Oro uosto naujienos

2016 09 29

Vilniaus oro uostas ieško kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos rangovų
Vilniaus oro uostas ieško kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos rangovų

2016 09 13

RYANAIR SKELBIA VIENOS DIENOS IŠPARDAVIMĄ
NUOLAIDOS IKI 20% VISIEMS MARŠRUTAMS

2016 09 12

Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos plėtrai – dar vienas paramos paketas
Skrydžių bendrovės, norinčios plėsti reguliarių tiesioginių skrydžių maršrutus iš Lietuvos, gali pretenduoti į naują paramos paketą iš Maršrutų plėtros fondo. Pagal Lietuvos oro uostų paskelbtą kvietimą, iki šių metų spalio 23 d. oro vežėjai gali teikti paraiškas naujiems maršrutams Lietuvos gyventojams svarbiomis kryptimis pradėti arba skrydžių esamais maršrutais dažniui didinti.

2016 09 08

Vilniaus oro uostas pristato integruotą automobilių stovėjimo paslaugą
Vilniaus oro uostas kartu su „Unipark“ keleiviams siūlo naują paslaugą „BLIC“. Tai ne vien automobilio stovėjimas aikštelėje šalia keleivių terminalo, bet ir greitoji keleivių patikra ir automobilio plovimas – t. y. švarus automobilis, laukiantis savo vairuotojo, grįžtančio iš kelionės. Integruotą paslaugą teikia bendrovė „Unipark“.

2016 09 03

„Ryanair“ švenčia pirmąjį skrydį iš Vilniaus į Berlyną
Šiandiena, rugsėjo mėn. 3 d., Europoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair“ šventė pirmąjį skrydį iš Vilniaus į Berlyną Šionefeldą. Keleiviai naujuoju „Ryanair“ maršrutu bus skraidinami tris kartus per savaitę žiemos sezono metu. Per metus „Ryanair“ planuoja pervežti daugiau kaip 860 tūkst. klientų per Vilniaus oro uostą ir paremti 650 darbo vietų.

2016 09 01

„airBaltic“ – greičiausiai klientų ratą auginusios oro linijos Baltijos šalyse
Baltijos šalių oro linijų bendrovė „airBaltic“ liepos mėnesį pasiekė greičiausią klientų augimą tarp pagrindinių Baltijos regiono vežėjų.

2016 08 31

Kauno oro uoste – pokyčiai rengiantis tapti šalies aviacijos centru
Įsibėgėja pasiruošimas Vilniaus oro uosto orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijai. Jau suprojektuota laikinoji infrastruktūra, kuri bus sumontuota Kauno oro uoste kitų metų vasarą, kai 35-ias liepos ir rugpjūčio dienas čia persikels didžioji dalis keleivių ir skrydžių iš sostinės.

2016 08 25

„Ryanair“ išlieka pirmaujančia aviakompanija pasaulyje pervežusia daugiau nei 100 mln klientų 2015 m.
Europoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair“ džiaugiasi, kad naujausias IATA pasaulio aviakompanijų tyrimas patvirtino, kad „Ryanair“ išlieka pirmaujančia aviakompanija pasaulyje per metus pervežusia daugiau klientų nei bet kuri kita aviakompanija.

2016 08 22

Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija kainuos beveik 25 mln. eurų
2017 metų vasarą vyksianti Vilniaus oro uosto orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija bendrovei atsieis beveik 25 mln. eurų. Tokia kaina įvardyta įvertinus, kiek kainuoja įgyvendinti būtinus techninius projekto darbus ir kiek tokie darbai atsiėjo kitiems Europos oro uostams. Numatyta kaina jau negalės būti didinama, nes pirmojo etapo darbų, kurių vertė – beveik 1 mln. eurų, viešojo pirkimo konkursas jau pasibaigęs, antrojo – paskelbtas.

2016 08 19

CNN „airBaltic“ maisto užsakymo sistemą pripažino inovatyviausia
JAV naujienų transliuotojas CNN Baltijos šalių oro linijų bendrovę „airBaltic“ pripažino kaip inovatyviausią tarp pasaulio vežėjų. Tokį pripažinimą „airBaltic“ pelnė už maisto užsakymo sistemą, kuri leidžia skrydžiui susikurti individualų maisto padėklą.