleivių susiekimo poreikius Europos regione.

2014 01 23

airBaltic iš Rygos skraidys į Maljorką
Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ savo keleivius pradės skraidinti į vieną populiariausių Ispanijos kurortų – Maljorkos salą. Oro bendrovės lėktuvai leisis salos sostinėje Palmoje.

2014 01 22

Lietuvos oro uostai: pernai aptarnavo beveik 3,5 mln. keleivių, šiemet sieks verslo partnerystės
2013 m. Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostai drauge sudėjus aptarnavo 3,48 mln. keleivių, juose per metus įvyko 43 078 skrydžiai.  Lyginant su 2012 m. pernai trijų oro uostų keleivių skaičius augo 5,5 proc., skrydžių intensyvumas padidėjo 3,4 proc. Šiuo metu, t.y. aviaciniu žiemos sezonu, keleivis, sumanęs judėti iš Lietuvos, gali rinktis iš 20 aviakompanijų, skraidinančių reguliariais maršrutais 37 kryptimis, kuriomis galima pasiekti 47 oro uostus Europoje ir už jos ribų.

2014 01 17

Vilniaus oro uoste įrengtas antras išmanusis širdies gaivinimo aparatas
Šiandien švedo Ulfo Oldenborgo atstovaujama kompanija „Natural Pharmaceuticals“ Tarptautiniam Vilniaus oro uostui (TVOU) padovanojo jau antrą automatinį išorinį širdies defibriliatorių. Išmanusis aparatas buvo įrengtas TVOU ne Šengeno zonoje – sterilioje oro uosto erdvėje, kur skrydžių kasdien laukia ypač dideli keleivių srautai.

RSS