Oro uosto naujienos

2016 06 09

Vilniaus oro uoste – galimybė paremti vargstančius
Vilniaus oro uostas keleiviams suteikė galimybę paremti nepasiturinčius – tam pastatyta dėžė, kurioje galima palikti maisto ar kosmetikos produktus, kurių neleidžiama gabenti oro transportu rankiniame bagaže. Surinkti produktai, bendradarbiaujant su labdaros ir paramos fondu „Maisto bankas“, bus perduoti vargstantiems.

2016 06 06

Lietuvos oro uostai klausia: su kuo ir kur norėtumėte skristi?
Lietuvos oro uostai, per metus aptarnaujantys daugiau nei 4 milijonus keleivių ir 50 tūkstančių skrydžių, siekia pritraukti į Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostus naujas aviakompanijas ir plėsti maršrutų tinklą. Kad pastangos būtų nukreiptos tinkame linkme, vykdoma keleivių apklausa.

2016 06 03

Pradėti skrydžiai tarp Vilniaus ir Ciuricho
Vilniaus oro uostas vakar vakare vandens purslais pasveikino aviakompanijos „Germania“ lėktuvą, pradėjusį reguliariuosius skrydžius maršrutu Vilnius-Ciurichas. Lietuvos ir Šveicarijos susisiekimas oro transportu atgaivintas po aštuonerių metų pertraukos.

2016 06 02

Seimas pritarė oro uostų koncesijos projektui
Šiandien, birželio 2 d., Seimas pritarė valstybės įmonės Lietuvos oro uostų valdomų trijų oro uostų koncesijos įstatymo projektui. Šį projektą, numatantį oro vartų valdymą patikėti tarptautinę patirtį turinčiam operatoriui, pateikė Susisiekimo ministerija.

2016 06 01

„Ryanair“ skelbia apie naują maršrutą iš Vilniaus į Oslą (Gardermoen oro uostą)
Mėgstamiausios Europos avialinijos „Ryanair“ šiandien, birželio 1 d., skelbia apie naują maršrutą iš Vilniaus į Oslą (Gardermoen oro uostą), kuriuo bus skraidinama vieną kartą per dieną nuo 2016 m. spalio 30 d.

2016 05 31

„Wizz Air“ skraidins į patraukliąją Prancūzijos Rivjerą – Nicą
Plėsdama skrydžių iš Lietuvos tinklą didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ lietuvius džiugina ir toliau – kompanija skelbia apie naujus skrydžius iš Vilniaus ir pietų Prancūziją – Nicą. Skrydžiai į saulėtąją Prancūzijos Rivjerą, dar vadinamą Žydruoju krantu, kurio „sostinė“ Nica, bus vykdomi du kartus per savaitę – trečiadieniais ir sekmadieniais. Aviakompanija skrydžius pradės nuo rugpjūčio 3 dienos. Bilietų kaina prasideda nuo 24,99 Eur.*

2016 05 30

Birželį Lietuvos oro uostuose – naujos aviakompanijos ir nauji maršrutai
Nors aviacijoje vasaros sezonas prasidėjo jau kovo pabaigoje, dauguma reguliariųjų sezoninių skrydžių Lietuvos oro uostuose startuos birželį. Vilniuje ir Palangoje maršrutus vykdyti pradės po dvi naujas aviakompanijas, taip pat vasaros sezonui sugrįš jau keliautojų pamėgti skrydžiai.

2016 05 26

Vilniaus oro uoste vyko taktinės pratybos
Gegužės 25–26 d. Vilniaus oro uosto užkardoje vyko taktinės pratybos, kurių tikslas – įvertinti Vilniaus rinktinės Vilniaus oro uosto užkardoje dirbančių pasienio pareigūnų pasirengimą sulaikyti nedraugiškai nusiteikusius asmenis, atskridusius išoriniu reisu iš trečiosios šalies, ir įvertinti bei pagerinti Vilniaus oro uosto užkardos pasienio pareigūnų bendradarbiavimą su kitomis Vilniaus oro uoste veikiančiomis tarnybomis.

2016 05 20

Aviacijos verslui vystyti – investicinis projektas Vilniaus oro uoste
Vilniaus oro uoste pradedamas vykdyti investicinis projektas „VNO Industrial Area“. 8 hektarų plotą užimančioje oro uosto teritorijoje siekiama įkurdinti specifines nedidelių orlaivių priežiūros ir remonto (angl. MRO - maintenance, repair and operations), oro krovinių gabenimo, verslo bei bendrosios aviacijos paslaugas teikiančias įmones. Vilniaus oro uostas į projekto vystymą pasiruošęs investuoti 7 milijonus eurų.

2016 05 18

„Wizz Air“ vasarą pasitinka atnaujintais orlaiviais ir nauja svetaine
5-erius metus Lietuvoje veiklą vykdanti didžiausia Centrinės ir Rytų Europos mažų sąnaudų bendrovė „Wizz Air“ savo keleivius nuo šiol skraidins atnaujinto dizaino ir didesniais orlaiviais. Lietuvoje pristačiusi pirmąjį naują „Airbus A321ceo“ orlaivį su atnaujintu išorės ir vidaus dizainu, bendrovė žada ir daugiau naujovių, viena iš jų – visiškai nauja interneto svetainė.